Back

 / Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale

Praha - Stromovka (29. - 1. 3. 2020)

Vrh koulí 4kg - Žáci

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
MR 18.20 Jiří Šanda 2018
NR 20.44 Vladislav Tuláček CZE 10.12.2003 Praha
NL 15.27 Martin Grulich CZE 04.01.2020 Opava
(so, 29.2.2020 - 16:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 18 14.47 X13.58X13.5814.47XX
2 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 15 PB 14.44 14.4413.4613.3914.4414.0514.1914.09
3 Marek HrubýMarek Hrubý
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
05 16 PB 14.25 14.2514.1413.7914.2513.9214.0114.24
4 Adam FliegelAdam Fliegel
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 14 PB 13.95 13.4312.5912.9613.4313.9512.90X
5 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov...
05 11 PB 13.77 12.4512.7313.7713.7712.9512.3512.23
6 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 6 PB 13.36 12.7512.2912.5912.7512.9513.3611.99
7 Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 7 PB 12.87 12.6612.5812.3312.6612.7612.8712.25
8 Jakub SvobodaJakub Svoboda
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 8 12.74 12.7412.0212.2512.7411.9612.73X
9 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 5 PB 12.64 12.6112.6212.6412.64
10 Štěpán HorákŠtěpán Horák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 13 12.55 12.5512.3512.0812.55
11 Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 2 PB 12.41 12.41X11.9812.41
12 Marek SwaczynaMarek Swaczyna
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 17 12.25 X12.25X12.25
13 Štěpán RájekŠtěpán Rájek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4 11.99 11.9910.8711.6611.99
14 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 10 11.97 11.9711.7811.3111.97
15 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 9 11.72 10.72X11.7211.72
16 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 12 11.70 10.5011.7011.4711.70
17 Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 1 11.17 11.0211.1710.7411.17
18 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 3 11.11 10.7511.0811.1111.11
Celkem 18 závodníků