Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava - Vítkovice (15. - 16. 2. 2020)

Skok vysoký - Junioři

(ne, 16.2.2020 - 11:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.801.851.901.951.992.032.072.102.132.152.172.19
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 14 PB 2.10 -OOOXOOOOXXX
2 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 15 2.07 ---XOOXOXO-XXX
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 12 1.99 -OOXOXOXXX
4 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
01 13 1.95 O-OOXXX
5 Adam RybákAdam Rybák
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 9 1.95 OXOOOXXX
6 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 7 PB 1.95 OOOXOXXX
7 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 11 1.90 OOOXXX
8 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 4 1.85 XOOXXX
9 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 10 1.85 OXOXXX
10 Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5 1.85 OXXOXXX
11 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 1 1.85 XXOXXOXXX
12 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 1.80 OXXX
12 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 2 1.80 OXXX
12 Filip ŠtěpánFilip Štěpán
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 8 1.80 OXXX
15 Matyáš AmmerMatyáš Ammer
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 3 1.80 XOXXX
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(ne, 16.2.2020 - 09:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.721.771.821.871.911.942.002.032.032.062.082.102.122.14
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 15 2.00 --OOOOXOXXX
2 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 11 PB 1.91 OOOXOOXXX
3 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 13 1.87 -OOOXXX
3 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 14 1.87 -OOOXXX
5 David JurkevičDavid Jurkevič
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 9 PB 1.87 OOOXOXXX
6 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 10 PB 1.87 OXOOXXOXXX
7 Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 6 1.82 OXOOXXX
7 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 12 1.82 OXOOXXX
9 Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 7 1.82 OOXXOXXX
10 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 5 1.77 OOXXX
11 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 1 1.72 XOXXX
Thai Bao TranThai Bao Tran
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 3 NM
Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 8 NM
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 4 DNS
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 2 DNS
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 15.2.2020 - 16:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.531.581.631.671.711.741.771.801.831.861.881.90
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 15 PB 1.88 ----O-XOXOXOOXXOXXX
2 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 16 1.86 ---O-OOOOOXXX
3= Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 11 SB 1.71 OOXOXOOXXX
3= Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 12 SB 1.71 OOXOXOOXXX
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 10 PB 1.67 OOXOOXXX
6 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 13 1.67 XOOXOXXOXXX
7= Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4 =SB 1.63 -OOXXX
7= Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 14 1.63 -OOXXX
9 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 7 1.58 OXOXXX
10 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 8 1.58 XOXOXXX
11 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 6 1.58 OXXOXXX
12 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 5 1.58 XOXXOXXX
13 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1 1.53 OXXX
14 Veronika SládkováVeronika Sládková
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
02 3 1.53 XOXXX
15= Anna GregušováAnna Gregušová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 9 1.53 XXOXXX
15= Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 2 1.53 XXOXXX
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 15.2.2020 - 14:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.521.571.611.651.691.731.75
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 15 1.73 XOOOOOXXOXXX
2 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 14 1.69 -OOOXOXXX
3 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 13 PB 1.69 -OOXOXXOXXX
4 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 8 =PB 1.65 OOOOXXX
5 Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 11 =PB 1.65 OOOXXOXXX
6= Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 9 1.61 OOOXXX
6= Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 10 1.61 OOOXXX
8 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 1 PB 1.61 OXOOXXX
9 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 7 1.61 OOXOXXX
10 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 6 1.61 XOXXOXOXXX
11 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 12 1.61 XOXOXXOXXX
12 Evelína ZafarováEvelína Zafarová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 4 1.57 OOXXX
13= Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 3 1.57 OXXOXXX
13= Klára KlementováKlára Klementová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 2 1.57 OXXOXXX
15 Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 5 1.57 XXOXXOXXX
Celkem 15 závodníků