800 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (út, 14.1.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | GBRNO | 6 | 1:56.39 | ||||||||||||||
2 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | GPLZE | 2 | 1:58.03 | ||||||||||||||
3 | Šimon ŘehulaŠimon Řehula | 02 | GCEBU | 4 | 1:58.77 | ||||||||||||||
4 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | Gymnázium a sportovní gymná... | 1 | 2:00.37 | ||||||||||||||
5 | Jiří BrychtaJiří Brychta | 00 | GNMNM | 3 | 2:00.73 | ||||||||||||||
6 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | GBRNO | 5 | 2:03.29 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | Gymnázium a sportovní gymná... | 7 | 2:03.58 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej GLOZAOndřej GLOZA | 02 | GCEBU | 4 | 2:04.14 | ||||||||||||||
2 | Martin ZukalMartin Zukal | 01 | GBRNO | 5 | 2:05.37 | ||||||||||||||
3 | Eduard AchrerEduard Achrer | 03 | GBRNO | 6 | 2:08.70 | ||||||||||||||
4 | Pavel NovosadPavel Novosad | 04 | GZLIN | 1 | 2:12.16 | ||||||||||||||
5 | Pavel SátoraPavel Sátora | 02 | GZLIN | 2 | 2:13.73 | ||||||||||||||
6 | Jan DedíkJan Dedík | 02 | GZLIN | 3 | 2:14.01 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | GBRNO | 6 | 1:56.39 | |||
2 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | GPLZE | 2 | 1:58.03 | |||
3 | Šimon ŘehulaŠimon Řehula | 02 | GCEBU | 4 | 1:58.77 | |||
4 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | Gymnázium a sportovní gymná... | 1 | 2:00.37 | |||
5 | Jiří BrychtaJiří Brychta | 00 | GNMNM | 3 | 2:00.73 | |||
6 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | GBRNO | 5 | 2:03.29 | |||
7 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | Gymnázium a sportovní gymná... | 7 | 2:03.58 | |||
8 | Ondřej GLOZAOndřej GLOZA | 02 | GCEBU | 4 | 2:04.14 | |||
9 | Martin ZukalMartin Zukal | 01 | GBRNO | 5 | 2:05.37 | |||
10 | Eduard AchrerEduard Achrer | 03 | GBRNO | 6 | 2:08.70 | |||
11 | Pavel NovosadPavel Novosad | 04 | GZLIN | 1 | 2:12.16 | |||
12 | Pavel SátoraPavel Sátora | 02 | GZLIN | 2 | 2:13.73 | |||
13 | Jan DedíkJan Dedík | 02 | GZLIN | 3 | 2:14.01 |
800 m - Juniorky
(út, 14.1.2020 - 13:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | GPLZE | 1 | 2:27.80 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová | 01 | GJABL | 2 | 2:29.38 | ||||||||||||||
3 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | GZLIN | 3 | 2:29.83 | ||||||||||||||
4 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | GBRNO | 4 | 2:30.81 | ||||||||||||||
5 | Michaela FialováMichaela Fialová | 04 | GPLZE | 5 | 2:31.95 | ||||||||||||||
6 | Aneta KolegarováAneta Kolegarová | 02 | GBRNO | 9 | 2:32.72 | ||||||||||||||
7 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | SG Ostrava | 6 | 2:34.78 | ||||||||||||||
8 | Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová | 01 | GCEBU | 10 | 2:38.05 | ||||||||||||||
9 | Sára SmilkováSára Smilková | 01 | GZLIN | 8 | 2:41.98 | ||||||||||||||
10 | Karolína HovorkováKarolína Hovorková | 03 | GPARD | 11 | 2:45.44 | ||||||||||||||
Karolína SmutnáKarolína Smutná | 03 | GPLZE | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |