Back

 / Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG)

Ostrava - Vítkovice (14. 1. 2020)

4 x 200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (út, 14.1.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Husek, Kovář, Ščibráni, Wojnar Husek, Kovář, Ščibráni, Wojnar SG OstravaSG Ostrava 4 1:30.12 0.190
2 Ježek, Kotyza, Plaček, Krčma Ježek, Kotyza, Plaček, Krčma GBRNOGBRNO 6 1:30.70 0.191
3 Machotka, Havlík, Novotný, Drahota Machotka, Havlík, Novotný, Drahota Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 3 1:30.89 0.165
4 Procházka, Kundrát, Kabyš, Špác Procházka, Kundrát, Kabyš, Špác GPLZEGPLZE 1 1:33.46 0.186
5 Neumann, Řehounek, Špicar, Mikeš Neumann, Řehounek, Špicar, Mikeš GPARDGPARD 2 1:33.67 0.150
6 Jarušek, Hlaváček, Ullman, Lehar Jarušek, Hlaváček, Ullman, Lehar GKLADGKLAD 5 1:34.15 0.168
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kolář, Kúřil, Beníček, Erban Kolář, Kúřil, Beníček, Erban GJABLGJABL 3 1:37.62 0.146
2 Černý, Horčička, Achrer, Mlečka Černý, Horčička, Achrer, Mlečka GBRNOGBRNO 2 1:38.95 0.139
3 Budig, Koutník, Pecha, Brychta Budig, Koutník, Pecha, Brychta GNMNMGNMNM 5 1:39.16 0.165
4 Novosad, Bulejko, Mynařík, Divín Novosad, Bulejko, Mynařík, Divín GZLINGZLIN 6 1:40.10 0.137
5 Bajer, Nerad, Dražan, Gysel Bajer, Nerad, Dražan, Gysel GKLADGKLAD 4 1:40.84 0.169
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Husek, Kovář, Ščibráni, Wojnar Husek, Kovář, Ščibráni, Wojnar SG OstravaSG Ostrava 4 1:30.12 0.190
2 Ježek, Kotyza, Plaček, Krčma Ježek, Kotyza, Plaček, Krčma GBRNOGBRNO 6 1:30.70 0.191
3 Machotka, Havlík, Novotný, Drahota Machotka, Havlík, Novotný, Drahota Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 3 1:30.89 0.165
4 Procházka, Kundrát, Kabyš, Špác Procházka, Kundrát, Kabyš, Špác GPLZEGPLZE 1 1:33.46 0.186
5 Neumann, Řehounek, Špicar, Mikeš Neumann, Řehounek, Špicar, Mikeš GPARDGPARD 2 1:33.67 0.150
6 Jarušek, Hlaváček, Ullman, Lehar Jarušek, Hlaváček, Ullman, Lehar GKLADGKLAD 5 1:34.15 0.168
7 Kolář, Kúřil, Beníček, Erban Kolář, Kúřil, Beníček, Erban GJABLGJABL 3 1:37.62 0.146
8 Černý, Horčička, Achrer, Mlečka Černý, Horčička, Achrer, Mlečka GBRNOGBRNO 2 1:38.95 0.139
9 Budig, Koutník, Pecha, Brychta Budig, Koutník, Pecha, Brychta GNMNMGNMNM 5 1:39.16 0.165
10 Novosad, Bulejko, Mynařík, Divín Novosad, Bulejko, Mynařík, Divín GZLINGZLIN 6 1:40.10 0.137
11 Bajer, Nerad, Dražan, Gysel Bajer, Nerad, Dražan, Gysel GKLADGKLAD 4 1:40.84 0.169

