Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava - Vítkovice (15. - 16. 2. 2020)

4 x 200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 16.2.2020 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Novotný J., Novotný J., Schneider S., Drahota J. Novotný J., Novotný J., Schneider S., Drahota J. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:30.17 0.154
2 Šámal J., Krakuvčík T., Řehák M., Holub D. Šámal J., Krakuvčík T., Řehák M., Holub D. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 1:30.34 0.139
3 Rež J., Páník M., Procházka J., Vrba V. Rež J., Páník M., Procházka J., Vrba V. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:30.41 0.155
4 Šachta B., Tobiáš A., Pittermann Š., Macík O. Šachta B., Tobiáš A., Pittermann Š., Macík O. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:31.68 0.141
5 Dutý Š., Uzsak M., Horký F., Ruda V. Dutý Š., Uzsak M., Horký F., Ruda V. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 1:34.11 0.133
6 Kunetek P., Skýpala T., Brandtner R., Bajánaru M. Kunetek P., Skýpala T., Brandtner R., Bajánaru M. SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 1:34.28 0.190
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 16.2.2020 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jelínek K., Radostný T., Demel J., Trafina J. Jelínek K., Radostný T., Demel J., Trafina J. AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 1:32.50 0.196
2 Hadrbolec O., Zeman V., Hlaváček J., Sobotka Z. Hadrbolec O., Zeman V., Hlaváček J., Sobotka Z. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 1:33.04 0.141
3 Dutelly J., Nevrla D., Mautner J., Pospíšil J. Dutelly J., Nevrla D., Mautner J., Pospíšil J. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 1:33.19 0.167
4 Raba J., Chudomel V., Mareček J., Špicar M. Raba J., Chudomel V., Mareček J., Špicar M. AC PardubiceAC Pardubice 3 1:33.84 0.149
5 Blažek M., Pšenka D., Karlík J., Svoboda V. Blažek M., Pšenka D., Karlík J., Svoboda V. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 1:36.30 0.159
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Novotný J., Novotný J., Schneider S., Drahota J. Novotný J., Novotný J., Schneider S., Drahota J. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:30.17 0.154
2 Šámal J., Krakuvčík T., Řehák M., Holub D. Šámal J., Krakuvčík T., Řehák M., Holub D. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 1:30.34 0.139
3 Rež J., Páník M., Procházka J., Vrba V. Rež J., Páník M., Procházka J., Vrba V. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:30.41 0.155
4 Šachta B., Tobiáš A., Pittermann Š., Macík O. Šachta B., Tobiáš A., Pittermann Š., Macík O. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:31.68 0.141
5 Jelínek K., Radostný T., Demel J., Trafina J. Jelínek K., Radostný T., Demel J., Trafina J. AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 1:32.50 0.196
6 Hadrbolec O., Zeman V., Hlaváček J., Sobotka Z. Hadrbolec O., Zeman V., Hlaváček J., Sobotka Z. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 1:33.04 0.141
7 Dutelly J., Nevrla D., Mautner J., Pospíšil J. Dutelly J., Nevrla D., Mautner J., Pospíšil J. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 1:33.19 0.167
8 Raba J., Chudomel V., Mareček J., Špicar M. Raba J., Chudomel V., Mareček J., Špicar M. AC PardubiceAC Pardubice 3 1:33.84 0.149
9 Dutý Š., Uzsak M., Horký F., Ruda V. Dutý Š., Uzsak M., Horký F., Ruda V. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 1:34.11 0.133
10 Kunetek P., Skýpala T., Brandtner R., Bajánaru M. Kunetek P., Skýpala T., Brandtner R., Bajánaru M. SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 1:34.28 0.190
11 Blažek M., Pšenka D., Karlík J., Svoboda V. Blažek M., Pšenka D., Karlík J., Svoboda V. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 1:36.30 0.159

