Back

 / Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale

Praha - Stromovka (29. - 1. 3. 2020)

Skok vysoký - Žáci

(ne, 1.3.2020 - 11:40) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.561.611.661.701.741.781.811.841.861.88
1 Jan DonnebergerJan Donneberger
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 16 1.86 --OOOOXOXOOXXX
2 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 13 PB 1.84 O-O-XOOOOXXX
3 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 15 =PB 1.84 -OOOOOXXOOXXX
4 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 12 PB 1.81 --OOOXOOXXX
5 Damián SüsenbekDamián Süsenbek
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 10 PB 1.78 -OOOOOXXX
6 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 6 PB 1.78 -OOOOXOXXX
7 David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 14 1.74 --OOOXXX
8 Rudolf ĎorďRudolf Ďorď
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 9 1.74 -OOOXOXXX
9 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 11 1.74 -OOXOXOXXX
10 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 7 1.70 OOOOXXX
11 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 5 1.66 OOXXOXXX
12 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4 1.66 XOXOXXOXXX
13 Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 1 1.61 OXOXXX
14 Tomáš JohaníkTomáš Johaník
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3 1.61 OXXOXXX
15 Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 8 1.56 XOXXX
16 Pavel HýblPavel Hýbl
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 2 1.56 XXOXXX
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(ne, 1.3.2020 - 09:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.471.521.561.591.621.641.661.681.70
1 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 14 PB 1.66 -OOOOOO-XXX
2 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 17 1.64 -OOOOOXXX
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 18 1.64 OOOXOOOXXX
4 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 13 PB 1.64 OOOXXOOXXOXXX
5 Michaela SlaninováMichaela Slaninová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1 PB 1.59 OOOOXXX
6 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 7 1.59 OOOXOXXX
6 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 10 1.59 OOOXOXXX
8 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 11 1.59 OXOOXXOXXX
9 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 5 1.56 OOXOXXX
10 Klára BrandejsováKlára Brandejsová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 15 1.52 OOXXX
10 Lucie ŽarikováLucie Žariková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 2 1.52 OOXXX
10 Daniela MacnarováDaniela Macnarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 6 1.52 OOXXX
13 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 3 1.52 OXOXXX
14 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 16 1.52 XOXOXXX
15 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 8 1.52 OXXOXXX
15 Viktorie UlčováViktorie Ulčová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 4 1.52 OXXOXXX
17 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 9 1.47 XOXXX
Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 12 DNS
Celkem 18 závodníků