Back

 / Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale

Praha - Stromovka (29. - 1. 3. 2020)

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zlesák P., Rozkydálek R., Bendičák K., Labuť P. Zlesák P., Rozkydálek R., Bendičák K., Labuť P. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 1:38.58
2 Fleisig J., Daněk A., Szabo M., Zajíc V. Fleisig J., Daněk A., Szabo M., Zajíc V. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 1:38.88
3 Šulc J., Plachý A., Čáp J., Brejcha B. Šulc J., Plachý A., Čáp J., Brejcha B. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:39.89
4 A - Kadavý R., Horna L., Koravský M., Jehlička T. A - Kadavý R., Horna L., Koravský M., Jehlička T. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 1:40.65
5 A - Novák T., Rosenberger M., Boháč M., Synek J. A - Novák T., Rosenberger M., Boháč M., Synek J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 1:41.50
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Janovský V., Blatný J., Šíma M., Auředník J. Janovský V., Blatný J., Šíma M., Auředník J. SK JeseniovaSK Jeseniova 4 1:39.12
2 A - Hrubý T., Radzo M., Svoboda B., Mozga J. A - Hrubý T., Radzo M., Svoboda B., Mozga J. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:40.31
3 Vaníček B., Drbola J., Drbohlav M., Horal K. Vaníček B., Drbola J., Drbohlav M., Horal K. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 1:42.99
4 Zach M., Teslík M., Charvátek J., Boďa A. Zach M., Teslík M., Charvátek J., Boďa A. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 1:43.17
5 Marghold P., Hřebíček A., Sedlář M., Tůma J. Marghold P., Hřebíček A., Sedlář M., Tůma J. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 1:43.43
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlíček M., Hanek Š., Neugebauer A., Martečík M. Pavlíček M., Hanek Š., Neugebauer A., Martečík M. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:36.47
2 Holub V., Szczerba V., Turek V., Morcinek F. Holub V., Szczerba V., Turek V., Morcinek F. TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 1:39.13
3 Obst A., Gross J., Čurda O., Klusoň D. Obst A., Gross J., Čurda O., Klusoň D. Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 1:41.45
4 Vojáček F., Jakeš B., Měchura M., Tichý T. Vojáček F., Jakeš B., Měchura M., Tichý T. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 1:42.33
5 Houdek M., Ruttner M., Zeman T., Daněk J. Houdek M., Ruttner M., Zeman T., Daněk J. TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 1:43.95
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Poslušný P., Strnad J., Urbánek Š., Svoboda F. Poslušný P., Strnad J., Urbánek Š., Svoboda F. TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 1:41.10
2 Houžvička M., Fliegel A., Steinbrücker V., Honzík O. Houžvička M., Fliegel A., Steinbrücker V., Honzík O. TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 1:46.07
3 Socha F., Firszt D., Boar P., Němeček V. Socha F., Firszt D., Boar P., Němeček V. AC PardubiceAC Pardubice 4 1:46.90
4 Vintera K., Derka M., Koutný J., Pleva T. Vintera K., Derka M., Koutný J., Pleva T. Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 1:48.41
5 Boháč J., Kus Š., Kovář M., Šátek O. Boháč J., Kus Š., Kovář M., Šátek O. T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 2 1:48.76
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štolfa F., Ebert J., Koszegi M., Helebrant O. Štolfa F., Ebert J., Koszegi M., Helebrant O. Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 1:39.04
2 Mrha L., Halíř A., Jahodka J., Novák D. Mrha L., Halíř A., Jahodka J., Novák D. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 1:39.06
3 Kučera R., Klíček P., Ševčík F., Škarda K. Kučera R., Klíček P., Ševčík F., Škarda K. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 1:44.38
4 Hudec O., Špicl M., Vošický M., Somsedík A. Hudec O., Špicl M., Vošický M., Somsedík A. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 1:46.95
5 Froněk P., Švígler J., Zitterbart T., Zitterbart M. Froněk P., Švígler J., Zitterbart T., Zitterbart M. AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:53.01