4 x 200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 16.2.2020 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Krčma V., Ježek D., Musil L., Plaček T. Krčma V., Ježek D., Musil L., Plaček T. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:30.79 0.162
2 Dvořák T., Hřích J., Hudeček P., Ullman J. Dvořák T., Hřích J., Hudeček P., Ullman J. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 1:31.97 0.168
3 Synek J., Kratochvíl Š., Vinduška V., Soukal L. Synek J., Kratochvíl Š., Vinduška V., Soukal L. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 1:32.95 0.164
Navrátil Š., Ščibráni M., Lisák T., Pavliska T. Navrátil Š., Ščibráni M., Lisák T., Pavliska T. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DQ 24.7 0.149
Brychta K., Šalman J., Sládek K., Horák V. Brychta K., Šalman J., Sládek K., Horák V. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DQ 24.7 0.161
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 16.2.2020 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Konečný J., Hartmann J., Čermák M., Žižka R. Konečný J., Hartmann J., Čermák M., Žižka R. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:32.95 0.200
2 Beňa O., Jareš K., Matoušek J., Lenghart O. Beňa O., Jareš K., Matoušek J., Lenghart O. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 1:34.33 0.198
3 Halbich A., Jarolímek F., Tran Thai B., Surjomartono M. Halbich A., Jarolímek F., Tran Thai B., Surjomartono M. SK JeseniovaSK Jeseniova 2 1:35.28 0.199
Schubert Š., Osoba T., Štancl J., Zajíček J. Schubert Š., Osoba T., Štancl J., Zajíček J. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DQ 24.7 0.197
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 16.2.2020 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sychra A., Dočkal P., Staněk J., Budík L. Sychra A., Dočkal P., Staněk J., Budík L. TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 1:34.46 0.129
2 Kvapil M., Michut J., Čuda M., Bruha J. Kvapil M., Michut J., Čuda M., Bruha J. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 1:36.00 0.200
3 Hrbáč T., Teslík M., Kuzník V., Rufer M. Hrbáč T., Teslík M., Kuzník V., Rufer M. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 1:37.97 0.153
4 Kábele M., Outrata A., Balla M., Novosad M. Kábele M., Outrata A., Balla M., Novosad M. AC PardubiceAC Pardubice 6 1:38.22 0.183
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Krčma V., Ježek D., Musil L., Plaček T. Krčma V., Ježek D., Musil L., Plaček T. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:30.79 0.162
2 Dvořák T., Hřích J., Hudeček P., Ullman J. Dvořák T., Hřích J., Hudeček P., Ullman J. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 1:31.97 0.168
3 Konečný J., Hartmann J., Čermák M., Žižka R. Konečný J., Hartmann J., Čermák M., Žižka R. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:32.95 0.200
4 Synek J., Kratochvíl Š., Vinduška V., Soukal L. Synek J., Kratochvíl Š., Vinduška V., Soukal L. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 1:32.95 0.164
5 Beňa O., Jareš K., Matoušek J., Lenghart O. Beňa O., Jareš K., Matoušek J., Lenghart O. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 1:34.33 0.198
6 Sychra A., Dočkal P., Staněk J., Budík L. Sychra A., Dočkal P., Staněk J., Budík L. TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 1:34.46 0.129
7 Halbich A., Jarolímek F., Tran Thai B., Surjomartono M. Halbich A., Jarolímek F., Tran Thai B., Surjomartono M. SK JeseniovaSK Jeseniova 2 1:35.28 0.199
8 Kvapil M., Michut J., Čuda M., Bruha J. Kvapil M., Michut J., Čuda M., Bruha J. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 1:36.00 0.200
9 Hrbáč T., Teslík M., Kuzník V., Rufer M. Hrbáč T., Teslík M., Kuzník V., Rufer M. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 1:37.97 0.153
10 Kábele M., Outrata A., Balla M., Novosad M. Kábele M., Outrata A., Balla M., Novosad M. AC PardubiceAC Pardubice 6 1:38.22 0.183
Navrátil Š., Ščibráni M., Lisák T., Pavliska T. Navrátil Š., Ščibráni M., Lisák T., Pavliska T. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DQ 24.7 0.149
Brychta K., Šalman J., Sládek K., Horák V. Brychta K., Šalman J., Sládek K., Horák V. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DQ 24.7 0.161
Schubert Š., Osoba T., Štancl J., Zajíček J. Schubert Š., Osoba T., Štancl J., Zajíček J. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DQ 24.7 0.197

4 x 200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 16.2.2020 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hettlerová L., Burianová K., Píchalová B., Suchá L. Hettlerová L., Burianová K., Píchalová B., Suchá L. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 MR 1:39.24 0.157
2 Cukerová M., Navrátilová B., Cymbálová Z., Marková T. Cukerová M., Navrátilová B., Cymbálová Z., Marková T. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:41.38 0.176
3 Fornůsková A., Pisková L., Suchánková B., Sklenářová T. Fornůsková A., Pisková L., Suchánková B., Sklenářová T. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 1:42.83 0.146
4 Jelínková L., Mislerová A., Folková D., Šlapáková M. Jelínková L., Mislerová A., Folková D., Šlapáková M. AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 1:46.24 0.348
Půhoná K., Kozlová L., Menčíková M., Volná D. Půhoná K., Kozlová L., Menčíková M., Volná D. AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 16.2.2020 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štoudková P., Dlabajová K., Křížková N., Zabloudilová A. Štoudková P., Dlabajová K., Křížková N., Zabloudilová A. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 1:41.03 0.206
2 Dufková L., Dufková I., Slavíková V., Šínová T. Dufková L., Dufková I., Slavíková V., Šínová T. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 1:43.00 0.153
3 Eibichová E., Šťastná K., Husáková T., Krbcová L. Eibichová E., Šťastná K., Husáková T., Krbcová L. SK JeseniovaSK Jeseniova 3 1:43.43 0.145
4 Kubíčková E., Spáčilová T., Gregušová A., Mičunková L. Kubíčková E., Spáčilová T., Gregušová A., Mičunková L. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 1:44.98 0.169
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 16.2.2020 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kvasničková P., Hlávková K., Hezká E., Moravcová B. Kvasničková P., Hlávková K., Hezká E., Moravcová B. AC PardubiceAC Pardubice 4 1:44.55 0.147
2 Kordová E., Voříšková A., Hněvkovská V., Kupková A. Kordová E., Voříšková A., Hněvkovská V., Kupková A. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 1:44.85 0.185
3 Poláková A., Richterová A., Balcarová G., Votavová M. Poláková A., Richterová A., Balcarová G., Votavová M. TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 1:56.55 0.176
Jonášová A., Dvořáková K., Roubíková T., Bennett R. Jonášová A., Dvořáková K., Roubíková T., Bennett R. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DQ 24.7 0.133
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Hettlerová L., Burianová K., Píchalová B., Suchá L. Hettlerová L., Burianová K., Píchalová B., Suchá L. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 MR 1:39.24 0.157
2 Štoudková P., Dlabajová K., Křížková N., Zabloudilová A. Štoudková P., Dlabajová K., Křížková N., Zabloudilová A. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 1:41.03 0.206
3 Cukerová M., Navrátilová B., Cymbálová Z., Marková T. Cukerová M., Navrátilová B., Cymbálová Z., Marková T. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:41.38 0.176
4 Fornůsková A., Pisková L., Suchánková B., Sklenářová T. Fornůsková A., Pisková L., Suchánková B., Sklenářová T. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 1:42.83 0.146
5 Dufková L., Dufková I., Slavíková V., Šínová T. Dufková L., Dufková I., Slavíková V., Šínová T. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 1:43.00 0.153
6 Eibichová E., Šťastná K., Husáková T., Krbcová L. Eibichová E., Šťastná K., Husáková T., Krbcová L. SK JeseniovaSK Jeseniova 3 1:43.43 0.145
