4 x 200 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zlesák P., Rozkydálek R., Bendičák K., Labuť P. Zlesák P., Rozkydálek R., Bendičák K., Labuť P. | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 1:38.58 | |||||||||||||||
2 | Fleisig J., Daněk A., Szabo M., Zajíc V. Fleisig J., Daněk A., Szabo M., Zajíc V. | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 1:38.88 | |||||||||||||||
3 | Šulc J., Plachý A., Čáp J., Brejcha B. Šulc J., Plachý A., Čáp J., Brejcha B. | ASK Slavia Praha | 2 | 1:39.89 | |||||||||||||||
4 | A - Kadavý R., Horna L., Koravský M., Jehlička T. A - Kadavý R., Horna L., Koravský M., Jehlička T. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 1:40.65 | |||||||||||||||
5 | A - Novák T., Rosenberger M., Boháč M., Synek J. A - Novák T., Rosenberger M., Boháč M., Synek J. | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 1:41.50 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Janovský V., Blatný J., Šíma M., Auředník J. Janovský V., Blatný J., Šíma M., Auředník J. | SK Jeseniova | 4 | 1:39.12 | |||||||||||||||
2 | A - Hrubý T., Radzo M., Svoboda B., Mozga J. A - Hrubý T., Radzo M., Svoboda B., Mozga J. | TJ Dukla Praha | 2 | 1:40.31 | |||||||||||||||
3 | Vaníček B., Drbola J., Drbohlav M., Horal K. Vaníček B., Drbola J., Drbohlav M., Horal K. | AC Turnov, z. s. | 6 | 1:42.99 | |||||||||||||||
4 | Zach M., Teslík M., Charvátek J., Boďa A. Zach M., Teslík M., Charvátek J., Boďa A. | Atletika Poruba z.s. | 3 | 1:43.17 | |||||||||||||||
5 | Marghold P., Hřebíček A., Sedlář M., Tůma J. Marghold P., Hřebíček A., Sedlář M., Tůma J. | AK Šternberk z.s. | 5 | 1:43.43 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlíček M., Hanek Š., Neugebauer A., Martečík M. Pavlíček M., Hanek Š., Neugebauer A., Martečík M. | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 1:36.47 | |||||||||||||||
2 | Holub V., Szczerba V., Turek V., Morcinek F. Holub V., Szczerba V., Turek V., Morcinek F. | TJ TŽ Třinec | 6 | 1:39.13 | |||||||||||||||
3 | Obst A., Gross J., Čurda O., Klusoň D. Obst A., Gross J., Čurda O., Klusoň D. | Sokol Roztoky u Prahy | 5 | 1:41.45 | |||||||||||||||
4 | Vojáček F., Jakeš B., Měchura M., Tichý T. Vojáček F., Jakeš B., Měchura M., Tichý T. | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 1:42.33 | |||||||||||||||
5 | Houdek M., Ruttner M., Zeman T., Daněk J. Houdek M., Ruttner M., Zeman T., Daněk J. | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 1:43.95 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Poslušný P., Strnad J., Urbánek Š., Svoboda F. Poslušný P., Strnad J., Urbánek Š., Svoboda F. | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 1:41.10 | |||||||||||||||
2 | Houžvička M., Fliegel A., Steinbrücker V., Honzík O. Houžvička M., Fliegel A., Steinbrücker V., Honzík O. | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | 1:46.07 | |||||||||||||||
3 | Socha F., Firszt D., Boar P., Němeček V. Socha F., Firszt D., Boar P., Němeček V. | AC Pardubice | 4 | 1:46.90 | |||||||||||||||
4 | Vintera K., Derka M., Koutný J., Pleva T. Vintera K., Derka M., Koutný J., Pleva T. | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 1:48.41 | |||||||||||||||
5 | Boháč J., Kus Š., Kovář M., Šátek O. Boháč J., Kus Š., Kovář M., Šátek O. | T.J. Sokol Říčany a Radošov... | 2 | 1:48.76 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štolfa F., Ebert J., Koszegi M., Helebrant O. Štolfa F., Ebert J., Koszegi M., Helebrant O. | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | 1:39.04 | |||||||||||||||
