Back

 / Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG)

Ostrava - Vítkovice (14. 1. 2020)

800 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (út, 14.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 GBRNOGBRNO 6 1:56.39
2 Jakub KarlachJakub Karlach 00 GPLZEGPLZE 2 1:58.03
3 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 GCEBUGCEBU 4 1:58.77
4 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 1 2:00.37
5 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 GNMNMGNMNM 3 2:00.73
6 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 GBRNOGBRNO 5 2:03.29
7 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 7 2:03.58
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej GLOZAOndřej GLOZA 02 GCEBUGCEBU 4 2:04.14
2 Martin ZukalMartin Zukal 01 GBRNOGBRNO 5 2:05.37
3 Eduard AchrerEduard Achrer 03 GBRNOGBRNO 6 2:08.70
4 Pavel NovosadPavel Novosad 04 GZLINGZLIN 1 2:12.16
5 Pavel SátoraPavel Sátora 02 GZLINGZLIN 2 2:13.73
6 Jan DedíkJan Dedík 02 GZLINGZLIN 3 2:14.01
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 GBRNOGBRNO 6 1:56.39
2 Jakub KarlachJakub Karlach 00 GPLZEGPLZE 2 1:58.03
3 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 GCEBUGCEBU 4 1:58.77
4 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 1 2:00.37
5 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 GNMNMGNMNM 3 2:00.73
6 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 GBRNOGBRNO 5 2:03.29
7 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 7 2:03.58
8 Ondřej GLOZAOndřej GLOZA 02 GCEBUGCEBU 4 2:04.14
9 Martin ZukalMartin Zukal 01 GBRNOGBRNO 5 2:05.37
10 Eduard AchrerEduard Achrer 03 GBRNOGBRNO 6 2:08.70
11 Pavel NovosadPavel Novosad 04 GZLINGZLIN 1 2:12.16
12 Pavel SátoraPavel Sátora 02 GZLINGZLIN 2 2:13.73
13 Jan DedíkJan Dedík 02 GZLINGZLIN 3 2:14.01

800 m - Juniorky

(út, 14.1.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna SurákováAnna Suráková 00 GPLZEGPLZE 1 2:27.80
2 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 GJABLGJABL 2 2:29.38
3 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 GZLINGZLIN 3 2:29.83
4 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 GBRNOGBRNO 4 2:30.81
5 Michaela FialováMichaela Fialová 04 GPLZEGPLZE 5 2:31.95
6 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 GBRNOGBRNO 9 2:32.72
7 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SG OstravaSG Ostrava 6 2:34.78
8 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 GCEBUGCEBU 10 2:38.05
9 Sára SmilkováSára Smilková 01 GZLINGZLIN 8 2:41.98
10 Karolína HovorkováKarolína Hovorková 03 GPARDGPARD 11 2:45.44
Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 GPLZEGPLZE 7 DNS
Celkem 11 závodníků