Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen v hale

Ostrava - Vítkovice (22. - 23. 2. 2020)

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 6.34 Christian COLEMAN USA 18.02.2018 Albuquerque, NM (USA)
WL 6.50 Demek KEMP USA 25.01.2020 Reggie Lewis Center, Boston, MA (USA)
MR 6.64 Zdeněk Stromšík CZE 2019
NR 6.58 František Ptáčník CZE 21.02.1987 Liévin
NL 06.64 Zdeněk Stromšík CZE 21.01.2020 Ostrava - Vítkovice
Rozběh 1 (so, 22.2.2020 - 15:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.77 Q 0.148
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 06.91 Q 0.161
3 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 06.92 q 0.149
4 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 06.94 0.149
5 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 07.17 0.165
6 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.21 0.133
7 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 07.23 0.158
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2020 - 15:31) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.79 Q 0.128
2 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 06.91 Q 0.149
3 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 3 06.97 0.147
4 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 07.02 0.137
5 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.07 0.135
6 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.17 0.129
7 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 07.25 0.171
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2020 - 15:37) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 06.89 Q 0.150
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 06.90 Q 0.130
3 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 06.93 q 0.135
4 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 07.00 0.156
5 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.06 0.151
6 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.17 0.144
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.77 Q 0.148
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.79 Q 0.128
3 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 06.89 Q 0.150
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 06.90 Q 0.130
5 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 06.91 Q 0.149
6 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 06.91 Q 0.161
7 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 06.92 q 0.149
8 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 06.93 q 0.135
9 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 06.94 0.149
10 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 3 06.97 0.147
11 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 07.00 0.156
12 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 07.02 0.137
13 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.06 0.151
14 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.07 0.135
15 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.17 0.129
16 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.17 0.144
17 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 07.17 0.165
18 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.21 0.133
19 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 07.23 0.158
20 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 07.25 0.171

60 m - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 6.34 Christian COLEMAN USA 18.02.2018 Albuquerque, NM (USA)
WL 6.50 Demek KEMP USA 25.01.2020 Reggie Lewis Center, Boston, MA (USA)
MR 6.64 Zdeněk Stromšík CZE 2019
NR 6.58 František Ptáčník CZE 21.02.1987 Liévin
NL 06.64 Zdeněk Stromšík CZE 21.01.2020 Ostrava - Vítkovice
Finále (so, 22.2.2020 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 =MR 06.64 0.154
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.76 0.133
3 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 06.82 0.150
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 06.83 0.142
5 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 06.85 0.139
6 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 06.87 0.158
7 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 06.88 0.134
8 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 06.93 0.132
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 6.92 Irina PRIVALOVA RUS 11.02.1993 Madrid (ESP)
WL 7.08 Mikiah BRISCO USA 25.01.2020 Convention Center, Albuquerque, NM (USA)
MR 7.23 Klára Seidlová CZE 2018
NR 7.23 Klára Seidlová CZE 17.02.2018 Praha
NL 07.23 Klára Seidlová CZE 05.02.2020 Ostrava - Vítkovice
Rozběh 1 (so, 22.2.2020 - 15:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.39 Q 0.130
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.60 Q 0.172
3 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 SB 07.70 0.156
4 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.75 0.126
5 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 07.91 0.152
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2020 - 15:11) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.42 Q 0.169
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.55 Q 0.180
3 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.65 q 0.174
4 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 07.73 0.148
5 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 07.82 0.145
Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2020 - 15:17) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.50 Q 0.151
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.53 Q 0.171
3 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.67 q 0.163
4 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 07.80 0.181
5 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 SB 07.83 0.160
6 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.93 0.193
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.39 Q 0.130
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.42 Q 0.169
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.50 Q 0.151
4 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.53 Q 0.171
5 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.55 Q 0.180
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.60 Q 0.172
7 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.65 q 0.174
8 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.67 q 0.163
9 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 SB 07.70 0.156
10 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 07.73 0.148
11 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.75 0.126
12 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 07.80 0.181
13 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 07.82 0.145
14 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 SB 07.83 0.160
15 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 07.91 0.152
16 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.93 0.193
Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 DNS

60 m - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 6.92 Irina PRIVALOVA RUS 11.02.1993 Madrid (ESP)
WL 7.08 Mikiah BRISCO USA 25.01.2020 Convention Center, Albuquerque, NM (USA)
MR 7.23 Klára Seidlová CZE 2018
NR 7.23 Klára Seidlová CZE 17.02.2018 Praha
NL 07.23 Klára Seidlová CZE 05.02.2020 Ostrava - Vítkovice
Finále (so, 22.2.2020 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.27 0.134
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.41 0.290
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.47 0.150
4 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 =SB 07.52 0.185
5 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 =PB 07.56 0.142
6 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.58 0.183
7 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 07.61 0.155
8 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 07.62 0.135
Celkem 8 závodníků