2 | Mrha L., Halíř A., Jahodka J., Novák D. Mrha L., Halíř A., Jahodka J., Novák D. | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 1:39.06 | |||||||||||||||
3 | Kučera R., Klíček P., Ševčík F., Škarda K. Kučera R., Klíček P., Ševčík F., Škarda K. | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 1:44.38 | |||||||||||||||
4 | Hudec O., Špicl M., Vošický M., Somsedík A. Hudec O., Špicl M., Vošický M., Somsedík A. | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 1:46.95 | |||||||||||||||
5 | Froněk P., Švígler J., Zitterbart T., Zitterbart M. Froněk P., Švígler J., Zitterbart T., Zitterbart M. | AC Domažlice, z. s. | 4 | 1:53.01 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Bielig M., Kubesa J., Matura Š., Podvéský V. Bielig M., Kubesa J., Matura Š., Podvéský V. | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 1:40.43 | |||||||||||||||
2 | B - Novák M., Peroutka J., Hořejš A., Pernica V. B - Novák M., Peroutka J., Hořejš A., Pernica V. | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 1:41.31 | |||||||||||||||
3 | Rezek T., Zeman D., Zeman M., Prášek V. Rezek T., Zeman D., Zeman M., Prášek V. | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 1:41.99 | |||||||||||||||
4 | B - Dusil J., Hejna F., Fejtek M., Vodička J. B - Dusil J., Hejna F., Fejtek M., Vodička J. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 1:42.43 | |||||||||||||||
5 | Vacek V., Šebek J., Šafránek J., Mareš L. Vacek V., Šebek J., Šafránek J., Mareš L. | Spartak Praha 4 | 3 | 1:43.59 | |||||||||||||||
6 | B - Suchan Š., Zedník D., Doležal A., Greger J. B - Suchan Š., Zedník D., Doležal A., Greger J. | TJ Dukla Praha | 4 | 1:48.63 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlíček M., Hanek Š., Neugebauer A., Martečík M. Pavlíček M., Hanek Š., Neugebauer A., Martečík M. | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 1:36.47 | ||||
2 | Zlesák P., Rozkydálek R., Bendičák K., Labuť P. Zlesák P., Rozkydálek R., Bendičák K., Labuť P. | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 1:38.58 | ||||
3 | Fleisig J., Daněk A., Szabo M., Zajíc V. Fleisig J., Daněk A., Szabo M., Zajíc V. | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 1:38.88 | ||||
4 | Štolfa F., Ebert J., Koszegi M., Helebrant O. Štolfa F., Ebert J., Koszegi M., Helebrant O. | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | 1:39.04 | ||||
5 | Mrha L., Halíř A., Jahodka J., Novák D. Mrha L., Halíř A., Jahodka J., Novák D. | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 1:39.06 | ||||
6 | Janovský V., Blatný J., Šíma M., Auředník J. Janovský V., Blatný J., Šíma M., Auředník J. | SK Jeseniova | 4 | 1:39.12 | ||||
7 | Holub V., Szczerba V., Turek V., Morcinek F. Holub V., Szczerba V., Turek V., Morcinek F. | TJ TŽ Třinec | 6 | 1:39.13 | ||||
8 | Šulc J., Plachý A., Čáp J., Brejcha B. Šulc J., Plachý A., Čáp J., Brejcha B. | ASK Slavia Praha | 2 | 1:39.89 | ||||
9 | A - Hrubý T., Radzo M., Svoboda B., Mozga J. A - Hrubý T., Radzo M., Svoboda B., Mozga J. | TJ Dukla Praha | 2 | 1:40.31 | ||||
10 | Bielig M., Kubesa J., Matura Š., Podvéský V. Bielig M., Kubesa J., Matura Š., Podvéský V. | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 1:40.43 | ||||
11 | A - Kadavý R., Horna L., Koravský M., Jehlička T. A - Kadavý R., Horna L., Koravský M., Jehlička T. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 1:40.65 | ||||
12 | Poslušný P., Strnad J., Urbánek Š., Svoboda F. Poslušný P., Strnad J., Urbánek Š., Svoboda F. | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 1:41.10 | ||||
