Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava - Vítkovice (15. - 16. 2. 2020)

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián MertaSebastián Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.16 Q 0.143
2 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 08.22 Q 0.151
3 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.23 q 0.155
4 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 08.34 0.181
5 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 08.56 0.172
6 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.62 0.148
7 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.78 0.165
8 Jan VodičkaJan Vodička 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.00 0.158
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.09 Q 0.146
2 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.20 Q 0.170
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.33 q 0.124
4 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.53 0.142
5 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.58 0.144
6 Šimon DutýŠimon Dutý 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.74 0.131
7 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.75 0.173
Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNF 0.140
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 08.18 Q 0.150
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.26 Q 0.148
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 08.33 0.209
4 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.47 0.176
5 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.65 0.182
6 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 08.67 0.174
7 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 08.70 0.147
8 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.74 0.155
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.09 Q 0.146
2 Sebastián MertaSebastián Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.16 Q 0.143
3 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 08.18 Q 0.150
4 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.20 Q 0.170
5 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 08.22 Q 0.151
6 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.23 q 0.155
7 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.26 Q 0.148
8 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.33 q 0.124
9 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 08.33 0.209
10 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 08.34 0.181
11 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.47 0.176
12 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.53 0.142
13 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 08.56 0.172
14 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.58 0.144
15 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.62 0.148
16 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.65 0.182
17 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 08.67 0.174
18 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 08.70 0.147
19 Šimon DutýŠimon Dutý 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.74 0.131
20 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.74 0.155
21 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.75 0.173
22 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.78 0.165
23 Jan VodičkaJan Vodička 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.00 0.158
Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNF 0.140

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 15.2.2020 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 NL 07.96 0.133
2 Sebastián MertaSebastián Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 07.97 0.141
3 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 PB 08.03 0.161
4 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 PB 08.07 0.177
5 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 08.11 0.150
6 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 08.20 0.180
7 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.28 0.153
8 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.37 0.122
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.16 Q 0.126
2 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.31 Q 0.158
3 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 08.43 0.173
4 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 08.57 0.148
5 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.77 0.135
6 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.09 0.167
Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 DNF 0.162
Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 6 DNF 0.172
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.05 Q 0.163
2 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.23 Q 0.190
3 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.55 0.207
4 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.58 0.144
5 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 =SB 08.69 0.169
6 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 08.75 0.149
7 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 2 08.95 0.132
Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF 0.154
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 NL 07.90 Q 0.187
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.28 Q 0.157
3 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 08.36 q 0.172
4 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 =PB 08.39 q 0.152
5 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 08.58 0.173
6 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 08.62 0.141
Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DQ 22.6.1 0.190
Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 NL 07.90 Q 0.187
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.05 Q 0.163
3 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.16 Q 0.126
4 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.23 Q 0.190
5 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.28 Q 0.157
6 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.31 Q 0.158
7 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 08.36 q 0.172
8 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 =PB 08.39 q 0.152
9 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 08.43 0.173
10 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.55 0.207
11 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 08.57 0.148
12 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.58 0.144
13 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 08.58 0.173
14 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 08.62 0.141
15 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 =SB 08.69 0.169
16 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 08.75 0.149
17 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.77 0.135
18 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 2 08.95 0.132
19 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.09 0.167
Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 DNF 0.162
Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 6 DNF 0.172
Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF 0.154
Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DQ 22.6.1 0.190
Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.2.2020 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 MR 07.85 0.171
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 08.02 0.152
3 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.12 0.119
4 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.23 0.169
5 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.26 0.154
6 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 08.28 0.156
7 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 PB 08.35 0.134
8 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 08.35 0.131
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 15.2.2020 - 12:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 NL 08.43 0.148
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 08.47 0.136
3 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.52 0.108
4 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.57 0.134
5 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.79 0.171
6 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.88 0.145
7 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.88 0.126
8 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 08.98 0.182
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 08.62 Q 0.125
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 08.67 Q 0.154
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.85 q 0.166
4 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 09.04 0.154
5 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 PB 09.10 0.168
6 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 09.15 0.158
7 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 09.20 0.100
8 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.41 0.172
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.67 Q 0.151
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 =SB 08.67 Q 0.161
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.86 0.176
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.13 0.159
5 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 09.22 0.227
6 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 09.27 0.147
7 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.28 0.160
8 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 09.53 0.215
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 SB 08.53 Q 0.166
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.61 Q 0.208
3 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 08.81 q 0.144
4 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 6 PB 08.86 0.174
5 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 09.26 0.115
6 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.36 0.231
7 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.44 0.189
8 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.47 0.280
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 SB 08.53 Q 0.166
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.61 Q 0.208
3 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 08.62 Q 0.125
4 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.67 Q 0.151
5 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 =SB 08.67 Q 0.161
6 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 08.67 Q 0.154
7 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 08.81 q 0.144
8 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.85 q 0.166
9 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 6 PB 08.86 0.174
10 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.86 0.176
11 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 09.04 0.154
12 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 PB 09.10 0.168
13 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.13 0.159
14 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 09.15 0.158
15 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 09.20 0.100
16 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 09.22 0.227
17 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 09.26 0.115
18 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 09.27 0.147
19 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.28 0.160
20 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.36 0.231
21 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.41 0.172
22 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.44 0.189
23 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.47 0.280
24 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 09.53 0.215

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 NL 08.46 Q 0.169
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 08.78 Q 0.163
3 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 08.82 q 0.163
4 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 08.96 0.194
5 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 =PB 09.13 0.124
6 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.26 0.413
7 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.35 0.150
Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 DQ 16.8 0.071
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.65 Q 0.210
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 08.74 Q 0.161
3 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.95 0.147
4 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.12 0.167
5 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.13 0.208
6 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 09.17 0.160
7 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.22 0.205
8 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 09.26 0.129
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.69 Q 0.350
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 08.77 Q 0.109
3 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 08.93 q 0.184
4 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 08.94 0.171
5 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 09.03 0.135
6 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 PB 09.04 0.140
7 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 09.13 0.145
8 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.23 0.223
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 NL 08.46 Q 0.169
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.65 Q 0.210
3 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.69 Q 0.350
4 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 08.74 Q 0.161
5 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 08.77 Q 0.109
6 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 08.78 Q 0.163
7 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 08.82 q 0.163
8 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 08.93 q 0.184
9 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 08.94 0.171
10 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.95 0.147
11 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 08.96 0.194
12 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 09.03 0.135
13 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 PB 09.04 0.140
14 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.12 0.167
15 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.13 0.208
16 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 09.13 0.145
17 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 =PB 09.13 0.124
18 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 09.17 0.160
19 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.22 0.205
20 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.23 0.223
21 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 09.26 0.129
22 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.26 0.413
23 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.35 0.150
Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 DQ 16.8 0.071

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.2.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 NL 08.37 0.193
2 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 08.41 0.181
3 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 08.61 0.176
4 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 08.64 0.177
5 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 08.76 0.132
6 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 08.77 0.172
7 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1 PB 08.81 0.198
8 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.15 0.172
Celkem 8 závodníků