Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen v hale

Ostrava - Vítkovice (22. - 23. 2. 2020)

1500 m - Muži

(ne, 23.2.2020 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16 3:43.88
2 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15 PB 3:44.33
3 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14 SB 3:51.98
4 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 PB 3:52.05
5 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11 3:57.52
6 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 3:57.65
7 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 12 4:00.38
8 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 4:00.68
9 Vladimír MarčíkVladimír Marčík 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 4:00.70
10 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 SB 4:02.36
11 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 4:03.31
12 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 4 4:04.31
13 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 4:06.80
14 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 4:08.84
Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 DNF
René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400244Vích Damián (DUKPR)59.42
800244Vích Damián (DUKPR)2:00.18
1200224Friš Jan (DUKPR)3:00.58
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 23.2.2020 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12 4:27.11
2 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14 4:27.36
3 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 4:27.67
4 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 4:32.24
5 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 4:33.61
6 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 4:33.94
7 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 9 4:34.39
8 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 4:35.87
9 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 4:36.44
10 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:41.22
11 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 4:42.71
12 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 4:43.16
13 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 4:44.29
14 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:47.85
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400291Hluchá Adéla (SOKOP)1:15.25
800291Hluchá Adéla (SOKOP)2:28.40
120057Novotná Tereza (AKOLY)3:39.22
Celkem 14 závodníků