Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava - Vítkovice (15. - 16. 2. 2020)

3000 m - Junioři

(so, 15.2.2020 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08:36.78
2 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 08:43.90
3 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08:44.28
4 Jan MálekJan Málek 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 08:44.88
5 Filip TlamkaFilip Tlamka 02 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 10 PB 08:56.25
6 Marek VoborskýMarek Voborský 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 PB 08:56.67
7 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 PB 09:01.69
8 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 09:03.13
9 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14 09:05.97
10 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 09:16.17
11 Jiří KostkaJiří Kostka 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 09:26.74
12 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16 09:29.68
13 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 09:31.88
14 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 09:40.72
15 Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09:58.26
Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000422Davidík Jakub (STRIB)2:46.14
2000422Davidík Jakub (STRIB)5:40.07
Celkem 16 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 15.2.2020 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08:47.05
2 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 08:53.37
3 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08:59.98
4 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 PB 09:06.51
5 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 JAC BrnoJAC Brno 11 PB 09:16.19
6 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 09:20.89
7 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 09:23.32
8 Adam JirkůAdam Jirků 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 09:25.01
9 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 PB 09:25.85
10 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13 09:35.11
11 Adam ValíkAdam Valík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09:46.58
12 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 09:46.86
13 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 09:51.69
14 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09:55.94
Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 DNF
Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
100084Šlapák David (SNLIB)3:02.70
200084Šlapák David (SNLIB)6:05.20
Poznámky:
Závodník s číslem 307 - Urbánek Jakub obdržel žlutou kartu za nesportovní chování dle pravidlo 5.8.
Celkem 16 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 15.2.2020 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 09:47.57
2 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 09:59.66
3 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 10:04.27
4 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10:17.97
5 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 PB 10:23.73
6 Šárka PůstováŠárka Půstová 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 PB 10:40.11
7 Veronika HanušováVeronika Hanušová 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 PB 10:45.78
8 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 10:46.13
9 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13 PB 10:46.17
10 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 PB 10:47.49
11 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 15 PB 10:53.94
12 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 14 SB 11:06.64
13 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 16 PB 11:12.91
14 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 11:27.79
15 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 11:40.02
Eliška KlikováEliška Kliková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000631Bell Julia-Anna Lily (USKPR)3:11.69
2000631Bell Julia-Anna Lily (USKPR)6:29.85
Celkem 16 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 15.2.2020 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 10:28.74
2 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 10:31.37
3 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 PB 10:35.13
4 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 SB 10:53.35
5 Marta KlobáskováMarta Klobásková 03 JAC BrnoJAC Brno 8 11:01.05
6 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 11:17.94
7 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 11:26.34
8 Libuše KřížováLibuše Křížová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 13 PB 11:26.83
9 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 11:41.24
10 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 PB 11:44.66
11 Petra ČechováPetra Čechová 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 14 11:45.47
12 Kristýna JežkováKristýna Ježková 04 JAC BrnoJAC Brno 3 12:04.06
13 Kristýna MiljanecováKristýna Miljanecová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12:56.96
Eliška PoborskáEliška Poborská 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000592Gieselová Iva (SUMPE)3:33.20
2000592Gieselová Iva (SUMPE)7:11.01
Celkem 14 závodníků