Back

 / Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG)

Ostrava - Vítkovice (14. 1. 2020)

Skok vysoký - Junioři

(út, 14.1.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.601.651.701.751.801.831.861.891.921.951.982.012.03
1 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
GPLZEGPLZE
00 10 1.98 ---o-o-xooxoxo-xxx
2 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
GPARDGPARD
01 9 1.95 --ooooooooxxx
3 Matyáš AmmerMatyáš Ammer
GNMNMGNMNM
02 8 1.86 --ooxooxxoxxx
4 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
GBRNOGBRNO
03 5 1.83 xo-ooxxooxxx
5 Ivan CharbakaIvan Charbaka
GBRNOGBRNO
01 7 1.80 oooxooxxx
6 Radim MlečkaRadim Mlečka
GBRNOGBRNO
03 6 1.75 ooooxxx
7 Adam HavlíkAdam Havlík
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
01 3 1.70 oxooxxx
8 Josef DrahotaJosef Drahota
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
03 4 1.70 xooxxoxxx
9 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
GZLINGZLIN
03 1 1.65 oxoxxx
10 Zbyněk PechaZbyněk Pecha
GNMNMGNMNM
04 2 1.60 xoxxx
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(út, 14.1.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.401.451.501.551.601.651.701.731.761.791.811.831.85
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
SG OstravaSG Ostrava
01 20 1.85 -----oxxooxooxx-oxo
2 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
GBRNOGBRNO
02 21 1.83 ----ooooooxooxxx
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
GKLADGKLAD
03 19 1.70 ---xoooxoxxx
4 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
GBRNOGBRNO
02 16 1.65 ---oooxxx
5 Daniela VolnáDaniela Volná
GJABLGJABL
02 15 1.65 --ooxoxxoxxx
6= Anna ŠobrováAnna Šobrová
GPLZEGPLZE
04 8 1.60 -ooooxxx
6= Anna ŠanderováAnna Šanderová
GNMNMGNMNM
01 11 1.60 --oooxxx
6= Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
GBRNOGBRNO
01 17 1.60 -ooooxxx
6= Simona RučováSimona Ručová
GPARDGPARD
04 14 1.60 oooooxxx
10 Klára KlementováKlára Klementová
GBRNOGBRNO
04 10 1.60 -oooxxoxxx
11 Linda SucháLinda Suchá
GPLZEGPLZE
01 18 1.60 --oxoxxoxxx
12= Kateřina KavanováKateřina Kavanová
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
03 7 1.55 -oooxxx
12= Natálie MatuškováNatálie Matušková
SG OstravaSG Ostrava
01 13 1.55 --ooxxx
14 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SG OstravaSG Ostrava
01 12 1.55 -ooxxoxxx
15 Klára ČervenkováKlára Červenková
GKLADGKLAD
00 9 1.55 -oxoxxoxxx
16= Karolína MáškováKarolína Mášková
GCEBUGCEBU
03 5 1.50 oooxxx
16= Karolina MatouškováKarolina Matoušková
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
00 1 1.50 -ooxxx
18= Nikita DorňákováNikita Dorňáková
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
01 6 1.50 ooxoxxx
18= Michaela HouzarováMichaela Houzarová
GJIHLGJIHL
01 2 1.50 -oxoxxx
20 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná...
01 4 1.45 -xoxxx
Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
GJIHLGJIHL
02 3 NM
Celkem 21 závodníků