Back

 / Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale

Praha - Stromovka (29. - 1. 3. 2020)

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
MR 8.04 Tomáš Dvořák 2019
NR 7.99 Tomáš Dvořák CZE 14.12.2019 Praha
NR 8.00 Tomáš Dvořák CZE 07.12.2019 Praha
NL 08.39 Roman Kadavý CZE 08.02.2020 Praha - Stromovka
Rozběh 1 (so, 29.2.2020 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 NL 08.29 Q
2 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 08.39 Q
3 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 08.51 q
4 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 08.75
5 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 PB 09.01
6 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.31
7 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09.36
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.2.2020 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.43 Q
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 08.45 Q
3 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 08.65 q
4 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 09.01
5 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 09.15
6 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 09.18
7 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 09.29
8 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.36
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.2.2020 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 NL 08.30 Q
2 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.67 Q
3 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 08.72
4 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.88
5 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.96
6 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.12
7 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 09.14
8 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 09.17
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 NL 08.29 Q
2 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 NL 08.30 Q
3 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 08.39 Q
4 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.43 Q
5 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 08.45 Q
6 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 08.51 q
7 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 08.65 q
8 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.67 Q
9 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 08.72
10 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 08.75
11 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.88
12 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.96
13 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 09.01
13 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 PB 09.01
15 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.12
16 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 09.14
17 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 09.15
18 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 09.17
19 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 09.18
20 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 09.29
21 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.31
22 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.36
23 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09.36

60 m překážek - Žáci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
MR 8.04 Tomáš Dvořák 2019
NR 7.99 Tomáš Dvořák CZE 14.12.2019 Praha
NR 8.00 Tomáš Dvořák CZE 07.12.2019 Praha
NL 08.39 Roman Kadavý CZE 08.02.2020 Praha - Stromovka
Finále (so, 29.2.2020 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 NL 08.26
2 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 PB 08.27
3 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 08.28
4 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 08.55
5 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.61
6 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.66
7 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.70
8 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.77
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
MR 8.52 Anna Kerbachová 2015
NR 8.52 Anna Kerbachová CZE 28.02.2015 Jablonec nad Nisou
NL 08.75 Emma Zvěřinová CZE 31.01.2020 Praha - Strahov
Rozběh 1 (so, 29.2.2020 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.80 Q
2 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 09.12 Q
3 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.25 q
4 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 PB 09.26
5 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.30
6 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 09.38
7 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.42
8 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.87
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.2.2020 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 =PB 08.81 Q
2 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 08.97 Q
3 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.27
4 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 PB 09.28
5 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 09.33
6 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 7 09.38
7 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.58
8 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 10.29
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.2.2020 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 09.08 Q
2 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.14 Q
3 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.18 q
4 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.25
5 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 09.29
6 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 09.30
7 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.33
8 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 09.57
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.80 Q
2 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 =PB 08.81 Q
3 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 08.97 Q
4 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 09.08 Q
5 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 09.12 Q
6 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.14 Q
7 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.18 q
8 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.25 q
9 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.25
10 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 PB 09.26
11 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.27
12 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 PB 09.28
13 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 09.29
14 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.30
15 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 09.30
16 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 09.33
17 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.33
18 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 7 09.38
19 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 09.38
20 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.42
21 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 09.57
22 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.58
23 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.87
24 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 10.29

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl/stát Datum Místo
MR 8.52 Anna Kerbachová 2015
NR 8.52 Anna Kerbachová CZE 28.02.2015 Jablonec nad Nisou
NL 08.75 Emma Zvěřinová CZE 31.01.2020 Praha - Strahov
Finále (so, 29.2.2020 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 =PB 08.81
2 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.06
3 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.08
4 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.16
5 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.18
6 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 09.20
7 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.28
8 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 09.30
Celkem 8 závodníků