Back

 / Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG)

Ostrava - Vítkovice (14. 1. 2020)

60 m překážek - Muži

(út, 14.1.2020 - 11:47) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SG OstravaSG Ostrava 7 09.06 0.166
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Junioři

(út, 14.1.2020 - 11:46) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 3 08.47 0.142
2 Marek KretMarek Kret 01 SG OstravaSG Ostrava 2 08.52 0.175
MS Jan KrizanJan Krizan 02 GCEBUGCEBU 5 09.21 0.198
4 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 GPARDGPARD 4 09.35 0.138
5 Dominik GyselDominik Gysel 02 GKLADGKLAD 1 10.05 0.197
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 14.1.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 GBRNOGBRNO 3 08.45 0.121
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 5 08.57 0.176
3 Petr SedlářPetr Sedlář 04 GZLINGZLIN 6 08.63 0.209
4 Marek ŠpácMarek Špác 03 GPLZEGPLZE 4 08.85 0.172
5 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 GPARDGPARD 7 09.20 0.167
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 GNMNMGNMNM 5 08.77 0.153
2 Martin KvapilMartin Kvapil 04 GPARDGPARD 6 09.07 0.196
3 David CzepiecDavid Czepiec 03 GCEBUGCEBU 4 09.24 0.160
4 Eduard AchrerEduard Achrer 03 GBRNOGBRNO 3 09.49 0.170
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 GBRNOGBRNO 3 08.45 0.121
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 5 08.57 0.176
3 Petr SedlářPetr Sedlář 04 GZLINGZLIN 6 08.63 0.209
4 Matouš BudigMatouš Budig 03 GNMNMGNMNM 5 08.77 0.153
5 Marek ŠpácMarek Špác 03 GPLZEGPLZE 4 08.85 0.172
6 Martin KvapilMartin Kvapil 04 GPARDGPARD 6 09.07 0.196
7 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 GPARDGPARD 7 09.20 0.167
8 David CzepiecDavid Czepiec 03 GCEBUGCEBU 4 09.24 0.160
9 Eduard AchrerEduard Achrer 03 GBRNOGBRNO 3 09.49 0.170

60 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 01 (út, 14.1.2020 - 11:31) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 GJABLGJABL 5 08.61 0.148
2 Valerie JankůValerie Janků 02 GZLINGZLIN 7 09.11 0.158
3 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 6 09.16 0.164
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SG OstravaSG Ostrava 2 09.17 0.207
5 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 4 09.40 0.242
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 GPARDGPARD 3 09.43 0.136
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 11:31) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 SG OstravaSG Ostrava 2 09.30 0.235
2 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 6 09.46 0.240
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 GPLZEGPLZE 5 09.54 0.155
4 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 GCEBUGCEBU 4 09.64 0.201
5 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 GJIHLGJIHL 7 09.89 0.183
6 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 GPARDGPARD 8 10.08 0.273
Anna KalincováAnna Kalincová 02 GBRNOGBRNO 3 DQ -0.183
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 14.1.2020 - 11:31) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SG OstravaSG Ostrava 7 09.81 0.190
2 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 SG OstravaSG Ostrava 2 09.90 0.148
3 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 GPLZEGPLZE 5 10.35 0.315
4 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 SG OstravaSG Ostrava 3 10.39 0.350
5 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 01 GPARDGPARD 4 10.99 0.311
6 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 GKLADGKLAD 6 11.96 0.395
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 GJABLGJABL 5 08.61 0.148
2 Valerie JankůValerie Janků 02 GZLINGZLIN 7 09.11 0.158
3 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 6 09.16 0.164
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SG OstravaSG Ostrava 2 09.17 0.207
5 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 SG OstravaSG Ostrava 2 09.30 0.235
6 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 4 09.40 0.242
7 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 GPARDGPARD 3 09.43 0.136
8 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 6 09.46 0.240
9 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 GPLZEGPLZE 5 09.54 0.155
10 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 GCEBUGCEBU 4 09.64 0.201
11 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SG OstravaSG Ostrava 7 09.81 0.190
12 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 GJIHLGJIHL 7 09.89 0.183
13 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 SG OstravaSG Ostrava 2 09.90 0.148
14 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 GPARDGPARD 8 10.08 0.273
15 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 GPLZEGPLZE 5 10.35 0.315
16 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 SG OstravaSG Ostrava 3 10.39 0.350
17 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 01 GPARDGPARD 4 10.99 0.311
18 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 GKLADGKLAD 6 11.96 0.395
Anna KalincováAnna Kalincová 02 GBRNOGBRNO 3 DQ -0.183

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 14.1.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 GCEBUGCEBU 5 08.56 0.152
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 GBRNOGBRNO 6 08.76 0.178
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 GKLADGKLAD 4 09.07 0.160
4 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 7 09.29 0.200
5 Lucie KrálováLucie Králová 04 GCEBUGCEBU 2 09.83 0.146
Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 GPARDGPARD 4 09.33 0.154
2 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SG OstravaSG Ostrava 7 09.34 0.453
3 Klára KlementováKlára Klementová 04 GBRNOGBRNO 5 09.57 0.177
4 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 GJIHLGJIHL 2 09.58 0.156
5 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SG OstravaSG Ostrava 6 09.72 0.380
6 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 GKLADGKLAD 3 10.21 0.217
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 GCEBUGCEBU 5 08.56 0.152
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 GBRNOGBRNO 6 08.76 0.178
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 GKLADGKLAD 4 09.07 0.160
4 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 7 09.29 0.200
5 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 GPARDGPARD 4 09.33 0.154
6 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SG OstravaSG Ostrava 7 09.34 0.453
7 Klára KlementováKlára Klementová 04 GBRNOGBRNO 5 09.57 0.177
8 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 GJIHLGJIHL 2 09.58 0.156
9 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SG OstravaSG Ostrava 6 09.72 0.380
10 Lucie KrálováLucie Králová 04 GCEBUGCEBU 2 09.83 0.146
11 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 GKLADGKLAD 3 10.21 0.217
Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 3 DNS