13 | B - Novák M., Peroutka J., Hořejš A., Pernica V. B - Novák M., Peroutka J., Hořejš A., Pernica V. | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 1:41.31 | ||||
14 | Obst A., Gross J., Čurda O., Klusoň D. Obst A., Gross J., Čurda O., Klusoň D. | Sokol Roztoky u Prahy | 5 | 1:41.45 | ||||
15 | A - Novák T., Rosenberger M., Boháč M., Synek J. A - Novák T., Rosenberger M., Boháč M., Synek J. | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 1:41.50 | ||||
16 | Rezek T., Zeman D., Zeman M., Prášek V. Rezek T., Zeman D., Zeman M., Prášek V. | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 1:41.99 | ||||
17 | Vojáček F., Jakeš B., Měchura M., Tichý T. Vojáček F., Jakeš B., Měchura M., Tichý T. | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 1:42.33 | ||||
18 | B - Dusil J., Hejna F., Fejtek M., Vodička J. B - Dusil J., Hejna F., Fejtek M., Vodička J. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 1:42.43 | ||||
19 | Vaníček B., Drbola J., Drbohlav M., Horal K. Vaníček B., Drbola J., Drbohlav M., Horal K. | AC Turnov, z. s. | 6 | 1:42.99 | ||||
20 | Zach M., Teslík M., Charvátek J., Boďa A. Zach M., Teslík M., Charvátek J., Boďa A. | Atletika Poruba z.s. | 3 | 1:43.17 | ||||
21 | Marghold P., Hřebíček A., Sedlář M., Tůma J. Marghold P., Hřebíček A., Sedlář M., Tůma J. | AK Šternberk z.s. | 5 | 1:43.43 | ||||
22 | Vacek V., Šebek J., Šafránek J., Mareš L. Vacek V., Šebek J., Šafránek J., Mareš L. | Spartak Praha 4 | 3 | 1:43.59 | ||||
23 | Houdek M., Ruttner M., Zeman T., Daněk J. Houdek M., Ruttner M., Zeman T., Daněk J. | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 1:43.95 | ||||
24 | Kučera R., Klíček P., Ševčík F., Škarda K. Kučera R., Klíček P., Ševčík F., Škarda K. | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 1:44.38 | ||||
25 | Houžvička M., Fliegel A., Steinbrücker V., Honzík O. Houžvička M., Fliegel A., Steinbrücker V., Honzík O. | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | 1:46.07 | ||||
26 | Socha F., Firszt D., Boar P., Němeček V. Socha F., Firszt D., Boar P., Němeček V. | AC Pardubice | 4 | 1:46.90 | ||||
27 | Hudec O., Špicl M., Vošický M., Somsedík A. Hudec O., Špicl M., Vošický M., Somsedík A. | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 1:46.95 | ||||
28 | Vintera K., Derka M., Koutný J., Pleva T. Vintera K., Derka M., Koutný J., Pleva T. | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 1:48.41 | ||||
29 | B - Suchan Š., Zedník D., Doležal A., Greger J. B - Suchan Š., Zedník D., Doležal A., Greger J. | TJ Dukla Praha | 4 | 1:48.63 | ||||
30 | Boháč J., Kus Š., Kovář M., Šátek O. Boháč J., Kus Š., Kovář M., Šátek O. | T.J. Sokol Říčany a Radošov... | 2 | 1:48.76 | ||||
31 | Froněk P., Švígler J., Zitterbart T., Zitterbart M. Froněk P., Švígler J., Zitterbart T., Zitterbart M. | AC Domažlice, z. s. | 4 | 1:53.01 |
4 x 200 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 1.3.2020 - 12:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jindrová V., Dzurová V., Jánská V., Böhmová S. Jindrová V., Dzurová V., Jánská V., Böhmová S. | AK ŠKODA Plzeň | 5 | MR 1:42.82 | |||||||||||||||
2 | Schneeberger M., Válková N., Březná G., Holšánová A. Schneeberger M., Válková N., Březná G., Holšánová A. | Atletika Poruba z.s. | 3 | 1:45.26 | |||||||||||||||
3 | A - Kumstátová P., Hýblová E., Krykorková T., Sochorová A. A - Kumstátová P., Hýblová E., Krykorková T., Sochorová A. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 1:46.42 | |||||||||||||||
