Back

 / Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (3. 10. 2020)

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (Sat, 3.10.2020 - 11:45) official Wind: -2.9 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.21 QA
2 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.64 QA
3 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.82 QB
4 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.88 QB
5 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 11.89
6 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.01
7 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 12.64
Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Total 8 racers
Rozběh 02 (Sat, 3.10.2020 - 11:45) official Wind: -0.1 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 11.10 QA
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.18 QA
3 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.43 QB
4 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.53 QB
5 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.57
6 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.61
7 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 11.73
8 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.37
Total 8 racers
Rozběh 03 (Sat, 3.10.2020 - 11:45) official Wind: -3.8 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 11.42 QA
2 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.46 QA
3 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 11.61 QB
4 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.70 QB
5 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.82
6 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.84
7 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.03
8 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 12.48
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 11.10 QA
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.18 QA
3 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.21 QA
4 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 11.42 QA
5 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.43 QB
6 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.46 QA
7 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.53 QB
8 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.57
9 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.61
9 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 11.61 QB
11 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.64 QA
12 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.70 QB
13 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 11.73
14 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.82 QB
14 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.82
16 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.84
17 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.88 QB
18 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 11.89
19 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.01
20 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.03
21 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.37
22 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 12.48
23 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 12.64
Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (Sat, 3.10.2020 - 13:15) official Wind: -3.9 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.24
2= Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.45
2= Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.45
4 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 11.52
5 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.59
6 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 11.73
Total 6 racers
Finále B (Sat, 3.10.2020 - 13:15) official Wind: -5.4 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 11.79
2 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.84
3 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.91
4 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.05
5 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.10
6 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.17
Total 6 racers

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (Sat, 3.10.2020 - 13:00) official Wind: -1.9 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.32
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.60
3 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.62
4 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.71
5 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 12.91
6 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.08
Total 6 racers
Finále B (Sat, 3.10.2020 - 13:00) official Wind: -1.4 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.92
2 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.96
3 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.97
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 13.10
5 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.19
6 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 13.19
Total 6 racers

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (Sat, 3.10.2020 - 11:30) official Wind: -4.1 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.39 QA
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 12.93 QA
3 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 13.16 QB
4 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.20 QB
5 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 13.39
6 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.40
Total 6 racers
Rozběh 02 (Sat, 3.10.2020 - 11:30) official Wind: -2.3 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.93 QA
2 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.07 QA
3 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.12 QB
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 13.19 QB
5 Anna HobzováAnna Hobzová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.02
Kristýna NávesníkováKristýna Návesníková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNF
Total 6 racers
Rozběh 03 (Sat, 3.10.2020 - 11:30) official Wind: -3.2 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.69 QA
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.74 QA
3 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.90 QB
4 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.03 QB
5 Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.67
6 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 13.75
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.39 QA
2 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.69 QA
3 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.74 QA
4 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.90 QB
5 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 12.93 QA
5 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.93 QA
7 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.03 QB
8 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.07 QA
9 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.12 QB
10 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 13.16 QB
11 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 13.19 QB
12 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.20 QB
13 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 13.39
14 Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.67
15 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 13.75
16 Anna HobzováAnna Hobzová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.02
17 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.40
Kristýna NávesníkováKristýna Návesníková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNF

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (Sat, 3.10.2020 - 15:45) official Wind: -3.9 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.50
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.50
3 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 22.85
4 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.03
5 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 23.04
6 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.17
7 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 23.29
8 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 23.75
Total 8 racers
Běh 02 (Sat, 3.10.2020 - 15:45) official Wind: -3.2 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.20
2 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 23.38
3 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.61
4 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 23.71
5 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 23.77
6 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.82
Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.50
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.50
3 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 22.85
4 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.03
5 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 23.04
6 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.17
7 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.20
8 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 23.29
9 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 23.38
10 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.61
11 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 23.71
12 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 23.75
13 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 23.77
14 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.82
Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (Sat, 3.10.2020 - 15:30) official Wind: -4.3 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 25.75
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.88
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 25.91
4 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 26.26
5 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 26.70
6 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 27.16
Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNF
Total 8 racers
Běh 02 (Sat, 3.10.2020 - 15:30) official Wind: -3.2 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 26.41
2 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 26.43
3 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.87
4 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 27.18
5 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 27.59
6 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.13
7 Anna HobzováAnna Hobzová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 SB 28.65
8 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 28.97
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 25.75
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.88
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 25.91
4 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 26.26
5 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 26.41
6 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 26.43
7 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 26.70
8 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.87
9 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 27.16
10 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 27.18
11 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 27.59
12 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.13
13 Anna HobzováAnna Hobzová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 SB 28.65
14 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 28.97
Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNF

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (Sat, 3.10.2020 - 13:45) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 49.55
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.03
3 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 50.16
4 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 50.41
5 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 50.51
6 Petr BachanPetr Bachan 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 51.02
7 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 52.17
Total 7 racers
Běh 02 (Sat, 3.10.2020 - 13:45) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 50.40
2 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 PB 50.52
3 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 50.81
4 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 52.95
5 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 54.75
Total 5 racers
Běh 03 (Sat, 3.10.2020 - 13:45) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 51.75
2 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 52.12
3 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 53.37
4 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 53.75
5 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 54.40
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 49.55
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.03
3 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 50.16
4 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 50.40
5 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 50.41
6 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 50.51
7 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 PB 50.52
8 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 50.81
9 Petr BachanPetr Bachan 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 51.02
10 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 51.75
11 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 52.12
12 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 52.17
13 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 52.95
14 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 53.37
15 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 53.75
16 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 54.40
17 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 54.75

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (Sat, 3.10.2020 - 13:30) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 56.68
2 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 57.21
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 SB 57.24
4 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 57.46
5 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 59.91
6 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 60.74
7 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 61.11
8 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 63.39
Total 8 racers
Běh 02 (Sat, 3.10.2020 - 13:30) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 59.04
2 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 59.90
3 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 60.58
4 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 61.40
5 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 63.20
6 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 63.38
7 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 64.11
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 56.68
2 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 57.21
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 SB 57.24
4 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 57.46
5 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 59.04
6 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 59.90
7 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 59.91
8 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 60.58
9 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 60.74
10 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 61.11
11 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 61.40
12 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 63.20
13 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 63.38
14 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 63.39
15 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 64.11

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (Sat, 3.10.2020 - 12:15) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 1:58.99
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 1:59.21
3 Petr BachanPetr Bachan 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:00.18
4 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:01.43
5 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:03.90
6 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:04.41
7 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:05.04
8 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:08.06
Total 8 racers
Běh 02 (Sat, 3.10.2020 - 12:15) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 SB 2:03.93
2 Matěj KotalaMatěj Kotala 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 2:06.28
3 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:10.32
4 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:15.31
Matěj HápMatěj Háp 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNF
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 1:58.99
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 1:59.21
3 Petr BachanPetr Bachan 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:00.18
4 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:01.43
5 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:03.90
6 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 SB 2:03.93
7 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:04.41
8 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:05.04
9 Matěj KotalaMatěj Kotala 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 2:06.28
10 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:08.06
11 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:10.32
12 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:15.31
Matěj HápMatěj Háp 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNF

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (Sat, 3.10.2020 - 12:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:16.07
2 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 2:17.01
3 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 SB 2:19.52
4 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:21.11
5 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 2:21.20
6 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 2:21.72
7 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:23.99
8 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:28.26
Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNF
Total 9 racers
Běh 02 (Sat, 3.10.2020 - 12:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 SB 2:24.12
2 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:30.00
3 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 2:30.40
4 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 2:30.85
5 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 2:34.09
6 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:35.94
7 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 2:38.86
8 Barbora JagschováBarbora Jagschová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 2:40.83
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:16.07
2 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 2:17.01
3 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 SB 2:19.52
4 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:21.11
5 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 2:21.20
6 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 2:21.72
7 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:23.99
8 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 SB 2:24.12
9 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:28.26
10 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:30.00
11 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 2:30.40
12 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 2:30.85
13 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 2:34.09
14 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:35.94
15 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 2:38.86
16 Barbora JagschováBarbora Jagschová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 2:40.83
Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNF

1500 m - Dorostenci

(Sat, 3.10.2020 - 16:15) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 4:18.23
2 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 4:19.09
3 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:22.42
4 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 4:23.89
5 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 4:25.28
6 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 4:39.69
7 Tomáš JankovskýTomáš Jankovský 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 4:45.05
8 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 4:55.29
9 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 PB 4:55.45
10 Adam NeudörflerAdam Neudörfler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 PB 4:57.29
Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 DNF
Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 DNF
Total 12 racers

1500 m - Dorostenky

(Sat, 3.10.2020 - 16:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Linda LukešováLinda Lukešová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 4:59.23
2 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 4:59.61
3 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 5:03.93
4 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 5:12.70
5 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 5:19.01
6 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 5:19.40
7 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 5:22.13
8 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 SB 5:33.77
9 Barbora BuršíkováBarbora Buršíková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 PB 5:36.31
10 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 PB 5:50.81
11 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 6:16.04
Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 DNF
Kamila CvrčkováKamila Cvrčková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11 DNF
Total 13 racers

3000 m - Dorostenci

(Sat, 3.10.2020 - 14:45) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09:40.51
2 David PluhařDavid Pluhař 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09:53.27
3 Tomáš PřidalTomáš Přidal 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09:54.74
4 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10:06.66
5 Michal VotýpkaMichal Votýpka 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 10:35.63
6 Jakub TalašJakub Talaš 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 SB 10:45.64
7 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10:50.22
8 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 13:18.05
9 David KarolDavid Karol 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 13:35.22
10 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 14:29.14
Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 DNS
Total 11 racers

3000 m - Dorostenky

(Sat, 3.10.2020 - 14:30) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Pavlína FormanováPavlína Formanová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11:25.73
2 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11:58.08
3 Johana PtáčkováJohana Ptáčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12:00.75
4 Petra ČechováPetra Čechová 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 12:25.44
5 Anna PučelíkováAnna Pučelíková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 PB 12:41.92
6 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 PB 12:45.89
7 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 12:53.25
8 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13 12:57.29
9 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 14:06.24
10 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 14:15.25
11 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 14 14:19.07
12 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 14:31.43
13 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 14:49.55
14 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 15:03.90
Total 14 racers

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (Sat, 3.10.2020 - 12:30) official Wind: -0.3 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.13
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 14.59
3 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.62
4 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 14.75
5 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.06
6 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.06
Total 6 racers
Běh 02 (Sat, 3.10.2020 - 12:30) official Wind: -2.4 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 14.75
2 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.35
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 15.51
4 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.89
5 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.82
Zina PindorováZina Pindorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Total 6 racers
Běh 03 (Sat, 3.10.2020 - 12:30) official Wind: -2.4 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 15.05
2 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 15.29
3 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 16.06
4 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 16.32
5 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 16.67
6 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 17.12
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.13
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 14.59
3 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.62
4 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 14.75
4 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 14.75
6 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 15.05
7 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.06
7 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.06
9 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 15.29
10 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.35
11 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 15.51
12 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.89
13 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 16.06
14 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 16.32
15 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 16.67
16 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.82
17 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 17.12
Zina PindorováZina Pindorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (Sat, 3.10.2020 - 12:45) official Wind: -3.3 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.83
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.95
3 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 13.96
4 Jan TürkJan Türk 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 15.38
5 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 15.52
6 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 15.71
7 Petr SedlářPetr Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 15.77
Jan BartoňJan Bartoň 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DQ
Notes:
Jan Bartoň DQ dle TP 16.8 (162.8).
Total 8 racers
Běh 02 (Sat, 3.10.2020 - 12:45) official Wind: -3.2 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 15.04
2 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 15.49
3 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 15.53
4 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.60
5 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 16.06
6 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 16.61
7 Tomáš GerlaTomáš Gerla 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 17.11
Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 DQ
Notes:
Kristián Kulhánek DQ dle TP 16.8 (162.8).
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.83
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.95
3 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 13.96
4 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 15.04
5 Jan TürkJan Türk 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 15.38
6 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 15.49
7 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 15.52
8 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 15.53
9 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.60
10 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 15.71
11 Petr SedlářPetr Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 15.77
12 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 16.06
13 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 16.61
14 Tomáš GerlaTomáš Gerla 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 17.11
Jan BartoňJan Bartoň 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DQ
Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 DQ

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (Sat, 3.10.2020 - 15:15) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 38.44
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 38.69
3 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 39.64
4 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 39.70
5 Jan BartoňJan Bartoň 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 40.20
6 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 40.75
7 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 40.77
Total 7 racers
Běh 02 (Sat, 3.10.2020 - 15:15) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 39.89
2 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 40.17
3 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 40.38
4 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 40.39
5 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 40.99
6 Petr StránskýPetr Stránský 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 42.00
Total 6 racers
Běh 03 (Sat, 3.10.2020 - 15:15) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 39.54
2 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 42.14
3 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 42.26
4 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 SB 42.81
Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNF
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 38.44
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 38.69
3 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 39.54
4 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 39.64
5 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 39.70
6 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 39.89
7 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 40.17
8 Jan BartoňJan Bartoň 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 40.20
9 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 40.38
10 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 40.39
11 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 40.75
12 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 40.77
13 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 40.99
14 Petr StránskýPetr Stránský 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 42.00
15 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 42.14
16 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 42.26
17 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 SB 42.81
Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNF

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (Sat, 3.10.2020 - 15:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 43.08
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 43.82
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 45.13
4 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 45.47
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 SB 45.91
6 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 46.26
7 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 48.03
Zina PindorováZina Pindorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Total 8 racers
Běh 02 (Sat, 3.10.2020 - 15:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 47.13
2 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 SB 47.55
3 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 SB 48.34
4 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 49.13
5 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.72
6 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 50.59
Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNF
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 43.08
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 43.82
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 45.13
4 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 45.47
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 SB 45.91
6 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 46.26
7 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 47.13
8 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 SB 47.55
9 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 48.03
10 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 SB 48.34
11 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 49.13
12 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.72
13 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 50.59
Zina PindorováZina Pindorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNF

2000 m překážek - Dorostenci

(Sat, 3.10.2020 - 14:15) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 6:24.14
2 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 6:32.05
3 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 6:43.27
4 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 6:51.79
5 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 6:59.88
6 Caleb John ŠolcCaleb John Šolc 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12 PB 7:09.45
7 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 7:16.42
8 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14 7:21.13
9 Michal VacekMichal Vacek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13 7:24.30
10 Jan SedlářJan Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11 7:34.91
11 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 7:59.08
12 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 8:16.19
13 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 8:29.27
14 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 8:37.17
Total 14 racers

2000 m překážek - Dorostenky

(Sat, 3.10.2020 - 14:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 8:00.22
2 Veronika UhříčkováVeronika Uhříčková 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 8:14.70
3 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 8:52.69
4 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 8:58.62
5 Klára BábíčkováKlára Bábíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 9:12.79
6 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 9:13.36
7 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 12 9:14.62
8 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 9:17.31
9 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 9:17.42
10 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 10:21.09
Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNF
Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 DNF
Total 12 racers

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (Sat, 3.10.2020 - 16:45) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jarušek, Hudeček, Mezera, Ullman Jarušek, Hudeček, Mezera, Ullman A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 43.55
2 Gregor, Severa, Brát, Vinduška Gregor, Severa, Brát, Vinduška TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 43.95
3 Černý, Papoušek, Princ, Štancl Černý, Papoušek, Princ, Štancl TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 44.39
4 Dočkal, Sychra, Vajda, Maňásek Dočkal, Sychra, Vajda, Maňásek TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 44.59
5 Jisl, Hrdlička, Halbich, Nýč Jisl, Hrdlička, Halbich, Nýč SK JeseniovaSK Jeseniova 5 45.07
6 Hroch, Pácal, Červinka, Kotík Hroch, Pácal, Červinka, Kotík TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 45.67
Fojt, Jakob, Sládek, Horák Fojt, Jakob, Sládek, Horák Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNF
Total 7 racers
Běh 02 (Sat, 3.10.2020 - 16:45) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Zedník, Bartoň, Beran, Kika Zedník, Bartoň, Beran, Kika Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 44.98
2 Trnka, Novák, Konvalina, Rosenberger Trnka, Novák, Konvalina, Rosenberger TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 45.94
3 Bureš, Mrha, Kořének, Hemerka Bureš, Mrha, Kořének, Hemerka TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 46.20
4 Gerla, Sedlář, Markivsky, Pavlíček Gerla, Sedlář, Markivsky, Pavlíček TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 46.29
Červášek, Landa, Lukáš, Marko Červášek, Landa, Lukáš, Marko A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Jurkevič, Talaš, Karol, Fábry Jurkevič, Talaš, Karol, Fábry SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNF
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jarušek, Hudeček, Mezera, Ullman Jarušek, Hudeček, Mezera, Ullman A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 43.55
2 Gregor, Severa, Brát, Vinduška Gregor, Severa, Brát, Vinduška TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 43.95
3 Černý, Papoušek, Princ, Štancl Černý, Papoušek, Princ, Štancl TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 44.39
4 Dočkal, Sychra, Vajda, Maňásek Dočkal, Sychra, Vajda, Maňásek TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 44.59
5 Zedník, Bartoň, Beran, Kika Zedník, Bartoň, Beran, Kika Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 44.98
6 Jisl, Hrdlička, Halbich, Nýč Jisl, Hrdlička, Halbich, Nýč SK JeseniovaSK Jeseniova 5 45.07
7 Hroch, Pácal, Červinka, Kotík Hroch, Pácal, Červinka, Kotík TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 45.67
8 Trnka, Novák, Konvalina, Rosenberger Trnka, Novák, Konvalina, Rosenberger TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 45.94
9 Bureš, Mrha, Kořének, Hemerka Bureš, Mrha, Kořének, Hemerka TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 46.20
10 Gerla, Sedlář, Markivsky, Pavlíček Gerla, Sedlář, Markivsky, Pavlíček TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 46.29
Fojt, Jakob, Sládek, Horák Fojt, Jakob, Sládek, Horák Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNF
Červášek, Landa, Lukáš, Marko Červášek, Landa, Lukáš, Marko A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Jurkevič, Talaš, Karol, Fábry Jurkevič, Talaš, Karol, Fábry SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNF

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (Sat, 3.10.2020 - 16:30) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Hlaváčová, Jakabová, Dembowski, Elfmarková Hlaváčová, Jakabová, Dembowski, Elfmarková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 47.89
2 Rappová, Štanclová, Kadavá, Latislavová Rappová, Štanclová, Kadavá, Latislavová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 48.39
3 Krchová, Petrová, Fialová, Dokulilová Krchová, Petrová, Fialová, Dokulilová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 48.91
4 Petrušová, Sýkorová, Bárková, Burianová Petrušová, Sýkorová, Bárková, Burianová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 49.48
5 Havlová, Alexová, Hůlová, Zahrádková Havlová, Alexová, Hůlová, Zahrádková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 49.94
6 Maňasová, Sklenářová, Joannidu, Oborná Maňasová, Sklenářová, Joannidu, Oborná SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 50.60
7 Schwarzová, Tesařová, Novotná, Kudělová Schwarzová, Tesařová, Novotná, Kudělová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 50.85
8 Fusková, Jurčeková, Ondrigová, Kuchmister Fusková, Jurčeková, Ondrigová, Kuchmister AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 51.53
Total 8 racers
Běh 02 (Sat, 3.10.2020 - 16:30) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kaňáková, Kočárková, Měšťanová, Skočdopolová Kaňáková, Kočárková, Měšťanová, Skočdopolová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 50.72
2 Richterová, Dušková, Dusilová, Přichystalová Richterová, Dušková, Dusilová, Přichystalová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 52.51
3 Lamlová, Horčičková, Bužgová, Kočvarová Lamlová, Horčičková, Bužgová, Kočvarová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 52.55
4 Černá, Malátová, Čori, Baliamisová Černá, Malátová, Čori, Baliamisová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 53.12
5 Kučerová, Fikesová, Heráková, Bodnarová Kučerová, Fikesová, Heráková, Bodnarová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 54.29
6 Halíková, Buršíková, Škrabalová, Braunerová Halíková, Buršíková, Škrabalová, Braunerová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 54.83
Total 6 racers
Běh 03 (Sat, 3.10.2020 - 16:30) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jeličová, Zdražilová, Vantuchová, Fistrová Jeličová, Zdražilová, Vantuchová, Fistrová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 51.47
2 Vajdová, Hlaváčová, Matějková, Kaspříková Vajdová, Hlaváčová, Matějková, Kaspříková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 52.88
3 Eichackerová, Hašková, Lobovská, Kosťová Eichackerová, Hašková, Lobovská, Kosťová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 53.23
Zaddem, Cachová, Hobzová, Götzová Zaddem, Cachová, Hobzová, Götzová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DQ
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Hlaváčová, Jakabová, Dembowski, Elfmarková Hlaváčová, Jakabová, Dembowski, Elfmarková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 47.89
2 Rappová, Štanclová, Kadavá, Latislavová Rappová, Štanclová, Kadavá, Latislavová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 48.39
3 Krchová, Petrová, Fialová, Dokulilová Krchová, Petrová, Fialová, Dokulilová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 48.91
4 Petrušová, Sýkorová, Bárková, Burianová Petrušová, Sýkorová, Bárková, Burianová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 49.48
5 Havlová, Alexová, Hůlová, Zahrádková Havlová, Alexová, Hůlová, Zahrádková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 49.94
6 Maňasová, Sklenářová, Joannidu, Oborná Maňasová, Sklenářová, Joannidu, Oborná SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 50.60
7 Kaňáková, Kočárková, Měšťanová, Skočdopolová Kaňáková, Kočárková, Měšťanová, Skočdopolová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 50.72
8 Schwarzová, Tesařová, Novotná, Kudělová Schwarzová, Tesařová, Novotná, Kudělová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 50.85
9 Jeličová, Zdražilová, Vantuchová, Fistrová Jeličová, Zdražilová, Vantuchová, Fistrová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 51.47
10 Fusková, Jurčeková, Ondrigová, Kuchmister Fusková, Jurčeková, Ondrigová, Kuchmister AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 51.53
11 Richterová, Dušková, Dusilová, Přichystalová Richterová, Dušková, Dusilová, Přichystalová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 52.51
12 Lamlová, Horčičková, Bužgová, Kočvarová Lamlová, Horčičková, Bužgová, Kočvarová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 52.55
13 Vajdová, Hlaváčová, Matějková, Kaspříková Vajdová, Hlaváčová, Matějková, Kaspříková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 52.88
14 Černá, Malátová, Čori, Baliamisová Černá, Malátová, Čori, Baliamisová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 53.12
15 Eichackerová, Hašková, Lobovská, Kosťová Eichackerová, Hašková, Lobovská, Kosťová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 53.23
16 Kučerová, Fikesová, Heráková, Bodnarová Kučerová, Fikesová, Heráková, Bodnarová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 54.29
17 Halíková, Buršíková, Škrabalová, Braunerová Halíková, Buršíková, Škrabalová, Braunerová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 54.83
Zaddem, Cachová, Hobzová, Götzová Zaddem, Cachová, Hobzová, Götzová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DQ

4 x 400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (Sat, 3.10.2020 - 17:15) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakob, Künstler, Sládek, Hroch Jakob, Künstler, Sládek, Hroch Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 3:27.97
2 Hřích, Jarušek, Mezera, Hudeček Hřích, Jarušek, Mezera, Hudeček A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 3:28.81
3 Bachan, Budík, Maňásek, Habarta Bachan, Budík, Maňásek, Habarta TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 3:30.64
4 Krejčí, Vebr, Novák, Šantavý Krejčí, Vebr, Novák, Šantavý TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 3:31.51
5 Halbich, Hrdlička, Fábry, Dvořák Halbich, Hrdlička, Fábry, Dvořák SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:32.58
6 Kratochvíl, Pavlík, Svoboda, Vávra Kratochvíl, Pavlík, Svoboda, Vávra TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 3:33.64
7 Zajíček, Dlouhý, Papoušek, Pitoňák Zajíček, Dlouhý, Papoušek, Pitoňák TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 3:37.31
Total 7 racers
Běh 02 (Sat, 3.10.2020 - 17:15) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kika, Beran, Přidal, Háp Kika, Beran, Přidal, Háp Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 3:37.12
2 Čudlý, Novák, Petržálek, Severa Čudlý, Novák, Petržálek, Severa TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:42.57
3 Coufal, Haluzík, Janák, Zahradník Coufal, Haluzík, Janák, Zahradník Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 3:42.96
4 Alexa, Dražan, Landa, Všetula Alexa, Dražan, Landa, Všetula A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:47.38
5 Krejčí, Vacek, Hroch, Kotík Krejčí, Vacek, Hroch, Kotík TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 3:51.85
6 Matula, Holub, Hejčl, Pluhař Matula, Holub, Hejčl, Pluhař TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 3:59.53
7 Konvalina, Málek, Nedvěd, Hála Konvalina, Málek, Nedvěd, Hála TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 4:06.91
Pavlíček, Markivsky, Sedlář, Vajda Pavlíček, Markivsky, Sedlář, Vajda TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 DQ
Notes:
OTROK B DQ dle TP 24.6.1 (170.6a)
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jakob, Künstler, Sládek, Hroch Jakob, Künstler, Sládek, Hroch Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 3:27.97
2 Hřích, Jarušek, Mezera, Hudeček Hřích, Jarušek, Mezera, Hudeček A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 3:28.81
3 Bachan, Budík, Maňásek, Habarta Bachan, Budík, Maňásek, Habarta TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 3:30.64
4 Krejčí, Vebr, Novák, Šantavý Krejčí, Vebr, Novák, Šantavý TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 3:31.51
5 Halbich, Hrdlička, Fábry, Dvořák Halbich, Hrdlička, Fábry, Dvořák SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:32.58
6 Kratochvíl, Pavlík, Svoboda, Vávra Kratochvíl, Pavlík, Svoboda, Vávra TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 3:33.64
7 Kika, Beran, Přidal, Háp Kika, Beran, Přidal, Háp Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 3:37.12
8 Zajíček, Dlouhý, Papoušek, Pitoňák Zajíček, Dlouhý, Papoušek, Pitoňák TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 3:37.31
9 Čudlý, Novák, Petržálek, Severa Čudlý, Novák, Petržálek, Severa TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:42.57
10 Coufal, Haluzík, Janák, Zahradník Coufal, Haluzík, Janák, Zahradník Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 3:42.96
11 Alexa, Dražan, Landa, Všetula Alexa, Dražan, Landa, Všetula A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:47.38
12 Krejčí, Vacek, Hroch, Kotík Krejčí, Vacek, Hroch, Kotík TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 3:51.85
13 Matula, Holub, Hejčl, Pluhař Matula, Holub, Hejčl, Pluhař TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 3:59.53
14 Konvalina, Málek, Nedvěd, Hála Konvalina, Málek, Nedvěd, Hála TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 4:06.91
Pavlíček, Markivsky, Sedlář, Vajda Pavlíček, Markivsky, Sedlář, Vajda TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 DQ

