Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen v hale

Ostrava - Vítkovice (22. - 23. 2. 2020)

Skok daleký - Muži

(ne, 23.2.2020 - 13:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 11 NL 7.62 7.50XX7.507.62XX
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 10 PB 7.41 X7.277.407.407.415.345.48
3 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 9 7.30 7.30XX7.307.25X7.14
4 Dan KováčDan Kováč
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6 PB 7.29 6.816.977.087.087.297.02X
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 5 PB 7.16 6.757.117.067.117.16X7.00
6 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 8 7.14 7.14XX7.14XXX
7 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 7 SB 7.10 6.647.107.037.106.916.866.84
8 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 2 7.05 XX6.946.94XX7.05
9 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4 6.92 2.89X6.926.92
10 Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 1 6.78 X6.78X6.78
11 Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
96 3 6.69 6.69X6.566.69
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 23.2.2020 - 11:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 13 6.17 5.88X5.895.895.826.176.06
2 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 10 PB 6.10 6.026.006.106.10X6.055.92
3 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 9 PB 6.08 5.985.846.086.086.075.77X
4 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 12 6.06 X5.86X5.865.956.065.92
5 Michaela KučerováMichaela Kučerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 11 6.00 X6.005.936.00X5.935.91
6 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 6 PB 5.99 X5.995.675.995.555.915.78
7 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 8 5.97 5.835.795.935.935.975.805.96
8 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 7 5.87 5.58X5.875.875.77X5.86
9 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2 PB 5.73 5.705.735.565.73
10 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4 5.69 5.515.365.695.69
11 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 3 5.60 X5.475.605.60
12 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 5 5.47 5.365.465.475.47
13 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 1 5.23 5.23X5.205.23
Celkem 13 závodníků