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 1.3.2020 - 12:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Bielig M., Kubesa J., Matura Š., Podvéský V. Bielig M., Kubesa J., Matura Š., Podvéský V. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 1:40.43
2 B - Novák M., Peroutka J., Hořejš A., Pernica V. B - Novák M., Peroutka J., Hořejš A., Pernica V. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 1:41.31
3 Rezek T., Zeman D., Zeman M., Prášek V. Rezek T., Zeman D., Zeman M., Prášek V. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:41.99
4 B - Dusil J., Hejna F., Fejtek M., Vodička J. B - Dusil J., Hejna F., Fejtek M., Vodička J. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 1:42.43
5 Vacek V., Šebek J., Šafránek J., Mareš L. Vacek V., Šebek J., Šafránek J., Mareš L. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 1:43.59
6 B - Suchan Š., Zedník D., Doležal A., Greger J. B - Suchan Š., Zedník D., Doležal A., Greger J. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:48.63
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Pavlíček M., Hanek Š., Neugebauer A., Martečík M. Pavlíček M., Hanek Š., Neugebauer A., Martečík M. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:36.47
2 Zlesák P., Rozkydálek R., Bendičák K., Labuť P. Zlesák P., Rozkydálek R., Bendičák K., Labuť P. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 1:38.58
3 Fleisig J., Daněk A., Szabo M., Zajíc V. Fleisig J., Daněk A., Szabo M., Zajíc V. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 1:38.88
4 Štolfa F., Ebert J., Koszegi M., Helebrant O. Štolfa F., Ebert J., Koszegi M., Helebrant O. Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 1:39.04
5 Mrha L., Halíř A., Jahodka J., Novák D. Mrha L., Halíř A., Jahodka J., Novák D. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 1:39.06
6 Janovský V., Blatný J., Šíma M., Auředník J. Janovský V., Blatný J., Šíma M., Auředník J. SK JeseniovaSK Jeseniova 4 1:39.12
7 Holub V., Szczerba V., Turek V., Morcinek F. Holub V., Szczerba V., Turek V., Morcinek F. TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 1:39.13
8 Šulc J., Plachý A., Čáp J., Brejcha B. Šulc J., Plachý A., Čáp J., Brejcha B. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:39.89
9 A - Hrubý T., Radzo M., Svoboda B., Mozga J. A - Hrubý T., Radzo M., Svoboda B., Mozga J. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:40.31
10 Bielig M., Kubesa J., Matura Š., Podvéský V. Bielig M., Kubesa J., Matura Š., Podvéský V. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 1:40.43
11 A - Kadavý R., Horna L., Koravský M., Jehlička T. A - Kadavý R., Horna L., Koravský M., Jehlička T. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 1:40.65
12 Poslušný P., Strnad J., Urbánek Š., Svoboda F. Poslušný P., Strnad J., Urbánek Š., Svoboda F. TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 1:41.10
13 B - Novák M., Peroutka J., Hořejš A., Pernica V. B - Novák M., Peroutka J., Hořejš A., Pernica V. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 1:41.31
14 Obst A., Gross J., Čurda O., Klusoň D. Obst A., Gross J., Čurda O., Klusoň D. Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 1:41.45
15 A - Novák T., Rosenberger M., Boháč M., Synek J. A - Novák T., Rosenberger M., Boháč M., Synek J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 1:41.50
16 Rezek T., Zeman D., Zeman M., Prášek V. Rezek T., Zeman D., Zeman M., Prášek V. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:41.99
17 Vojáček F., Jakeš B., Měchura M., Tichý T. Vojáček F., Jakeš B., Měchura M., Tichý T. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 1:42.33
18 B - Dusil J., Hejna F., Fejtek M., Vodička J. B - Dusil J., Hejna F., Fejtek M., Vodička J. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 1:42.43
19 Vaníček B., Drbola J., Drbohlav M., Horal K. Vaníček B., Drbola J., Drbohlav M., Horal K. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 1:42.99
