Back

 / Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale

Praha - Stromovka (29. - 1. 3. 2020)

Skok daleký - Žáci

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
MR 6.83 Tomáš Kratochvíl 2017
NR 7.10 Pavel Halátek CZE 14.12.2019 Ostrava
NL 6.35 Filip Svoboda CZE 07.02.2020 Praha - Stromovka
(so, 29.2.2020 - 16:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 13 NL 6.47 6.47 X6.216.166.216.056.306.47
2 Šimon PekařŠimon Pekař
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 14 PB 6.38 6.38 X4.865.855.85X6.38X
3 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 16 6.09 6.09 6.09XX6.09X4.60X
4 Antonín VrbaAntonín Vrba
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
05 10 PB 6.05 6.05 6.056.033.816.05X5.75X
5 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 15 5.98 5.98 5.924.685.985.983.374.51X
6 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 6 PB 5.89 5.89 5.735.535.895.895.865.555.73
7 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 PB 5.89 5.89 5.855.475.895.895.83X5.76
8 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 11 5.87 5.87 5.845.855.835.855.875.825.71
9 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 3 PB 5.80 5.80 5.80X5.585.80
10 Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 7 5.76 5.76 5.765.745.715.76
11 Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4 5.71 5.71 5.545.415.715.71
12 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5 5.48 5.48 5.355.475.485.48
13 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 8 5.47 5.47 5.005.47X5.47
Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 2 NM
Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 9 NM
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 1.3.2020 - 10:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 18 5.55 5.55 5.175.465.495.495.415.555.50
2 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 16 5.36 5.36 5.225.225.325.325.365.305.33
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 15 5.36 5.36 5.365.305.155.36X5.03X
4 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 17 5.33 5.33 XX5.035.035.335.305.24
5 Luisa KlementováLuisa Klementová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 12 5.24 5.24 5.015.124.905.125.115.244.85
6 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov...
06 14 5.09 5.09 5.075.095.045.095.004.965.01
7 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 6 5.09 5.09 -5.094.565.09XX4.99
8 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 9 5.08 5.08 4.984.985.015.014.96X5.08
9 Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 11 4.98 4.98 4.704.984.904.98
10 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3 4.98 4.98 X4.754.984.98
11 Eliška JaníkováEliška Janíková
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
07 4 4.96 4.96 4.694.964.914.96
12 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
06 10 4.93 4.93 X4.834.934.93
13 Alice DrozdováAlice Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 5 4.87 4.87 4.874.81X4.87
14 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 8 4.84 4.84 X4.84X4.84
15 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 2 4.78 4.78 XX4.784.78
16 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 1 4.75 4.75 X4.754.464.75
17 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 13 3.43 3.43 XX3.433.43
Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 7 NM
Celkem 18 závodníků