4 x 400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (Sat, 3.10.2020 - 17:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Somrová, Zahrádková, Havlová, Hůlová Somrová, Zahrádková, Havlová, Hůlová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:01.61
2 Schneeberger, Válková, Fistrová, Vantuchová Schneeberger, Válková, Fistrová, Vantuchová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 4:02.35
3 Měšťanová, Kočárková, Jakabová, Hlaváčová Měšťanová, Kočárková, Jakabová, Hlaváčová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 4:04.67
4 Hlaváčová, Zouharová, Hendrychová, Kuchmister Hlaváčová, Zouharová, Hendrychová, Kuchmister AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 4:06.13
5 Kosťová, Fialová, Schwarczová, Matoušková Kosťová, Fialová, Schwarczová, Matoušková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 4:06.34
6 Švarcová, Baliamisová, Vojtěchovská, Vaňková Švarcová, Baliamisová, Vojtěchovská, Vaňková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 4:07.08
7 Borová, Joannidu, Suchánková, Klečková Borová, Joannidu, Suchánková, Klečková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 4:13.50
8 Richterová, Kovářová, Dušková, Přichystalová Richterová, Kovářová, Dušková, Přichystalová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 4:32.09
Total 8 racers
Běh 02 (Sat, 3.10.2020 - 17:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kučerová, Bodnarová, Lapáčková, Vávrová Kučerová, Bodnarová, Lapáčková, Vávrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:10.41
2 Fusková, Fusková, Jurčeková, Buršíková Fusková, Fusková, Jurčeková, Buršíková AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 4:18.73
3 Sikorová, Jeličová, Matějková, Vajdová Sikorová, Jeličová, Matějková, Vajdová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 4:21.61
4 Muzikářová, Kudělová, Černá, Malátová Muzikářová, Kudělová, Černá, Malátová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 4:22.67
5 Bárková, Lukešová, Pučelíková, Formanová Bárková, Lukešová, Pučelíková, Formanová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 4:24.16
6 Lamlová, Bužgová, Tobolová, Horčičková Lamlová, Bužgová, Tobolová, Horčičková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 4:25.86
7 Kaňáková, Elefantová, Štrosová, Jelínková Kaňáková, Elefantová, Štrosová, Jelínková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 4:36.89
Total 7 racers
Běh 03 (Sat, 3.10.2020 - 17:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Hlaváčová, Kaspříková, Bienieková, Válková Hlaváčová, Kaspříková, Bienieková, Válková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 4:33.39
2 Bábíčková, Grecmanová, Jagschová, Ptáčková Bábíčková, Grecmanová, Jagschová, Ptáčková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 4:40.48
Klásková, Adámková, Valenčinová, Jančarová Klásková, Adámková, Valenčinová, Jančarová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNF
Total 3 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Somrová, Zahrádková, Havlová, Hůlová Somrová, Zahrádková, Havlová, Hůlová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:01.61
2 Schneeberger, Válková, Fistrová, Vantuchová Schneeberger, Válková, Fistrová, Vantuchová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 4:02.35
3 Měšťanová, Kočárková, Jakabová, Hlaváčová Měšťanová, Kočárková, Jakabová, Hlaváčová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 4:04.67
4 Hlaváčová, Zouharová, Hendrychová, Kuchmister Hlaváčová, Zouharová, Hendrychová, Kuchmister AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 4:06.13
5 Kosťová, Fialová, Schwarczová, Matoušková Kosťová, Fialová, Schwarczová, Matoušková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 4:06.34
6 Švarcová, Baliamisová, Vojtěchovská, Vaňková Švarcová, Baliamisová, Vojtěchovská, Vaňková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 4:07.08
7 Kučerová, Bodnarová, Lapáčková, Vávrová Kučerová, Bodnarová, Lapáčková, Vávrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:10.41
8 Borová, Joannidu, Suchánková, Klečková Borová, Joannidu, Suchánková, Klečková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 4:13.50
9 Fusková, Fusková, Jurčeková, Buršíková Fusková, Fusková, Jurčeková, Buršíková AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 4:18.73
10 Sikorová, Jeličová, Matějková, Vajdová Sikorová, Jeličová, Matějková, Vajdová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 4:21.61
11 Muzikářová, Kudělová, Černá, Malátová Muzikářová, Kudělová, Černá, Malátová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 4:22.67
12 Bárková, Lukešová, Pučelíková, Formanová Bárková, Lukešová, Pučelíková, Formanová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 4:24.16
13 Lamlová, Bužgová, Tobolová, Horčičková Lamlová, Bužgová, Tobolová, Horčičková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 4:25.86
14 Richterová, Kovářová, Dušková, Přichystalová Richterová, Kovářová, Dušková, Přichystalová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 4:32.09
15 Hlaváčová, Kaspříková, Bienieková, Válková Hlaváčová, Kaspříková, Bienieková, Válková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 4:33.39
16 Kaňáková, Elefantová, Štrosová, Jelínková Kaňáková, Elefantová, Štrosová, Jelínková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 4:36.89
17 Bábíčková, Grecmanová, Jagschová, Ptáčková Bábíčková, Grecmanová, Jagschová, Ptáčková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 4:40.48
Klásková, Adámková, Valenčinová, Jančarová Klásková, Adámková, Valenčinová, Jančarová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNF

Skok vysoký - Dorostenci

(Sat, 3.10.2020 - 11:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.561.641.721.781.821.851.881.911.941.972.00
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 16 1.97 -----ooxoooxxx
2 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 11 PB 1.94 -ooooooxooxxx
3 Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 14 1.88 ---xooooxxx
4 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 10 PB 1.85 --ooxooxxx
5 David JurkevičDavid Jurkevič
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 15 1.82 -o-ooxxx
6= František BuchaFrantišek Bucha
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 13 1.82 -xooooxxx
6= Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 5 PB 1.82 -ooxooxxx
8 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 9 PB 1.82 -ooxxooxxx
9 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 8 PB 1.82 -oooxxoxxx
10 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 7 PB 1.82 --xoxxoxxoxxx
11 Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 12 1.78 --xxoxoxxx
12 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 1 PB 1.72 oooxxx
13 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2 SB 1.72 -oxxoxxx
14 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4 1.64 oxoxxx
15 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 3 1.64 xxoxoxxx
16 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 6 1.56 oxxx
Total 16 racers