20 Zach M., Teslík M., Charvátek J., Boďa A. Zach M., Teslík M., Charvátek J., Boďa A. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 1:43.17
21 Marghold P., Hřebíček A., Sedlář M., Tůma J. Marghold P., Hřebíček A., Sedlář M., Tůma J. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 1:43.43
22 Vacek V., Šebek J., Šafránek J., Mareš L. Vacek V., Šebek J., Šafránek J., Mareš L. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 1:43.59
23 Houdek M., Ruttner M., Zeman T., Daněk J. Houdek M., Ruttner M., Zeman T., Daněk J. TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 1:43.95
24 Kučera R., Klíček P., Ševčík F., Škarda K. Kučera R., Klíček P., Ševčík F., Škarda K. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 1:44.38
25 Houžvička M., Fliegel A., Steinbrücker V., Honzík O. Houžvička M., Fliegel A., Steinbrücker V., Honzík O. TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 1:46.07
26 Socha F., Firszt D., Boar P., Němeček V. Socha F., Firszt D., Boar P., Němeček V. AC PardubiceAC Pardubice 4 1:46.90
27 Hudec O., Špicl M., Vošický M., Somsedík A. Hudec O., Špicl M., Vošický M., Somsedík A. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 1:46.95
28 Vintera K., Derka M., Koutný J., Pleva T. Vintera K., Derka M., Koutný J., Pleva T. Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 1:48.41
29 B - Suchan Š., Zedník D., Doležal A., Greger J. B - Suchan Š., Zedník D., Doležal A., Greger J. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:48.63
30 Boháč J., Kus Š., Kovář M., Šátek O. Boháč J., Kus Š., Kovář M., Šátek O. T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 2 1:48.76
31 Froněk P., Švígler J., Zitterbart T., Zitterbart M. Froněk P., Švígler J., Zitterbart T., Zitterbart M. AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:53.01

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 1.3.2020 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindrová V., Dzurová V., Jánská V., Böhmová S. Jindrová V., Dzurová V., Jánská V., Böhmová S. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 MR 1:42.82
2 Schneeberger M., Válková N., Březná G., Holšánová A. Schneeberger M., Válková N., Březná G., Holšánová A. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 1:45.26
3 A - Kumstátová P., Hýblová E., Krykorková T., Sochorová A. A - Kumstátová P., Hýblová E., Krykorková T., Sochorová A. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 1:46.42
4 Rychterová L., Pražáková D., Blatníková M., Havlíčková A. Rychterová L., Pražáková D., Blatníková M., Havlíčková A. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 1:49.33
Tkáčová A., Pešlová P., Huňková A., Feilhauerová E. Tkáčová A., Pešlová P., Huňková A., Feilhauerová E. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 1.3.2020 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kaucká T., Dorazinová N., Dolistová V., Táborská T. Kaucká T., Dorazinová N., Dolistová V., Táborská T. SK JeseniovaSK Jeseniova 5 1:45.25
2 Košátková A., Kozlová H., Ulčová V., Záhořová T. Košátková A., Kozlová H., Ulčová V., Záhořová T. TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 1:46.74
3 A - Jaroušková A., Šimková A., Krimláková E., Křížová B. A - Jaroušková A., Šimková A., Krimláková E., Křížová B. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 1:46.83
4 Lasíková L., Götzová F., Jelínková B., Hoffmannová E. Lasíková L., Götzová F., Jelínková B., Hoffmannová E. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 1:46.97
Jakoubková T., Suchá N., Včelařová V., Šebrlová K. Jakoubková T., Suchá N., Včelařová V., Šebrlová K. SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 1:57.03
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 1.3.2020 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Grabovská A., Štélová K., Mozgová E., Ayeni S. A - Grabovská A., Štélová K., Mozgová E., Ayeni S. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:49.75
2 Wicková A., Němečková E., Švábíková A., Kárníková A. Wicková A., Němečková E., Švábíková A., Kárníková A. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:51.04
