Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen v hale

Ostrava - Vítkovice (22. - 23. 2. 2020)

400 m - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 44.57 Kerron CLEMENT USA 12.03.2005 Fayetteville, AR (USA)
WL 45.44 Randolph ROSS USA 31.01.2020 Sports Performance Center, Lubbock, TX (USA)
MR 45.27 Pavel Maslák CZE 2015
NR 45.24 Pavel Maslák CZE 09.03.2014 Sopoty
NL 46.28 Pavel Maslák CZE 12.02.2020 Athlone
Rozběh 1 (so, 22.2.2020 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.72 Q 0.191
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 48.23 q 0.205
3 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 48.87 0.150
4 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 49.18 0.173
5 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 50.10 0.164
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200231Maslák Pavel (DUKPR)22.32
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2020 - 14:31) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 47.72 Q 0.221
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 48.04 q 0.152
3 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 50.29 0.151
4 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 50.40 0.137
Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 50.40 0.159
Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200272Desenský Michal (HKRAL)22.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2020 - 14:37) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.61 Q 0.158
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 48.42 0.164
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 49.43 0.174
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.72 0.168
5 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 49.82 0.189
6 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 50.94 0.175
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200242Šorm Patrik (DUKPR)22.30
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 22.2.2020 - 14:43) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 48.07 Q 0.165
2 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 48.60 0.171
3 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 49.06 0.183
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 50.72 0.163
5 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 51.18 0.181
Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DQ 17.2b 0.180
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200173Zelinka Adam (OLYPR)22.29
Poznámky:
Proti výsledku závodu podal klub VSK Univerzita Brno protest, který vrchník běhů zamítl. Následné odvolání proti rozhodnutí vrchníka běhů projednala jury ve složení Ladislav Kňákal (TD) Oldřich Zvolánek (ŘZ) a Jakub Fiala (HR), která odvolání vyhověla, když po zhlédnutí videozáznamu dospěla k závěru, že ze strany závodníka Adama Zelinky došlo k porušení pravidla 17.2b).
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.61 Q 0.158
2 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 47.72 Q 0.221
3 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.72 Q 0.191
4 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 48.04 q 0.152
5 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 48.07 Q 0.165
6 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 48.23 q 0.205
7 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 48.42 0.164
8 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 48.60 0.171
9 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 48.87 0.150
10 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 49.06 0.183
11 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 49.18 0.173
12 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 49.43 0.174
13 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.72 0.168
14 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 49.82 0.189
15 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 50.10 0.164
16 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 50.29 0.151
17 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 50.40 0.159
17 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 50.40 0.137
19 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 50.72 0.163
20 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 50.94 0.175
21 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 51.18 0.181
Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 DNS
Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DQ 17.2b 0.180

400 m - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 44.57 Kerron CLEMENT USA 12.03.2005 Fayetteville, AR (USA)
WL 45.44 Randolph ROSS USA 31.01.2020 Sports Performance Center, Lubbock, TX (USA)
MR 45.27 Pavel Maslák CZE 2015
NR 45.24 Pavel Maslák CZE 09.03.2014 Sopoty
NL 46.28 Pavel Maslák CZE 12.02.2020 Athlone
Finále (ne, 23.2.2020 - 13:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 NL 46.12 0.198
2 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 46.36 0.189
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 46.41 0.159
4 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 47.60 0.148
5 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 48.46 0.160
6 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 49.31 0.197
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200231Maslák Pavel (DUKPR)21.54
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 49.59 Jarmila KRATOCHVÍLOVÁ TCH 07.03.1982 Milano (ITA)
WL 51.37 Justyna ŚWIĘTY-ERSETIC POL 08.02.2020 Arena, Toruń (POL)
MR 51.99 Helena Fuchsová CZE 2001
NR 49.59 Jarmila Kratochvílová CZE 07.03.1982 Milano
NL 52.25 Lada Vondrová CZE 05.02.2020 Ostrava - Vítkovice
Rozběh 1 (so, 22.2.2020 - 13:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 NL 52.12 Q 0.184
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 56.19 q 0.209
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 58.05 0.163
4 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 58.60 0.177
5 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 59.13 0.172
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200157Vondrová Lada (HVEPA)25.10
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2020 - 14:01) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 55.07 Q 0.159
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 PB 56.45 q 0.274
3 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 SB 57.71 0.170
4 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 58.58 0.166
5 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 60.37 0.290
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200316Hofmanová Martina (USKPR)25.32
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2020 - 14:07) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 56.63 Q 0.233
2 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 56.83 0.164
3 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 57.33 0.188
4 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 SB 57.75 0.185
Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20074Jonášová Tereza (SKPLZ)26.60
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 22.2.2020 - 14:13) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 56.91 Q 0.192
2 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 57.20 0.193
3 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 58.29 0.169
4 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 SB 58.95 0.368
Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200324Pertlíková Lucie (USKPR)26.21
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 NL 52.12 Q 0.184
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 55.07 Q 0.159
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 56.19 q 0.209
4 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 PB 56.45 q 0.274
5 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 56.63 Q 0.233
6 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 56.83 0.164
7 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 56.91 Q 0.192
8 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 57.20 0.193
9 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 57.33 0.188
10 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 SB 57.71 0.170
11 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 SB 57.75 0.185
12 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 58.05 0.163
13 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 58.29 0.169
14 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 58.58 0.166
15 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 58.60 0.177
16 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 SB 58.95 0.368
17 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 59.13 0.172
18 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 60.37 0.290
Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 DNS
Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS

400 m - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
WR 49.59 Jarmila KRATOCHVÍLOVÁ TCH 07.03.1982 Milano (ITA)
WL 51.37 Justyna ŚWIĘTY-ERSETIC POL 08.02.2020 Arena, Toruń (POL)
MR 51.99 Helena Fuchsová CZE 2001
NR 49.59 Jarmila Kratochvílová CZE 07.03.1982 Milano
NL 52.25 Lada Vondrová CZE 05.02.2020 Ostrava - Vítkovice
Finále (ne, 23.2.2020 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 MR 51.82 0.193
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 55.25 0.168
3 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 55.53 0.188
4 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 56.38 0.193
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 1 56.78 0.196
6 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 58.61 0.215
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200157Vondrová Lada (HVEPA)24.99
Celkem 6 závodníků