Skok vysoký - Dorostenky

(Sat, 3.10.2020 - 13:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.401.451.501.531.561.591.621.641.661.70
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 20 PB 1.66 ----oooooxxx
2 Sabina TomečkováSabina Tomečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 14 PB 1.64 o-oooxoooxxx
3 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 17 PB 1.59 --o-ooxxx
4 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 13 PB 1.59 ooxooxooxxx
5 Jessica NechanickáJessica Nechanická
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 18 PB 1.59 -xoxoxoxxooxxx
6 Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 15 PB 1.56 oooooxxx
7 Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 16 PB 1.56 -ooxoxoxxx
8 Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 9 PB 1.53 ooooxxx
9 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 11 PB 1.50 -ooxxx
10 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 10 PB 1.50 oxooxxx
11= Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 8 PB 1.50 -oxoxxx
11= Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 12 PB 1.50 ooxoxxx
13= Tereza ŠefrováTereza Šefrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 6 PB 1.45 ooxxx
13= Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4 PB 1.45 ooxxx
13= Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 PB 1.45 ooxxx
16= Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 3 PB 1.40 oxxx
16= Kristina CachováKristina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 5 PB 1.40 oxxx
Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 7 NM
Marcela ČadkováMarcela Čadková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 NM
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 19 NM
Total 20 racers

Skok o tyči - Dorostenci

(Sat, 3.10.2020 - 13:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 2.602.803.003.203.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.60
1 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 15 4.50 ------xo-o-oxoxxoxxoxooxxx
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 16 4.40 -----------oxoooxxx
3 Jan TürkJan Türk
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 13 PB 4.30 ------xo-ooxoxxooxoxxx
4 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 14 4.30 -----------xooxxoxxx
5 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 11 PB 4.00 -----ooxoxxoxooxxx
6 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 10 PB 3.70 --oooxoooxxx
7 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 8 PB 3.60 -ooooooxxx
8 Petr Karel VobořilPetr Karel Vobořil
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 6 PB 3.50 -oooxoxoxxx
9 Patrik MarkoPatrik Marko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.20 -oooxxx
10 Adam ČernýAdam Černý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 9 3.20 --xooxxx
11 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 PB 3.20 xooxoxxoxxx
12 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5 3.00 -xooxxx
13 Jiří BurešJiří Bureš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3 2.80 xoxoxxx
14 Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1 PB 2.60 xxoxxx
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4 NM
Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 12 NM
Total 16 racers

Skok o tyči - Dorostenky

(Sat, 3.10.2020 - 10:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 2.202.402.602.702.802.903.003.103.203.303.40
1 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 17 3.40 ------xxo-xxo-xxo
2 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 16 3.30 ----o-o-oxoxxx
3 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 15 3.20 ---xoooxooxoxxx
4 Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 12 PB 3.10 ---oooooxxx
5 Kristina CachováKristina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 14 3.00 -oo-oxoxxoxxx
6 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 11 2.90 ooooooxxx
7 Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 13 2.90 --oxoxooxxx
8 Denisa PeričováDenisa Peričová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
03 8 2.80 oooooxxx
9 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 9 2.80 -ooxooxxx
10 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 10 2.70 xoxxoooxxx
11 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 2.70 ooxoxxoxxx
12 Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 6 2.60 ooxoxxx
13= Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 2.40 ooxxx
13= Kristýna NávesníkováKristýna Návesníková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 5 2.40 ooxxx
15 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1 2.20 oxxx
16 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2 2.20 xoxxx
17 Kamila CvrčkováKamila Cvrčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4 2.20 xxoxxx
Total 17 racers

Skok daleký - Dorostenci

(Sat, 3.10.2020 - 11:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 17 7.53 +4.9 m/s 7.35 +2.0 m/s 7.03  +2.76.94  +2.27.53  +4.97.537.35  +2.07.50  +3.77.08  +4.3
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 16 7.19 +5.8 m/s 6.90  +2.77.04  +3.8-7.047.19  +5.8--
3 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 14 6.85 +4.1 m/s 6.53  +2.34.28  +2.1 +4.56.536.74  +4.76.85  +4.1 +2.9
4 Petr StránskýPetr Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 6.78 +2.9 m/s 6.41  +2.16.27  +3.06.21  +4.96.416.23  +2.2 +2.86.78  +2.9
5 Petr SedlářPetr Sedlář
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 15 6.58 +1.8 m/s 6.35  +2.06.52  +5.66.58  +1.86.586.41  +2.46.53  +1.2 +3.2
6 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 13 6.54 +4.5 m/s 6.31 +2.0 m/s 6.20  +3.36.30  +3.36.31  +2.06.316.51  +5.06.36  +2.26.54  +4.5
7 Karel BrychtaKarel Brychta
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 11 6.39 +3.1 m/s 5.96 +1.4 m/s 6.23  +5.06.39  +3.16.26  +3.76.395.96  +1.46.02  +4.16.18  +2.5
8 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 8 6.31 +3.2 m/s 6.07  +2.86.05  +3.16.31  +3.26.316.27  +3.2--
9 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 12 6.27 +3.3 m/s 6.27  +3.36.07  +4.36.12  +3.66.270.00.00.0
10 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 9 6.27 +0.7 m/s  +2.3 +3.96.27  +0.76.270.00.00.0
11 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 6 6.12 +3.8 m/s 6.08  +3.56.03  +3.96.12  +3.86.120.00.00.0
12 Jan KořénekJan Kořének
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1 6.07 +3.3 m/s  +2.15.74  +3.26.07  +3.36.070.00.00.0
13 Matěj DvořákMatěj Dvořák
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 5 6.00 +4.5 m/s 5.53 +1.4 m/s 6.00  +4.55.53  +1.4 +0.66.000.00.00.0
14 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4 5.98 +2.4 m/s 5.98  +2.45.30  +4.05.84  +4.05.980.00.00.0
15 Daniel ČervášekDaniel Červášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 5.75 +1.9 m/s 5.75  +1.95.26  +2.65.65  +1.95.750.00.00.0
16 Boleslav LukášBoleslav Lukáš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 5.53 +3.1 m/s 4.85  +2.25.53  +3.15.06  +3.85.530.00.00.0
17 David JurkevičDavid Jurkevič
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 3 5.52 +2.6 m/s 5.52  +2.65.45  +2.3-5.520.00.00.0
Total 17 racers

Skok daleký - Dorostenky

(Sat, 3.10.2020 - 12:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 20 5.81 +4.7 m/s 5.77 +1.9 m/s  +1.15.81  +4.74.03  +4.55.815.66  +2.2x5.77  +1.9
2 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 19 5.78 +2.4 m/s 5.37  +2.45.73  +5.95.78  +2.45.785.67  +3.55.78  +2.2 +3.8
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 16 5.57 +4.4 m/s 5.42 +1.6 m/s  +3.05.48  +3.2x5.485.42  +1.65.57  +4.4x
4 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 15 5.55 +3.5 m/s 5.46 +1.1 m/s 5.55  +3.55.39  +4.25.32  +2.35.555.46  +1.1x5.54  +5.2
5 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 18 5.47 +2.2 m/s 5.44 +0.5 m/s  +2.95.44  +0.55.47  +2.25.475.43  +2.53.94  +2.0 +1.9
6 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 17 5.40 +1.8 m/s 5.33  +0.65.40  +1.85.11  +4.05.405.00  +2.74.28  +3.5 +3.9
7 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 13 5.39 +5.1 m/s 5.26 +1.0 m/s 5.26  +1.05.25  +3.05.39  +5.15.395.34  +2.2 +1.55.30  +4.0
8 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 5 5.26 +2.9 m/s 4.90 +0.1 m/s 5.26  +2.94.99  +3.34.90  +0.15.26xx5.24  +3.8
9 Denisa PeričováDenisa Peričová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
03 14 5.18 +6.4 m/s 5.10  +3.3 +2.35.18  +6.45.180.00.00.0
10 Antonie TesařováAntonie Tesařová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 3 5.16 +2.6 m/s 5.13  +2.45.16  +2.6x5.160.00.00.0
11 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 8 5.16 +1.2 m/s  +1.74.95  +1.35.16  +1.25.160.00.00.0
12 Daniela KučerováDaniela Kučerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 12 5.11 +2.2 m/s 5.11  +2.2 +5.04.91  +2.95.110.00.00.0
13 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 5.06 +2.9 m/s 5.06  +2.9 +5.04.88  +2.85.060.00.00.0
14 Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 9 5.04 +2.3 m/s  +2.44.87  +2.75.04  +2.35.040.00.00.0
15 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 6 5.00 +2.3 m/s 4.96 +2.0 m/s 4.65  +1.94.96  +2.05.00  +2.35.000.00.00.0
16 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4 4.91 +1.3 m/s 4.67  +3.34.81  +2.14.91  +1.34.910.00.00.0
17 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1 4.88 +2.4 m/s 4.85 +1.7 m/s 4.85  +1.74.55  +2.44.88  +2.44.880.00.00.0
Zina PindorováZina Pindorová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 10 DNS
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 11 NM
Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 7 NM
Total 20 racers

Trojskok - Dorostenci

(Sat, 3.10.2020 - 14:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr SedlářPetr Sedlář
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 15 14.23 +3.1 m/s 13.60 +1.3 m/s 13.60  +1.313.80  +2.612.57  +3.013.8013.85  +2.514.07  +2.614.23  +3.1
2 Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 14 13.72 +2.7 m/s 13.33 +2.0 m/s 13.66  +2.2 +2.3x13.6613.72  +2.713.33  +2.013.64  +2.6
3 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 13 13.33 +4.0 m/s 13.28 +1.6 m/s 12.72  +2.513.04  +2.413.33  +4.013.3313.13  +3.913.28  +1.612.99
4 František BuchaFrantišek Bucha
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 9 PB 13.28 +1.4 m/s 12.88  +4.412.59  +2.612.71  +1.812.8813.13  +5.413.08  +4.913.28  +1.4
5 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 12 12.85 +3.8 m/s 12.85 +1.7 m/s 12.85  +3.812.85  +1.7 +5.212.85--12.54  +1.5
6 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 11 12.77 +4.1 m/s 12.77  +4.112.74  +4.312.70  +3.812.77---
7 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 8 12.69 +4.5 m/s 12.57 -0.2 m/s 11.53  +5.212.69  +4.512.57  -0.212.6912.17  +5.812.15  +1.312.40  +1.9
8 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5 12.66 +3.0 m/s 12.66  +3.012.29  +2.612.49  +3.312.6612.56  +3.412.54  +3.8 +1.8
9 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4 PB 12.63 +1.9 m/s 12.19  +1.312.39  +1.412.63  +1.912.630.00.00.0
10 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 7 12.61 +2.5 m/s 11.27 +0.3 m/s 12.08  +2.412.61  +2.511.27  +0.312.610.00.00.0
11 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 PB 12.50 +1.8 m/s 12.38  +1.912.26  +3.512.50  +1.812.500.00.00.0
12 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 10 12.39 +5.0 m/s 12.36  +5.912.39  +5.012.14  +3.212.390.00.00.0
13 Filip MaňásekFilip Maňásek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 1 12.14 +2.3 m/s x12.14  +2.311.88  +2.312.140.00.00.0
14 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3 11.71 +3.7 m/s x11.71  +3.7 +1.211.710.00.00.0
15 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2 11.58 +2.9 m/s  +2.411.58  +2.911.51  +2.311.580.00.00.0
Total 15 racers

Trojskok - Dorostenky

(Sat, 3.10.2020 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 15 12.22 +0.8 m/s  +2.112.11  +1.712.04  +4.412.1112.02  +2.512.00  +1.712.22  +0.8
2 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
03 13 12.21 +3.3 m/s 11.71  +3.412.18  +2.912.21  +3.312.2111.87  +2.6 +0.9 +0.7
3 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 14 12.17 +3.4 m/s 11.61 +1.9 m/s 11.68  +2.411.58  +1.812.17  +3.412.1711.61  +1.911.71  +2.811.47  +1.4
4 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 12 12.06 +2.4 m/s 11.51  +2.511.64  +2.711.53  +2.111.6411.66  +2.612.06  +2.411.87  +3.2
5 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 11 11.21 +4.9 m/s 10.67  +2.8 +2.910.99  +3.010.99x11.21  +4.9-
6 Denisa PeričováDenisa Peričová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
03 10 11.16 +1.8 m/s 10.76  +3.610.73  +1.910.79  +5.410.7910.47  +2.011.01  +2.311.16  +1.8
7 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 9 PB 11.14 +1.7 m/s 10.41  +3.310.81  +0.510.88  +2.110.8810.89  +2.510.87  +2.711.14  +1.7
8 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 8 10.88 +3.0 m/s 10.64 +1.6 m/s 10.50  +0.810.31  -0.210.78  +4.010.7810.47  +3.010.88  +3.010.64  +1.6
9 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 10.45 +2.6 m/s 10.10 +2.0 m/s 10.45  +2.610.40  +2.310.10  +2.010.450.00.00.0
10 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 5 10.34 +2.5 m/s  +3.310.05  +2.410.34  +2.510.340.00.00.0
11 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 7 10.27 +2.7 m/s 10.25 +2.0 m/s 10.25  +2.010.02  +1.510.27  +2.710.270.00.00.0
12 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4 10.26 +2.8 m/s 09.87 +1.3 m/s 10.26  +2.809.87  +1.3x10.260.00.00.0
13 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 6 10.14 +4.1 m/s 10.07 +1.2 m/s 10.14  +4.110.05  +1.110.07  +1.210.140.00.00.0
14 Zuzana EndrštováZuzana Endrštová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 3 10.10 +3.5 m/s 09.85 +1.8 m/s 09.77  +1.609.85  +1.810.10  +3.510.100.00.00.0
15 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 2 09.85 +6.3 m/s x +1.809.85  +6.309.850.00.00.0
Total 15 racers