7 Kvasničková P., Hlávková K., Hezká E., Moravcová B. Kvasničková P., Hlávková K., Hezká E., Moravcová B. AC PardubiceAC Pardubice 4 1:44.55 0.147
8 Kordová E., Voříšková A., Hněvkovská V., Kupková A. Kordová E., Voříšková A., Hněvkovská V., Kupková A. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 1:44.85 0.185
9 Kubíčková E., Spáčilová T., Gregušová A., Mičunková L. Kubíčková E., Spáčilová T., Gregušová A., Mičunková L. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 1:44.98 0.169
10 Jelínková L., Mislerová A., Folková D., Šlapáková M. Jelínková L., Mislerová A., Folková D., Šlapáková M. AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 1:46.24 0.348
11 Poláková A., Richterová A., Balcarová G., Votavová M. Poláková A., Richterová A., Balcarová G., Votavová M. TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 1:56.55 0.176
Půhoná K., Kozlová L., Menčíková M., Volná D. Půhoná K., Kozlová L., Menčíková M., Volná D. AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 DNS
Jonášová A., Dvořáková K., Roubíková T., Bennett R. Jonášová A., Dvořáková K., Roubíková T., Bennett R. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DQ 24.7 0.133

4 x 200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 16.2.2020 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rappová F., Kadavá K., Latislavová E., Novotná A. Rappová F., Kadavá K., Latislavová E., Novotná A. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 1:41.69 0.153
2 A - Dokulilová A., Toová K., Fialová D., Schneeberger M. A - Dokulilová A., Toová K., Fialová D., Schneeberger M. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 1:41.86 0.315
3 Vlková T., Somrová Š., Havlová A., Lamačová T. Vlková T., Somrová Š., Havlová A., Lamačová T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 1:43.28 0.191
4 Kaňáková K., Měšťanová B., Elfmarková E., Hlaváčová J. Kaňáková K., Měšťanová B., Elfmarková E., Hlaváčová J. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 1:43.52 0.191
5 Primasová M., Tesařová A., Kavanová K., Vaňková B. Primasová M., Tesařová A., Kavanová K., Vaňková B. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:45.00 0.356
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 16.2.2020 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sajtlová N., Rychlíková A., Husáková A., Ledvinová L. Sajtlová N., Rychlíková A., Husáková A., Ledvinová L. TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 1:48.18 0.380
2 B - Fistrová A., Matějková V., Zdražilová D., Krchová A. B - Fistrová A., Matějková V., Zdražilová D., Krchová A. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 1:48.85 0.179
3 Drozdová A., Dohnalová H., Válková T., Patalová G. Drozdová A., Dohnalová H., Válková T., Patalová G. Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 1:51.74 0.149
4 Kotůlková H., Paťavová N., Kociánová V., Golasovská L. Kotůlková H., Paťavová N., Kociánová V., Golasovská L. SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 1:52.21 0.398
5 Zunová A., Stará E., Stránecká A., Lopušková M. Zunová A., Stará E., Stránecká A., Lopušková M. SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 1:56.38 0.145
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 16.2.2020 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Orságová M., Slavíková M., Kokšalová M., Černohorská A. Orságová M., Slavíková M., Kokšalová M., Černohorská A. USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 1:46.40 0.142
2 Urbanová K., Ručová S., Košťálová K., Křivková M. Urbanová K., Ručová S., Košťálová K., Křivková M. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 1:46.47 0.136
3 Joannidu N., Suchánková J., Lamlová K., Borová H. Joannidu N., Suchánková J., Lamlová K., Borová H. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:48.28 0.152
Šímová V., Pijáková T., Svobodová B., Hutárková V. Šímová V., Pijáková T., Svobodová B., Hutárková V. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNF 0.136
