Back

 / Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale

Praha - Stromovka (29. - 1. 3. 2020)

800 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
MR 1:57.66 Jakub Davidík 2017
NR 1:56.85 Jiří Pavel Češka CZE 07.12.2019 Praha
NL 2:01.53 Alois Hřebíček CZE 19.01.2020 Ostrava - Vítkovice
Rozběh 1 (so, 29.2.2020 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 2:11.22 Q
2 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:11.98 Q
3 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 2:12.51
4 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 2:13.01
5 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:13.27
6 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:13.93
7 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:14.23
8 František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:15.94
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200339Pavlas David (USKUL)31.08
40066Hřebíček Alois (AKSTE)1:06.66
60066Hřebíček Alois (AKSTE)1:39.23
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.2.2020 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:08.41 Q
2 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 PB 2:08.63 Q
3 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:09.58 q
4 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 2:09.71 q
5 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:11.60
6 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 2:13.14
7 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:15.92
8 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:16.72
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20077Kopenec Martin (SLAPR)29.21
40018Červinka Jáchym (MLBOL)1:03.32
60018Červinka Jáchym (MLBOL)1:35.50
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.2.2020 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 2:09.36 Q
2 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:09.63 Q
3 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 2:10.39
4 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 PB 2:11.23
5 Vilém VostalVilém Vostal 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 2:12.08
6 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 2:12.79
7 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 2:13.51
8 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:15.10
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200131Dreisig Mikuláš (JIHLA)29.40
400131Dreisig Mikuláš (JIHLA)1:02.96
600131Dreisig Mikuláš (JIHLA)1:36.62
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:08.41 Q
2 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 PB 2:08.63 Q
3 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 2:09.36 Q
4 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:09.58 q
5 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:09.63 Q
6 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 2:09.71 q
7 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 2:10.39
8 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 2:11.22 Q
9 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 PB 2:11.23
10 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:11.60
11 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:11.98 Q
12 Vilém VostalVilém Vostal 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 2:12.08
13 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 2:12.51
14 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 2:12.79
15 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 2:13.01
16 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 2:13.14
17 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:13.27
18 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 2:13.51
19 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:13.93
20 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:14.23
21 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:15.10
22 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:15.92
23 František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:15.94
24 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:16.72

800 m - Žáci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
MR 1:57.66 Jakub Davidík 2017
NR 1:56.85 Jiří Pavel Češka CZE 07.12.2019 Praha
NL 2:01.53 Alois Hřebíček CZE 19.01.2020 Ostrava - Vítkovice
Finále (ne, 1.3.2020 - 10:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 2:02.97
2 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 2:04.35
3 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:05.91
4 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 2:08.41
5 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:10.07
6 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 2:12.04
7 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:12.56
8 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:13.54
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200131Dreisig Mikuláš (JIHLA)30.17
400131Dreisig Mikuláš (JIHLA)1:03.17
60066Hřebíček Alois (AKSTE)1:34.05
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
MR 2:11.79 Pavla Štoudková 2018
NR 2:09.89 Pavla Štoudková CZE 01.12.2018 Praha
NL 2:15.27 Lucie Hudečková CZE 01.02.2020 Ostrava - Vítkovice
Rozběh 1 (so, 29.2.2020 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:18.70 Q
2 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:23.01 Q
3 Veronika KarfíkováVeronika Karfíková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 2:25.57
4 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 2:26.32
5 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 PB 2:27.62
6 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:31.98
7 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 2:32.07
8 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:32.51
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20028Hudečková Lucie (MOSBR)30.83
40028Hudečková Lucie (MOSBR)1:04.60
60028Hudečková Lucie (MOSBR)1:40.57
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.2.2020 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 2:18.05 Q
2 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 2:21.01 Q
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 2:24.07
4 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 2:25.28
5 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:27.55
6 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 4 PB 2:28.52
7 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:29.86
Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20083Jarošová Karolína (SLAPR)32.22
40083Jarošová Karolína (SLAPR)1:06.77
60083Jarošová Karolína (SLAPR)1:42.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.2.2020 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 2:20.53 Q
2 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 2:21.31 Q
3 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 2:23.17 q
4 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 2:23.93 q
5 Tereza BurlováTereza Burlová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 2:24.20
6 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 2:26.81
7 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 2:28.33
Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200259Plecháčová Andrea (LIAZJ)31.32
400259Plecháčová Andrea (LIAZJ)1:07.38
600259Plecháčová Andrea (LIAZJ)1:43.99
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 2:18.05 Q
2 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:18.70 Q
3 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 2:20.53 Q
4 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 2:21.01 Q
5 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 2:21.31 Q
6 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:23.01 Q
7 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 2:23.17 q
8 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 2:23.93 q
9 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 2:24.07
10 Tereza BurlováTereza Burlová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 2:24.20
11 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 2:25.28
12 Veronika KarfíkováVeronika Karfíková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 2:25.57
13 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 2:26.32
14 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 2:26.81
15 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:27.55
16 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 PB 2:27.62
17 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 2:28.33
18 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 4 PB 2:28.52
19 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:29.86
20 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:31.98
21 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 2:32.07
22 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:32.51
Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS

800 m - Žákyně (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
MR 2:11.79 Pavla Štoudková 2018
NR 2:09.89 Pavla Štoudková CZE 01.12.2018 Praha
NL 2:15.27 Lucie Hudečková CZE 01.02.2020 Ostrava - Vítkovice
Finále (ne, 1.3.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:15.49
2 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 2:16.94
3 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 2:17.82
4 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 2:18.90
5 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:21.65
6 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:24.64
7 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:27.39
8 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:32.39
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20028Hudečková Lucie (MOSBR)29.32
40028Hudečková Lucie (MOSBR)1:01.85
60028Hudečková Lucie (MOSBR)1:37.55
Celkem 8 závodníků