4 x 200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (út, 14.1.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sekyrová, Sobotková, Suchá, Burianová Sekyrová, Sobotková, Suchá, Burianová GPLZEGPLZE 1 1:41.14 0.355
2 Fornůsková, Sklenářová, Krchová, Pisková Fornůsková, Sklenářová, Krchová, Pisková SG OstravaSG Ostrava 3 1:43.52 0.148
3 Rappová, Šmilauerová, Brádlerová, Volná Rappová, Šmilauerová, Brádlerová, Volná GJABLGJABL 2 1:43.74 0.206
4 Křížková, Hutárková, Furchová, Teplá Křížková, Hutárková, Furchová, Teplá GBRNOGBRNO 6 1:45.19 0.163
5 Dorňáková, Matoušková, Hollasová, Staňková Dorňáková, Matoušková, Hollasová, Staňková Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 5 1:46.65 0.196
6 Boháčková, Hooper, Čeřovská, Moravcová Boháčková, Hooper, Čeřovská, Moravcová GPARDGPARD 4 1:48.53 0.147
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.1.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Voříšková, Vébrová, Uhlová, Kupková Voříšková, Vébrová, Uhlová, Kupková GPLZEGPLZE 2 1:44.89 0.186
2 Lamačová, Bennett, Havlová, Jonášová Lamačová, Bennett, Havlová, Jonášová GKLADGKLAD 6 1:45.52 0.151
3 Babická, Jedličková, Králová, Nikodemová Babická, Jedličková, Králová, Nikodemová GCEBUGCEBU 4 1:47.66 0.177
4 Chocholoušová, Košťálová, Kováčová, Hlávková Chocholoušová, Košťálová, Kováčová, Hlávková GPARDGPARD 5 1:49.07 0.193
5 Sedláčková, Kalincová, Drbolová, Humpolíková Sedláčková, Kalincová, Drbolová, Humpolíková GBRNOGBRNO 3 1:53.87 0.202
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 14.1.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kiedroń, Teofilová, Sajdoková, Schwarzerová Kiedroń, Teofilová, Sajdoková, Schwarzerová SG OstravaSG Ostrava 3 1:47.65 0.176
2 Dolinová, Petrášová, Hanáčková, Hlaváčová Dolinová, Petrášová, Hanáčková, Hlaváčová GZLINGZLIN 6 1:51.65 0.191
3 Čurdová, Dvořáková, Krubová, Pémová Čurdová, Dvořáková, Krubová, Pémová GKLADGKLAD 5 1:52.37 0.168
4 Šanderová, Šípková, Sobotková, Peňázová Šanderová, Šípková, Sobotková, Peňázová GNMNMGNMNM 2 2:03.41 0.135
Anna, Matušková, Vyhlídková, Brádlerová Anna, Matušková, Vyhlídková, Brádlerová GJABLGJABL 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Sekyrová, Sobotková, Suchá, Burianová Sekyrová, Sobotková, Suchá, Burianová GPLZEGPLZE 1 1:41.14 0.355
2 Fornůsková, Sklenářová, Krchová, Pisková Fornůsková, Sklenářová, Krchová, Pisková SG OstravaSG Ostrava 3 1:43.52 0.148
3 Rappová, Šmilauerová, Brádlerová, Volná Rappová, Šmilauerová, Brádlerová, Volná GJABLGJABL 2 1:43.74 0.206
4 Voříšková, Vébrová, Uhlová, Kupková Voříšková, Vébrová, Uhlová, Kupková GPLZEGPLZE 2 1:44.89 0.186
5 Křížková, Hutárková, Furchová, Teplá Křížková, Hutárková, Furchová, Teplá GBRNOGBRNO 6 1:45.19 0.163
6 Lamačová, Bennett, Havlová, Jonášová Lamačová, Bennett, Havlová, Jonášová GKLADGKLAD 6 1:45.52 0.151
7 Dorňáková, Matoušková, Hollasová, Staňková Dorňáková, Matoušková, Hollasová, Staňková Gymnázium a sportovní gymnázium PrahaGymnázium a sportovní gymná... 5 1:46.65 0.196
8 Kiedroń, Teofilová, Sajdoková, Schwarzerová Kiedroń, Teofilová, Sajdoková, Schwarzerová SG OstravaSG Ostrava 3 1:47.65 0.176
9 Babická, Jedličková, Králová, Nikodemová Babická, Jedličková, Králová, Nikodemová GCEBUGCEBU 4 1:47.66 0.177
10 Boháčková, Hooper, Čeřovská, Moravcová Boháčková, Hooper, Čeřovská, Moravcová GPARDGPARD 4 1:48.53 0.147
11 Chocholoušová, Košťálová, Kováčová, Hlávková Chocholoušová, Košťálová, Kováčová, Hlávková GPARDGPARD 5 1:49.07 0.193
12 Dolinová, Petrášová, Hanáčková, Hlaváčová Dolinová, Petrášová, Hanáčková, Hlaváčová GZLINGZLIN 6 1:51.65 0.191
13 Čurdová, Dvořáková, Krubová, Pémová Čurdová, Dvořáková, Krubová, Pémová GKLADGKLAD 5 1:52.37 0.168
14 Sedláčková, Kalincová, Drbolová, Humpolíková Sedláčková, Kalincová, Drbolová, Humpolíková GBRNOGBRNO 3 1:53.87 0.202
15 Šanderová, Šípková, Sobotková, Peňázová Šanderová, Šípková, Sobotková, Peňázová GNMNMGNMNM 2 2:03.41 0.135
Anna, Matušková, Vyhlídková, Brádlerová Anna, Matušková, Vyhlídková, Brádlerová GJABLGJABL 4 DNS