Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen v hale

Ostrava - Vítkovice (22. - 23. 2. 2020)

800 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 1:42.67 Wilson KIPKETER DEN 09.03.1997 Palais Omnisports, Paris (FRA)
WL 1:44.22 Donavan BRAZIER USA 08.02.2020 Armory Track, New York, NY (USA)
MR 1:47.85 Roman Oravec CZE 1997
NR 1:45.97 Roman Oravec CZE 06.02.1999 Ames
NL 1:47.37 Filip Šnejdr CZE 08.02.2020 Toruń
Rozběh 1 (so, 22.2.2020 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:53.84 Q
2 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:54.33 Q
3 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 1:55.39
4 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 1:56.60
5 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 1:58.05
6 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 1:58.86
7 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 2:00.55
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200220Trávníček Štěpán (STRIB)26.08
400220Trávníček Štěpán (STRIB)54.41
600104Šnejdr Filip (SLAPR)1:24.23
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2020 - 13:36) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 1:53.75 Q
2 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:53.94 Q
3 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 SB 1:54.05 q
4 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 PB 1:55.90
5 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 1:56.30
6 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 1:58.05
7 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:58.82
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200188Obhlídal Vojtěch (KOTPR)26.64
400188Obhlídal Vojtěch (KOTPR)55.06
60088Hofta Jakub (SLAPR)1:25.48
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2020 - 13:42) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:53.72 Q
2 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 1:54.30 Q
3 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 1:54.64 q
4 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:54.71
5 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 PB 1:55.18
6 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 1:56.94
7 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:03.12
Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20083Duchan Kryštof (SLAPR)26.41
40083Duchan Kryštof (SLAPR)54.92
600237Saleh Hakim (DUKPR)1:24.91
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:53.72 Q
2 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 1:53.75 Q
3 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:53.84 Q
4 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:53.94 Q
5 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 SB 1:54.05 q
6 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 1:54.30 Q
7 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:54.33 Q
8 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 1:54.64 q
9 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:54.71
10 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 PB 1:55.18
11 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 1:55.39
12 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 PB 1:55.90
13 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 1:56.30
14 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 1:56.60
15 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 1:56.94
16 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 1:58.05
17 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 1:58.05
18 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:58.82
19 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 1:58.86
20 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 2:00.55
21 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:03.12
Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 DNS

800 m - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 1:42.67 Wilson KIPKETER DEN 09.03.1997 Palais Omnisports, Paris (FRA)
WL 1:44.22 Donavan BRAZIER USA 08.02.2020 Armory Track, New York, NY (USA)
MR 1:47.85 Roman Oravec CZE 1997
NR 1:45.97 Roman Oravec CZE 06.02.1999 Ames
NL 1:47.37 Filip Šnejdr CZE 08.02.2020 Toruń
Finále (ne, 23.2.2020 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 MR 1:47.81
2 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:48.32
3 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 1:48.39
4 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 1:48.51
5 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 1:51.96
6 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 1:52.28
7 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 SB 1:52.57
8 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 1:52.74
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200273Hodboď Lukáš (HKRAL)25.14
400104Šnejdr Filip (SLAPR)52.25
600104Šnejdr Filip (SLAPR)1:19.72
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 1:55.82 Jolanda ČEPLAK SLO 03.03.2002 Dusika-Halle, Wien (AUT)
WL 1:57.91 Jemma REEKIE GBR 01.02.2020 Emirates Arena, Glasgow (GBR)
MR 1:59.18 Milena Strnadová CZE 1986
NR 1:56.90 Ludmila Formanová CZE 07.03.1999 Maebashi
NL 2:03.11 Diana Mezuliáníková CZE 01.02.2020 Vídeň
Rozběh 1 (so, 22.2.2020 - 13:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:10.93 Q
2 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:13.14 Q
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:13.38 q
4 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:16.68
5 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:18.16
6 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 PB 2:19.28
7 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:24.52
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200312Červínová Michaela (USKPR)32.68
400312Červínová Michaela (USKPR)1:06.34
600312Červínová Michaela (USKPR)1:40.86
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2020 - 13:11) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:11.86 Q
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:12.29 Q
3 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 2:12.88 q
4 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 2:13.75
5 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 2:15.14
6 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 2:20.25
7 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 2:24.03
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200110Matějková Jana (SLAPR)30.29
400110Matějková Jana (SLAPR)1:03.15
600110Matějková Jana (SLAPR)1:37.80
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2020 - 13:17) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:12.30 Q
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:13.08 Q
3 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 2:15.93
4 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:15.99
5 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:17.20
Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200135Červinková Julie (AKZLI)31.36
400135Červinková Julie (AKZLI)1:06.18
600115Šimková Anna (SLAPR)1:41.74
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:10.93 Q
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:11.86 Q
3 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:12.29 Q
4 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:12.30 Q
5 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 2:12.88 q
6 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:13.08 Q
7 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:13.14 Q
8 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:13.38 q
9 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 2:13.75
10 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 2:15.14
11 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 2:15.93
12 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:15.99
13 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:16.68
14 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:17.20
15 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:18.16
16 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 PB 2:19.28
17 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 2:20.25
18 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 2:24.03
19 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:24.52
Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNF

800 m - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 1:55.82 Jolanda ČEPLAK SLO 03.03.2002 Dusika-Halle, Wien (AUT)
WL 1:57.91 Jemma REEKIE GBR 01.02.2020 Emirates Arena, Glasgow (GBR)
MR 1:59.18 Milena Strnadová CZE 1986
NR 1:56.90 Ludmila Formanová CZE 07.03.1999 Maebashi
NL 2:03.11 Diana Mezuliáníková CZE 01.02.2020 Vídeň
Finále (ne, 23.2.2020 - 12:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:07.99
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 2:09.08
3 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:10.41
4 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 2:11.07
5 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 SB 2:11.67
6 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:12.70
7 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:13.08
8 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:13.87
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200312Červínová Michaela (USKPR)31.75
400312Červínová Michaela (USKPR)1:05.59
600115Šimková Anna (SLAPR)1:38.73
Celkem 8 závodníků