4 | Rychterová L., Pražáková D., Blatníková M., Havlíčková A. Rychterová L., Pražáková D., Blatníková M., Havlíčková A. | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 1:49.33 | |||||||||||||||
Tkáčová A., Pešlová P., Huňková A., Feilhauerová E. Tkáčová A., Pešlová P., Huňková A., Feilhauerová E. | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 1.3.2020 - 12:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kaucká T., Dorazinová N., Dolistová V., Táborská T. Kaucká T., Dorazinová N., Dolistová V., Táborská T. | SK Jeseniova | 5 | 1:45.25 | |||||||||||||||
2 | Košátková A., Kozlová H., Ulčová V., Záhořová T. Košátková A., Kozlová H., Ulčová V., Záhořová T. | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | 1:46.74 | |||||||||||||||
3 | A - Jaroušková A., Šimková A., Krimláková E., Křížová B. A - Jaroušková A., Šimková A., Krimláková E., Křížová B. | A. C. Sparta Praha | 6 | 1:46.83 | |||||||||||||||
4 | Lasíková L., Götzová F., Jelínková B., Hoffmannová E. Lasíková L., Götzová F., Jelínková B., Hoffmannová E. | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 1:46.97 | |||||||||||||||
Jakoubková T., Suchá N., Včelařová V., Šebrlová K. Jakoubková T., Suchá N., Včelařová V., Šebrlová K. | SK Aritma Praha | 3 | 1:57.03 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 1.3.2020 - 12:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Grabovská A., Štélová K., Mozgová E., Ayeni S. A - Grabovská A., Štélová K., Mozgová E., Ayeni S. | TJ Dukla Praha | 4 | 1:49.75 | |||||||||||||||
2 | Wicková A., Němečková E., Švábíková A., Kárníková A. Wicková A., Němečková E., Švábíková A., Kárníková A. | ASK Slavia Praha | 6 | 1:51.04 | |||||||||||||||
3 | Hynková K., Peterková N., Skalová T., Hejdová D. Hynková K., Peterková N., Skalová T., Hejdová D. | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 1:51.06 | |||||||||||||||
4 | B - Hýřová E., Horčičková A., Levinská T., Krykorková K. B - Hýřová E., Horčičková A., Levinská T., Krykorková K. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 1:51.27 | |||||||||||||||
5 | Bundilová E., Černocká K., Machalová J., Kuncová B. Bundilová E., Černocká K., Machalová J., Kuncová B. | AK Šternberk z.s. | 2 | 1:53.95 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 1.3.2020 - 12:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Jelínková E., Faltýnková T., Vágnerová Z., Brodská K. A - Jelínková E., Faltýnková T., Vágnerová Z., Brodská K. | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | 1:46.57 | |||||||||||||||
2 | Bendová A., Kubíková A., Strazzerová M., Urbanová K. Bendová A., Kubíková A., Strazzerová M., Urbanová K. | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | 1:53.79 | |||||||||||||||
3 | A - Babjáková N., Svobodová P., Šlégrová K., Zwolińská L. A - Babjáková N., Svobodová P., Šlégrová K., Zwolińská L. | AK Most | 3 | 1:53.89 | |||||||||||||||
4 | A - Nechvílová M., Vojtěchová K., Prokopová Š., Hanovcová M. A - Nechvílová M., Vojtěchová K., Prokopová Š., Hanovcová M. | AC Pardubice | 4 | 1:54.28 | |||||||||||||||
5 | B - Růžičková Š., Sojáková B., Honzíková K., Brabencová J. B - Růžičková Š., Sojáková B., Honzíková K., Brabencová J. | A. C. Sparta Praha | 6 | 1:54.94 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (ne, 1.3.2020 - 12:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vrbová V., Lacková K., Dolanová B., Bradová K. Vrbová V., Lacková K., Dolanová B., Bradová K. | T.J. Sokol Říčany a Radošov... | 6 | 1:49.09 | |||||||||||||||
