Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen v hale

Ostrava - Vítkovice (22. - 23. 2. 2020)

200 m - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 23.2.2020 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 21.38 Q 0.166
2 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 SB 21.78 0.137
3 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.09 0.130
4 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 22.88 0.161
5 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.94 0.158
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 23.2.2020 - 12:26) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.65 Q 0.178
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.94 0.155
3 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 21.97 0.142
4 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 22.62 0.160
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (ne, 23.2.2020 - 12:32) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 21.54 Q 0.186
2 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 21.63 q 0.181
3 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 22.49 0.176
4 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.62 0.358
Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 23.2.2020 - 12:38) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 21.74 Q 0.142
2 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.12 0.134
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.25 0.188
4 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.69 0.164
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 21.38 Q 0.166
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 21.54 Q 0.186
3 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 21.63 q 0.181
4 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.65 Q 0.178
5 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 21.74 Q 0.142
6 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 SB 21.78 0.137
7 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.94 0.155
8 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 21.97 0.142
9 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.09 0.130
10 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.12 0.134
11 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.25 0.188
12 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 22.49 0.176
13 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.62 0.358
14 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 22.62 0.160
15 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.69 0.164
16 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 22.88 0.161
17 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.94 0.158
Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 DNS

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 23.2.2020 - 13:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 NL 21.26 0.214
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 21.36 0.167
3 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.50 0.188
4 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 21.92 0.165
Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DQ 16.8 -0.123
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 23.2.2020 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 23.77 Q 0.188
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 24.10 0.139
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 24.33 0.138
4 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 25.18 0.183
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (ne, 23.2.2020 - 11:56) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 23.97 Q 0.326
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.05 q 0.162
3 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.37 0.161
4 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 25.18 0.169
5 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.76 0.175
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 23.2.2020 - 12:02) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 23.94 Q 0.149
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 23.99 q 0.213
3 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.87 0.159
4 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 25.34 0.168
5 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.42 0.367
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 23.77 Q 0.188
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 23.94 Q 0.149
3 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 23.97 Q 0.326
4 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 23.99 q 0.213
5 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.05 q 0.162
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 24.10 0.139
7 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 24.33 0.138
8 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.37 0.161
9 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.87 0.159
10 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 25.18 0.183
11 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 25.18 0.169
12 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 25.34 0.168
13 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.42 0.367
14 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.76 0.175

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 23.2.2020 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 23.77 0.197
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 23.90 0.143
3 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 24.19 0.221
4 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.21 0.258
Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DNF 0.205
Celkem 5 závodníků