Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen v hale

Ostrava - Vítkovice (22. - 23. 2. 2020)

4 x 200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 23.2.2020 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Maslák P., Šorm P., Macík O., Ryba D. B - Maslák P., Šorm P., Macík O., Ryba D. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 WL 1:24.31 0.165
2 A - Rusek J., Kubeš J., Saleh H., Müller V. A - Rusek J., Kubeš J., Saleh H., Müller V. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:26.24 0.149
3 Svoboda V., Grabmüller A., Valášek J., Šnejdr F. Svoboda V., Grabmüller A., Valášek J., Šnejdr F. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:27.35 0.146
4 Jelínek K., Král J., Víla L., Trafina J. Jelínek K., Král J., Víla L., Trafina J. AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 1:28.34 0.196
5 Tuček M., Plaček T., Korejz J., Klézl D. Tuček M., Plaček T., Korejz J., Klézl D. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 1:28.65 0.154
6 Blažek M., Hodboď L., Rykl R., Blatník F. Blažek M., Hodboď L., Rykl R., Blatník F. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 1:29.31 0.159
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 23.2.2020 - 14:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rež J., Maruštík D., Páník M., Kabyš D. Rež J., Maruštík D., Páník M., Kabyš D. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:28.95 0.137
Sadil M., Grégr J., Hřebíček A., Sadil J. Sadil M., Grégr J., Hřebíček A., Sadil J. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DQ 0.239
Poznámky:
Štafeta AK Šternberk byla diskvalifikována za neoprávněný start žáka Aloise Hřebíčka, roč. nar. 2005
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 B - Maslák P., Šorm P., Macík O., Ryba D. B - Maslák P., Šorm P., Macík O., Ryba D. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 WL 1:24.31 0.165
2 A - Rusek J., Kubeš J., Saleh H., Müller V. A - Rusek J., Kubeš J., Saleh H., Müller V. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:26.24 0.149
3 Svoboda V., Grabmüller A., Valášek J., Šnejdr F. Svoboda V., Grabmüller A., Valášek J., Šnejdr F. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:27.35 0.146
4 Jelínek K., Král J., Víla L., Trafina J. Jelínek K., Král J., Víla L., Trafina J. AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 1:28.34 0.196
5 Tuček M., Plaček T., Korejz J., Klézl D. Tuček M., Plaček T., Korejz J., Klézl D. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 1:28.65 0.154
6 Rež J., Maruštík D., Páník M., Kabyš D. Rež J., Maruštík D., Páník M., Kabyš D. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:28.95 0.137
7 Blažek M., Hodboď L., Rykl R., Blatník F. Blažek M., Hodboď L., Rykl R., Blatník F. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 1:29.31 0.159
Sadil M., Grégr J., Hřebíček A., Sadil J. Sadil M., Grégr J., Hřebíček A., Sadil J. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DQ 0.239

4 x 200 m - Ženy

(ne, 23.2.2020 - 14:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rappová F., Štanclová V., Hůlková B., Novotná A. Rappová F., Štanclová V., Hůlková B., Novotná A. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 NR 1:37.46 0.153
2 Hettlerová L., Jonášová T., Majerová D., Suchá L. Hettlerová L., Jonášová T., Majerová D., Suchá L. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:38.30 0.148
3 Falharová P., Kolářová Š., Suchánková B., Slaninová J. Falharová P., Kolářová Š., Suchánková B., Slaninová J. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 1:42.06 0.140
4 Dyrynková N., Ulrichová K., Matějková J., Šimková A. Dyrynková N., Ulrichová K., Matějková J., Šimková A. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:44.49 0.152
Kobiánová K., Dvořáková K., Dvořáková B., Hofmanová M. Kobiánová K., Dvořáková K., Dvořáková B., Hofmanová M. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DQ 24.7 0.155
Bundilová E., Hřebíčková L., Červená M., Škodová T. Bundilová E., Hřebíčková L., Červená M., Škodová T. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 DQ 0.146
Poznámky:
Štafeta AK Šternberk byla diskvalifikována za neoprávněný start žákyně Elišky Bundilové, roč. nar. 2006
Celkem 6 závodníků