2 | Štěrbová B., Sahulková A., Pokorná K., Kopelentová A. Štěrbová B., Sahulková A., Pokorná K., Kopelentová A. | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 1:49.38 | |||||||||||||||
3 | Korandová K., Prokopová K., Hezinová A., Čermáková K. Korandová K., Prokopová K., Hezinová A., Čermáková K. | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 1:53.38 | |||||||||||||||
4 | Lohrová N., Jirglová N., Kollár S., Králová K. Lohrová N., Jirglová N., Kollár S., Králová K. | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 2:01.10 | |||||||||||||||
Vacková D., Krombholzová K., Kvapilová L., Koletová E. Vacková D., Krombholzová K., Kvapilová L., Koletová E. | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | DQ 24.7 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (ne, 1.3.2020 - 12:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Běloubková K., Nemejtová A., Šišovská N., Brabcová J. Běloubková K., Nemejtová A., Šišovská N., Brabcová J. | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | 1:47.61 | |||||||||||||||
2 | Fischbachová P., Kučerová E., Augustová E., Burešová L. Fischbachová P., Kučerová E., Augustová E., Burešová L. | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 1:51.56 | |||||||||||||||
3 | Mokrejšová N., Mašková B., Ottlová T., Ludvíčková P. Mokrejšová N., Mašková B., Ottlová T., Ludvíčková P. | Atletika Benešov | 3 | 1:51.83 | |||||||||||||||
4 | Vecková E., Šetlíková B., Gally B., Kulenová S. Vecková E., Šetlíková B., Gally B., Kulenová S. | AC Domažlice, z. s. | 4 | 2:06.78 | |||||||||||||||
Tomanová T., Lavičková K., Zápotocká A., Kramešová E. Tomanová T., Lavičková K., Zápotocká A., Kramešová E. | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | DQ 24.15 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 7 (ne, 1.3.2020 - 12:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sáblíková K., Vavřinová K., Vodičková M., Sobotková K. Sáblíková K., Vavřinová K., Vodičková M., Sobotková K. | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 1:49.89 | |||||||||||||||
2 | Hefková A., Mišunová L., Večeřová K., Švachová E. Hefková A., Mišunová L., Večeřová K., Švachová E. | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 1:50.68 | |||||||||||||||
3 | C - Všetečková L., Plecháčová T., Markalousová A., Grebeníčková J. C - Všetečková L., Plecháčová T., Markalousová A., Grebeníčková J. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 1:53.79 | |||||||||||||||
4 | Loskotová L., Marešová A., Ledvinková S., Hrušková K. Loskotová L., Marešová A., Ledvinková S., Hrušková K. | Spartak Praha 4 | 2 | 1:56.41 | |||||||||||||||
5 | Vespalcová T., Kučerová L., Sladká A., Svobodová A. Vespalcová T., Kučerová L., Sladká A., Svobodová A. | SC Radotín Praha | 3 | 2:00.93 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 8 (ne, 1.3.2020 - 12:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B - Vilímová N., Jirouchová A., Pischnothová S., Baumrukrová A. B - Vilímová N., Jirouchová A., Pischnothová S., Baumrukrová A. | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | 1:52.89 | |||||||||||||||
2 | D - Atanasová H., Cikánková K., Dušková E., Mádlová K. D - Atanasová H., Cikánková K., Dušková E., Mádlová K. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 1:55.63 | |||||||||||||||
3 | B - Davídková B., Krausová K., Kutová B., Mikulková N. B - Davídková B., Krausová K., Kutová B., Mikulková N. | AK Most | 3 | 1:58.47 | |||||||||||||||
