Back

 / Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG)

Ostrava - Vítkovice (14. 1. 2020)

Trojskok - Junioři

(út, 14.1.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš StachTomáš Stach
SG OstravaSG Ostrava
01 8 13.98 13.83x13.8113.8313.96x13.98
2 Petr SedlářPetr Sedlář
GZLINGZLIN
04 7 13.54 13.3213.0513.1713.3213.4413.5413.30
3 Albert WebrAlbert Webr
GPLZEGPLZE
00 4 13.50 x13.03x13.0312.7112.5113.50
4 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
GPLZEGPLZE
00 5 12.82 x12.7512.6812.7512.47x12.82
5 Matyáš AmmerMatyáš Ammer
GNMNMGNMNM
02 3 12.80 x12.52x12.5212.2012.6212.80
6 Jakub ZawadaJakub Zawada
SG OstravaSG Ostrava
02 6 12.61 12.2212.6012.4012.6011.35x12.61
7 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský
GCEBUGCEBU
03 2 12.21 xx11.6511.65x11.7012.21
8 Ondřej BudíkOndřej Budík
GBRNOGBRNO
03 1 11.17 xxx0.011.17xx
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Juniorky

(út, 14.1.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika SkalickáVeronika Skalická
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
02 20 11.99 11.99xx11.99xxx
2 Valerie JankůValerie Janků
GZLINGZLIN
02 19 11.82 11.45xx11.4511.49x11.82
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
GPARDGPARD
01 18 11.33 11.0211.0610.9611.0611.2210.7511.33
4 Natálie MarkováNatálie Marková
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
00 3 11.29 10.1411.0811.1711.1711.2511.1711.29
5 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
GCEBUGCEBU
03 17 11.14 10.8111.1010.6811.1011.0611.0311.14
6 Anna ŠobrováAnna Šobrová
GPLZEGPLZE
04 5 11.12 x10.4511.1211.1210.3410.7410.46
7 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SG OstravaSG Ostrava
03 15 11.00 10.6111.0009.9311.0010.6710.8410.92
8 Aneta JonášováAneta Jonášová
GKLADGKLAD
02 16 10.80 10.70x10.5410.7010.5710.7110.80
9 Tereza MartinkováTereza Martinková
SG OstravaSG Ostrava
02 4 10.69 10.3809.8210.6910.690.00.00.0
10 Emilie ChrastinováEmilie Chrastinová
GCEBUGCEBU
04 10 10.55 10.3510.5110.5510.550.00.00.0
11 Tereza ČurdováTereza Čurdová
GKLADGKLAD
00 14 10.53 10.4810.3010.5310.530.00.00.0
12 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
GJABLGJABL
01 7 10.47 10.4510.3110.4710.470.00.00.0
13 Nela NikodemováNela Nikodemová
GCEBUGCEBU
01 8 10.45 10.4510.34x10.450.00.00.0
14 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SG OstravaSG Ostrava
01 1 10.38 10.30x10.3810.380.00.00.0
15 Lenka KoubkováLenka Koubková
GJIHLGJIHL
00 11 10.28 x10.1710.2810.280.00.00.0
16 Veronika VallováVeronika Vallová
GBRNOGBRNO
01 9 10.24 xx10.2410.240.00.00.0
17 Dominika HorníkováDominika Horníková
GPARDGPARD
01 13 10.08 10.0809.9709.9510.080.00.00.0
18 Anna ŠanderováAnna Šanderová
GNMNMGNMNM
01 12 09.95 09.8609.9409.9509.950.00.00.0
19 Tereza VeseláTereza Veselá
GKLADGKLAD
01 6 09.66 -x09.6609.660.00.00.0
Aneta KlečkováAneta Klečková
SG OstravaSG Ostrava
03 2 NM
Celkem 20 závodníků