3 Hynková K., Peterková N., Skalová T., Hejdová D. Hynková K., Peterková N., Skalová T., Hejdová D. SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 1:51.06
4 B - Hýřová E., Horčičková A., Levinská T., Krykorková K. B - Hýřová E., Horčičková A., Levinská T., Krykorková K. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 1:51.27
5 Bundilová E., Černocká K., Machalová J., Kuncová B. Bundilová E., Černocká K., Machalová J., Kuncová B. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 1:53.95
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 1.3.2020 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Jelínková E., Faltýnková T., Vágnerová Z., Brodská K. A - Jelínková E., Faltýnková T., Vágnerová Z., Brodská K. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 1:46.57
2 Bendová A., Kubíková A., Strazzerová M., Urbanová K. Bendová A., Kubíková A., Strazzerová M., Urbanová K. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 1:53.79
3 A - Babjáková N., Svobodová P., Šlégrová K., Zwolińská L. A - Babjáková N., Svobodová P., Šlégrová K., Zwolińská L. AK MostAK Most 3 1:53.89
4 A - Nechvílová M., Vojtěchová K., Prokopová Š., Hanovcová M. A - Nechvílová M., Vojtěchová K., Prokopová Š., Hanovcová M. AC PardubiceAC Pardubice 4 1:54.28
5 B - Růžičková Š., Sojáková B., Honzíková K., Brabencová J. B - Růžičková Š., Sojáková B., Honzíková K., Brabencová J. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 1:54.94
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 1.3.2020 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vrbová V., Lacková K., Dolanová B., Bradová K. Vrbová V., Lacková K., Dolanová B., Bradová K. T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 6 1:49.09
2 Štěrbová B., Sahulková A., Pokorná K., Kopelentová A. Štěrbová B., Sahulková A., Pokorná K., Kopelentová A. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 1:49.38
3 Korandová K., Prokopová K., Hezinová A., Čermáková K. Korandová K., Prokopová K., Hezinová A., Čermáková K. TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 1:53.38
4 Lohrová N., Jirglová N., Kollár S., Králová K. Lohrová N., Jirglová N., Kollár S., Králová K. TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 2:01.10
Vacková D., Krombholzová K., Kvapilová L., Koletová E. Vacková D., Krombholzová K., Kvapilová L., Koletová E. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DQ 24.7
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 1.3.2020 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Běloubková K., Nemejtová A., Šišovská N., Brabcová J. Běloubková K., Nemejtová A., Šišovská N., Brabcová J. Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 1:47.61
2 Fischbachová P., Kučerová E., Augustová E., Burešová L. Fischbachová P., Kučerová E., Augustová E., Burešová L. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 1:51.56
3 Mokrejšová N., Mašková B., Ottlová T., Ludvíčková P. Mokrejšová N., Mašková B., Ottlová T., Ludvíčková P. Atletika BenešovAtletika Benešov 3 1:51.83
4 Vecková E., Šetlíková B., Gally B., Kulenová S. Vecková E., Šetlíková B., Gally B., Kulenová S. AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 2:06.78
Tomanová T., Lavičková K., Zápotocká A., Kramešová E. Tomanová T., Lavičková K., Zápotocká A., Kramešová E. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DQ 24.15
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 1.3.2020 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sáblíková K., Vavřinová K., Vodičková M., Sobotková K. Sáblíková K., Vavřinová K., Vodičková M., Sobotková K. Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 1:49.89
2 Hefková A., Mišunová L., Večeřová K., Švachová E. Hefková A., Mišunová L., Večeřová K., Švachová E. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 1:50.68
3 C - Všetečková L., Plecháčová T., Markalousová A., Grebeníčková J. C - Všetečková L., Plecháčová T., Markalousová A., Grebeníčková J. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 1:53.79
4 Loskotová L., Marešová A., Ledvinková S., Hrušková K. Loskotová L., Marešová A., Ledvinková S., Hrušková K. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 1:56.41
5 Vespalcová T., Kučerová L., Sladká A., Svobodová A. Vespalcová T., Kučerová L., Sladká A., Svobodová A. SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 2:00.93
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (ne, 1.3.2020 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Vilímová N., Jirouchová A., Pischnothová S., Baumrukrová A. B - Vilímová N., Jirouchová A., Pischnothová S., Baumrukrová A. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 1:52.89
2 D - Atanasová H., Cikánková K., Dušková E., Mádlová K. D - Atanasová H., Cikánková K., Dušková E., Mádlová K. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 1:55.63
3 B - Davídková B., Krausová K., Kutová B., Mikulková N. B - Davídková B., Krausová K., Kutová B., Mikulková N. AK MostAK Most 3 1:58.47
4 B - Pitterová E., Smolíková M., Kalová S., Hanušová K. B - Pitterová E., Smolíková M., Kalová S., Hanušová K. AC PardubiceAC Pardubice 6 1:59.63
5 B - Machová A., Sejkotová A., Gregerová A., Palečková E. B - Machová A., Sejkotová A., Gregerová A., Palečková E. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:00.50
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jindrová V., Dzurová V., Jánská V., Böhmová S. Jindrová V., Dzurová V., Jánská V., Böhmová S. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 MR 1:42.82
2 Kaucká T., Dorazinová N., Dolistová V., Táborská T. Kaucká T., Dorazinová N., Dolistová V., Táborská T. SK JeseniovaSK Jeseniova 5 1:45.25
3 Schneeberger M., Válková N., Březná G., Holšánová A. Schneeberger M., Válková N., Březná G., Holšánová A. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 1:45.26
4 A - Kumstátová P., Hýblová E., Krykorková T., Sochorová A. A - Kumstátová P., Hýblová E., Krykorková T., Sochorová A. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 1:46.42
5 A - Jelínková E., Faltýnková T., Vágnerová Z., Brodská K. A - Jelínková E., Faltýnková T., Vágnerová Z., Brodská K. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 1:46.57
6 Košátková A., Kozlová H., Ulčová V., Záhořová T. Košátková A., Kozlová H., Ulčová V., Záhořová T. TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 1:46.74
7 A - Jaroušková A., Šimková A., Krimláková E., Křížová B. A - Jaroušková A., Šimková A., Krimláková E., Křížová B. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 1:46.83
8 Lasíková L., Götzová F., Jelínková B., Hoffmannová E. Lasíková L., Götzová F., Jelínková B., Hoffmannová E. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 1:46.97
9 Běloubková K., Nemejtová A., Šišovská N., Brabcová J. Běloubková K., Nemejtová A., Šišovská N., Brabcová J. Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 1:47.61
10 Vrbová V., Lacková K., Dolanová B., Bradová K. Vrbová V., Lacková K., Dolanová B., Bradová K. T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 6 1:49.09
11 Rychterová L., Pražáková D., Blatníková M., Havlíčková A. Rychterová L., Pražáková D., Blatníková M., Havlíčková A. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 1:49.33
12 Štěrbová B., Sahulková A., Pokorná K., Kopelentová A. Štěrbová B., Sahulková A., Pokorná K., Kopelentová A. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 1:49.38
13 A - Grabovská A., Štélová K., Mozgová E., Ayeni S. A - Grabovská A., Štélová K., Mozgová E., Ayeni S. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:49.75
14 Sáblíková K., Vavřinová K., Vodičková M., Sobotková K. Sáblíková K., Vavřinová K., Vodičková M., Sobotková K. Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 1:49.89
15 Hefková A., Mišunová L., Večeřová K., Švachová E. Hefková A., Mišunová L., Večeřová K., Švachová E. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 1:50.68
16 Wicková A., Němečková E., Švábíková A., Kárníková A. Wicková A., Němečková E., Švábíková A., Kárníková A. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:51.04