4 | B - Pitterová E., Smolíková M., Kalová S., Hanušová K. B - Pitterová E., Smolíková M., Kalová S., Hanušová K. | AC Pardubice | 6 | 1:59.63 | |||||||||||||||
5 | B - Machová A., Sejkotová A., Gregerová A., Palečková E. B - Machová A., Sejkotová A., Gregerová A., Palečková E. | TJ Dukla Praha | 4 | 2:00.50 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jindrová V., Dzurová V., Jánská V., Böhmová S. Jindrová V., Dzurová V., Jánská V., Böhmová S. | AK ŠKODA Plzeň | 5 | MR 1:42.82 | ||||
2 | Kaucká T., Dorazinová N., Dolistová V., Táborská T. Kaucká T., Dorazinová N., Dolistová V., Táborská T. | SK Jeseniova | 5 | 1:45.25 | ||||
3 | Schneeberger M., Válková N., Březná G., Holšánová A. Schneeberger M., Válková N., Březná G., Holšánová A. | Atletika Poruba z.s. | 3 | 1:45.26 | ||||
4 | A - Kumstátová P., Hýblová E., Krykorková T., Sochorová A. A - Kumstátová P., Hýblová E., Krykorková T., Sochorová A. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 1:46.42 | ||||
5 | A - Jelínková E., Faltýnková T., Vágnerová Z., Brodská K. A - Jelínková E., Faltýnková T., Vágnerová Z., Brodská K. | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | 1:46.57 | ||||
6 | Košátková A., Kozlová H., Ulčová V., Záhořová T. Košátková A., Kozlová H., Ulčová V., Záhořová T. | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | 1:46.74 | ||||
7 | A - Jaroušková A., Šimková A., Krimláková E., Křížová B. A - Jaroušková A., Šimková A., Krimláková E., Křížová B. | A. C. Sparta Praha | 6 | 1:46.83 | ||||
8 | Lasíková L., Götzová F., Jelínková B., Hoffmannová E. Lasíková L., Götzová F., Jelínková B., Hoffmannová E. | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 1:46.97 | ||||
9 | Běloubková K., Nemejtová A., Šišovská N., Brabcová J. Běloubková K., Nemejtová A., Šišovská N., Brabcová J. | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | 1:47.61 | ||||
10 | Vrbová V., Lacková K., Dolanová B., Bradová K. Vrbová V., Lacková K., Dolanová B., Bradová K. | T.J. Sokol Říčany a Radošov... | 6 | 1:49.09 | ||||
11 | Rychterová L., Pražáková D., Blatníková M., Havlíčková A. Rychterová L., Pražáková D., Blatníková M., Havlíčková A. | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 1:49.33 | ||||
12 | Štěrbová B., Sahulková A., Pokorná K., Kopelentová A. Štěrbová B., Sahulková A., Pokorná K., Kopelentová A. | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 1:49.38 | ||||
13 | A - Grabovská A., Štélová K., Mozgová E., Ayeni S. A - Grabovská A., Štélová K., Mozgová E., Ayeni S. | TJ Dukla Praha | 4 | 1:49.75 | ||||
14 | Sáblíková K., Vavřinová K., Vodičková M., Sobotková K. Sáblíková K., Vavřinová K., Vodičková M., Sobotková K. | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 1:49.89 | ||||
15 | Hefková A., Mišunová L., Večeřová K., Švachová E. Hefková A., Mišunová L., Večeřová K., Švachová E. | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 1:50.68 | ||||
16 | Wicková A., Němečková E., Švábíková A., Kárníková A. Wicková A., Němečková E., Švábíková A., Kárníková A. | ASK Slavia Praha | 6 | 1:51.04 | ||||
17 | Hynková K., Peterková N., Skalová T., Hejdová D. Hynková K., Peterková N., Skalová T., Hejdová D. | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 1:51.06 | ||||
18 | B - Hýřová E., Horčičková A., Levinská T., Krykorková K. B - Hýřová E., Horčičková A., Levinská T., Krykorková K. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 1:51.27 | ||||
19 | Fischbachová P., Kučerová E., Augustová E., Burešová L. Fischbachová P., Kučerová E., Augustová E., Burešová L. | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 1:51.56 | ||||