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 16.2.2020 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kaplanová T., Voženílková D., Šarounová M., Havlíčková A. Kaplanová T., Voženílková D., Šarounová M., Havlíčková A. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 1:45.21 0.159
2 Černocká K., Hřebíčková L., Grégrová T., Červená M. Černocká K., Hřebíčková L., Grégrová T., Červená M. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 1:50.96 0.231
3 Pindorová Z., Sikorová T., Sojková T., Čmielová J. Pindorová Z., Sikorová T., Sojková T., Čmielová J. TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 1:51.58 0.142
4 Gaubmannová T., Lišková K., Novotná A., Horáková N. Gaubmannová T., Lišková K., Novotná A., Horáková N. AC PardubiceAC Pardubice 3 1:54.46 0.182
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Rappová F., Kadavá K., Latislavová E., Novotná A. Rappová F., Kadavá K., Latislavová E., Novotná A. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 1:41.69 0.153
2 A - Dokulilová A., Toová K., Fialová D., Schneeberger M. A - Dokulilová A., Toová K., Fialová D., Schneeberger M. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 1:41.86 0.315
3 Vlková T., Somrová Š., Havlová A., Lamačová T. Vlková T., Somrová Š., Havlová A., Lamačová T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 1:43.28 0.191
4 Kaňáková K., Měšťanová B., Elfmarková E., Hlaváčová J. Kaňáková K., Měšťanová B., Elfmarková E., Hlaváčová J. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 1:43.52 0.191
5 Primasová M., Tesařová A., Kavanová K., Vaňková B. Primasová M., Tesařová A., Kavanová K., Vaňková B. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:45.00 0.356
6 Kaplanová T., Voženílková D., Šarounová M., Havlíčková A. Kaplanová T., Voženílková D., Šarounová M., Havlíčková A. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 1:45.21 0.159
7 Orságová M., Slavíková M., Kokšalová M., Černohorská A. Orságová M., Slavíková M., Kokšalová M., Černohorská A. USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 1:46.40 0.142
8 Urbanová K., Ručová S., Košťálová K., Křivková M. Urbanová K., Ručová S., Košťálová K., Křivková M. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 1:46.47 0.136
9 Sajtlová N., Rychlíková A., Husáková A., Ledvinová L. Sajtlová N., Rychlíková A., Husáková A., Ledvinová L. TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 1:48.18 0.380
10 Joannidu N., Suchánková J., Lamlová K., Borová H. Joannidu N., Suchánková J., Lamlová K., Borová H. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:48.28 0.152
11 B - Fistrová A., Matějková V., Zdražilová D., Krchová A. B - Fistrová A., Matějková V., Zdražilová D., Krchová A. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 1:48.85 0.179
12 Černocká K., Hřebíčková L., Grégrová T., Červená M. Černocká K., Hřebíčková L., Grégrová T., Červená M. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 1:50.96 0.231
13 Pindorová Z., Sikorová T., Sojková T., Čmielová J. Pindorová Z., Sikorová T., Sojková T., Čmielová J. TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 1:51.58 0.142
14 Drozdová A., Dohnalová H., Válková T., Patalová G. Drozdová A., Dohnalová H., Válková T., Patalová G. Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 1:51.74 0.149
15 Kotůlková H., Paťavová N., Kociánová V., Golasovská L. Kotůlková H., Paťavová N., Kociánová V., Golasovská L. SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 1:52.21 0.398
16 Gaubmannová T., Lišková K., Novotná A., Horáková N. Gaubmannová T., Lišková K., Novotná A., Horáková N. AC PardubiceAC Pardubice 3 1:54.46 0.182
17 Zunová A., Stará E., Stránecká A., Lopušková M. Zunová A., Stará E., Stránecká A., Lopušková M. SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 1:56.38 0.145
Šímová V., Pijáková T., Svobodová B., Hutárková V. Šímová V., Pijáková T., Svobodová B., Hutárková V. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNF 0.136