17 Hynková K., Peterková N., Skalová T., Hejdová D. Hynková K., Peterková N., Skalová T., Hejdová D. SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 1:51.06
18 B - Hýřová E., Horčičková A., Levinská T., Krykorková K. B - Hýřová E., Horčičková A., Levinská T., Krykorková K. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 1:51.27
19 Fischbachová P., Kučerová E., Augustová E., Burešová L. Fischbachová P., Kučerová E., Augustová E., Burešová L. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 1:51.56
20 Mokrejšová N., Mašková B., Ottlová T., Ludvíčková P. Mokrejšová N., Mašková B., Ottlová T., Ludvíčková P. Atletika BenešovAtletika Benešov 3 1:51.83
21 B - Vilímová N., Jirouchová A., Pischnothová S., Baumrukrová A. B - Vilímová N., Jirouchová A., Pischnothová S., Baumrukrová A. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 1:52.89
22 Korandová K., Prokopová K., Hezinová A., Čermáková K. Korandová K., Prokopová K., Hezinová A., Čermáková K. TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 1:53.38
23 Bendová A., Kubíková A., Strazzerová M., Urbanová K. Bendová A., Kubíková A., Strazzerová M., Urbanová K. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 1:53.79
24 C - Všetečková L., Plecháčová T., Markalousová A., Grebeníčková J. C - Všetečková L., Plecháčová T., Markalousová A., Grebeníčková J. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 1:53.79
25 A - Babjáková N., Svobodová P., Šlégrová K., Zwolińská L. A - Babjáková N., Svobodová P., Šlégrová K., Zwolińská L. AK MostAK Most 3 1:53.89
26 Bundilová E., Černocká K., Machalová J., Kuncová B. Bundilová E., Černocká K., Machalová J., Kuncová B. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 1:53.95
27 A - Nechvílová M., Vojtěchová K., Prokopová Š., Hanovcová M. A - Nechvílová M., Vojtěchová K., Prokopová Š., Hanovcová M. AC PardubiceAC Pardubice 4 1:54.28
28 B - Růžičková Š., Sojáková B., Honzíková K., Brabencová J. B - Růžičková Š., Sojáková B., Honzíková K., Brabencová J. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 1:54.94
29 D - Atanasová H., Cikánková K., Dušková E., Mádlová K. D - Atanasová H., Cikánková K., Dušková E., Mádlová K. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 1:55.63
30 Loskotová L., Marešová A., Ledvinková S., Hrušková K. Loskotová L., Marešová A., Ledvinková S., Hrušková K. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 1:56.41
31 Jakoubková T., Suchá N., Včelařová V., Šebrlová K. Jakoubková T., Suchá N., Včelařová V., Šebrlová K. SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 1:57.03
32 B - Davídková B., Krausová K., Kutová B., Mikulková N. B - Davídková B., Krausová K., Kutová B., Mikulková N. AK MostAK Most 3 1:58.47
33 B - Pitterová E., Smolíková M., Kalová S., Hanušová K. B - Pitterová E., Smolíková M., Kalová S., Hanušová K. AC PardubiceAC Pardubice 6 1:59.63
34 B - Machová A., Sejkotová A., Gregerová A., Palečková E. B - Machová A., Sejkotová A., Gregerová A., Palečková E. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:00.50
35 Vespalcová T., Kučerová L., Sladká A., Svobodová A. Vespalcová T., Kučerová L., Sladká A., Svobodová A. SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 2:00.93
36 Lohrová N., Jirglová N., Kollár S., Králová K. Lohrová N., Jirglová N., Kollár S., Králová K. TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 2:01.10
37 Vecková E., Šetlíková B., Gally B., Kulenová S. Vecková E., Šetlíková B., Gally B., Kulenová S. AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 2:06.78
Tkáčová A., Pešlová P., Huňková A., Feilhauerová E. Tkáčová A., Pešlová P., Huňková A., Feilhauerová E. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNF
Vacková D., Krombholzová K., Kvapilová L., Koletová E. Vacková D., Krombholzová K., Kvapilová L., Koletová E. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DQ 24.7
Tomanová T., Lavičková K., Zápotocká A., Kramešová E. Tomanová T., Lavičková K., Zápotocká A., Kramešová E. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DQ 24.15