20 | Mokrejšová N., Mašková B., Ottlová T., Ludvíčková P. Mokrejšová N., Mašková B., Ottlová T., Ludvíčková P. | Atletika Benešov | 3 | 1:51.83 | ||||
21 | B - Vilímová N., Jirouchová A., Pischnothová S., Baumrukrová A. B - Vilímová N., Jirouchová A., Pischnothová S., Baumrukrová A. | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | 1:52.89 | ||||
22 | Korandová K., Prokopová K., Hezinová A., Čermáková K. Korandová K., Prokopová K., Hezinová A., Čermáková K. | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 1:53.38 | ||||
23 | Bendová A., Kubíková A., Strazzerová M., Urbanová K. Bendová A., Kubíková A., Strazzerová M., Urbanová K. | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | 1:53.79 | ||||
24 | C - Všetečková L., Plecháčová T., Markalousová A., Grebeníčková J. C - Všetečková L., Plecháčová T., Markalousová A., Grebeníčková J. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 1:53.79 | ||||
25 | A - Babjáková N., Svobodová P., Šlégrová K., Zwolińská L. A - Babjáková N., Svobodová P., Šlégrová K., Zwolińská L. | AK Most | 3 | 1:53.89 | ||||
26 | Bundilová E., Černocká K., Machalová J., Kuncová B. Bundilová E., Černocká K., Machalová J., Kuncová B. | AK Šternberk z.s. | 2 | 1:53.95 | ||||
27 | A - Nechvílová M., Vojtěchová K., Prokopová Š., Hanovcová M. A - Nechvílová M., Vojtěchová K., Prokopová Š., Hanovcová M. | AC Pardubice | 4 | 1:54.28 | ||||
28 | B - Růžičková Š., Sojáková B., Honzíková K., Brabencová J. B - Růžičková Š., Sojáková B., Honzíková K., Brabencová J. | A. C. Sparta Praha | 6 | 1:54.94 | ||||
29 | D - Atanasová H., Cikánková K., Dušková E., Mádlová K. D - Atanasová H., Cikánková K., Dušková E., Mádlová K. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 1:55.63 | ||||
30 | Loskotová L., Marešová A., Ledvinková S., Hrušková K. Loskotová L., Marešová A., Ledvinková S., Hrušková K. | Spartak Praha 4 | 2 | 1:56.41 | ||||
31 | Jakoubková T., Suchá N., Včelařová V., Šebrlová K. Jakoubková T., Suchá N., Včelařová V., Šebrlová K. | SK Aritma Praha | 3 | 1:57.03 | ||||
32 | B - Davídková B., Krausová K., Kutová B., Mikulková N. B - Davídková B., Krausová K., Kutová B., Mikulková N. | AK Most | 3 | 1:58.47 | ||||
33 | B - Pitterová E., Smolíková M., Kalová S., Hanušová K. B - Pitterová E., Smolíková M., Kalová S., Hanušová K. | AC Pardubice | 6 | 1:59.63 | ||||
34 | B - Machová A., Sejkotová A., Gregerová A., Palečková E. B - Machová A., Sejkotová A., Gregerová A., Palečková E. | TJ Dukla Praha | 4 | 2:00.50 | ||||
35 | Vespalcová T., Kučerová L., Sladká A., Svobodová A. Vespalcová T., Kučerová L., Sladká A., Svobodová A. | SC Radotín Praha | 3 | 2:00.93 | ||||
36 | Lohrová N., Jirglová N., Kollár S., Králová K. Lohrová N., Jirglová N., Kollár S., Králová K. | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 2:01.10 | ||||
37 | Vecková E., Šetlíková B., Gally B., Kulenová S. Vecková E., Šetlíková B., Gally B., Kulenová S. | AC Domažlice, z. s. | 4 | 2:06.78 | ||||
Tkáčová A., Pešlová P., Huňková A., Feilhauerová E. Tkáčová A., Pešlová P., Huňková A., Feilhauerová E. | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | DNF | |||||
Vacková D., Krombholzová K., Kvapilová L., Koletová E. Vacková D., Krombholzová K., Kvapilová L., Koletová E. | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | DQ 24.7 | |||||
Tomanová T., Lavičková K., Zápotocká A., Kramešová E. Tomanová T., Lavičková K., Zápotocká A., Kramešová E. | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | DQ 24.15 |