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(Sat, 3.10.2020 - 15:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 20 16.99 15.9516.99x16.99xxx
2 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 19 12.84 12.8412.4312.2812.84---
3 Jessica NechanickáJessica Nechanická
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 17 12.28 12.0312.28x12.2811.9012.0111.71
4 Simona KubouškováSimona Kuboušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 PB 12.26 11.8510.7412.0012.0012.2612.21x
5 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 12 12.19 xx11.6311.6311.7112.19x
6 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 9 SB 12.11 11.4310.3912.1112.11x11.1410.81
7 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 16 11.96 11.6911.76x11.76x11.9611.68
8 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 13 11.87 11.1411.2311.8711.8711.5911.3711.63
9 Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 15 11.28 x11.2811.2511.280.00.00.0
10 Petra SičakováPetra Sičaková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 8 11.21 11.2111.0909.7511.210.00.00.0
11 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 6 11.01 09.8611.0110.5511.010.00.00.0
12 Denisa HruškováDenisa Hrušková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 14 10.73 x10.6710.7310.730.00.00.0
13 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 11 10.50 10.5010.44-10.500.00.00.0
14 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 2 10.47 10.4710.3709.9010.470.00.00.0
15 Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 10 10.36 x09.9110.3610.360.00.00.0
16 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 3 10.32 10.3208.9809.8610.320.00.00.0
17 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4 10.09 10.0909.3009.3910.090.00.00.0
18 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 5 10.05 09.7909.7710.0510.050.00.00.0
19 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 09.85 09.8509.7709.3609.850.00.00.0
Total 19 racers

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(Sat, 3.10.2020 - 13:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan SvozilJan Svozil
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 17 16.53 15.8516.1516.3816.38x16.1816.53
2 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 16 15.96 xx12.9012.9015.9615.0314.75
3 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 15 14.90 14.5114.1513.7514.5114.9014.6114.51
4 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 14 14.78 14.2914.7214.6614.7214.7814.5914.04
5 Jakub DaněkJakub Daněk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 12 PB 14.37 12.6213.5613.1113.5614.0414.37x
6 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 13 13.99 x13.20x13.20x13.9912.87
7 Marek JanásMarek Janás
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 10 PB 13.19 12.8312.1113.1913.1912.38-x
8 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 11 12.82 x11.9912.3012.30x12.8212.45
9 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 9 11.94 11.9111.6411.9411.940.00.00.0
10 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 8 11.49 11.4711.4911.2111.490.00.00.0
11 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5 11.03 10.0309.5111.0311.030.00.00.0
12 Martin FrýzaMartin Frýza
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 3 10.86 10.8610.1610.1410.860.00.00.0
13 Lukáš VeselýLukáš Veselý
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 7 10.82 07.5408.9910.8210.820.00.00.0
14 Radim EliášRadim Eliáš
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 4 10.74 10.4510.7410.2710.740.00.00.0
15 Matěj HemerkaMatěj Hemerka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 6 10.42 10.3310.3410.4210.420.00.00.0
16 Michal BačůvkaMichal Bačůvka
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 1 SB 09.52 09.5209.0408.7009.520.00.00.0
17 Radek PazderaRadek Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2 08.23 06.8307.9708.2308.230.00.00.0
Total 17 racers

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(Sat, 3.10.2020 - 13:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 18 42.04 x36.4639.9739.9739.3442.04x
2 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 19 40.13 27.51x29.4929.4929.7729.6840.13
3 Denisa HruškováDenisa Hrušková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 17 38.93 35.90xx35.90xx38.93
4 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 16 33.54 32.06x32.9232.9232.5833.3433.54
5 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 13 PB 31.52 x29.3229.9829.9829.79x31.52
6 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 9 PB 31.02 31.02x25.4031.02x29.4026.16
7 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 14 30.76 29.9130.7629.6030.7629.69xx
8 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 2 PB 30.33 30.05x27.8830.0527.1930.3329.20
9 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1 PB 29.30 29.3027.48x29.300.00.00.0
10 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 10 28.68 28.1428.6825.7628.680.00.00.0
11 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 12 26.81 x26.81x26.810.00.00.0
12 Simona KubouškováSimona Kuboušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 PB 26.66 25.09x26.6626.660.00.00.0
13 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 11 25.40 x25.4025.1225.400.00.00.0
14 Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 8 24.28 24.28xx24.280.00.00.0
15 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 PB 22.29 19.0520.3822.2922.290.00.00.0
16 Veronika HaškováVeronika Hašková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5 20.78 xx20.7820.780.00.00.0
17 Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4 19.35 19.3019.3516.4819.350.00.00.0
18 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 6 19.18 19.18xx19.180.00.00.0
Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 15 NM
Total 19 racers

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(Sat, 3.10.2020 - 15:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 20 46.01 46.0145.2543.1646.0145.8744.9044.85
2 Jakub DaněkJakub Daněk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 17 PB 45.67 45.67x43.0745.67x45.11x
3 Jan SvozilJan Svozil
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 19 45.18 x41.57x41.57x40.1345.18
4 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 18 44.59 36.9341.5844.5944.59x43.96x
5 Marek JanásMarek Janás
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 16 PB 42.57 x40.01x40.0142.57x37.53
6 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 12 PB 40.00 37.9238.5537.2238.5538.2239.6740.00
7 Petr StránskýPetr Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 15 39.32 35.1939.32x39.32xxx
8 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 13 36.42 32.2833.9935.5735.5736.42x33.65
9 Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 11 34.79 34.7934.47x34.790.00.00.0
10 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 14 34.46 xx34.4634.460.00.00.0
11 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 9 34.25 34.25x30.4434.250.00.00.0
12 Radek PazderaRadek Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 10 33.44 33.44xx33.440.00.00.0
13 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 PB 32.10 26.6632.1030.1932.100.00.00.0
14 Martin FrýzaMartin Frýza
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 4 PB 31.49 28.5031.49x31.490.00.00.0
15 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 6 30.83 x30.83x30.830.00.00.0
16 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 5 30.82 29.1329.8030.8230.820.00.00.0
17 Radim EliášRadim Eliáš
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 8 29.77 25.87x29.7729.770.00.00.0
18 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 3 27.95 27.9527.29x27.950.00.00.0
19 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 1 24.12 24.1223.19x24.120.00.00.0
20 Lukáš VeselýLukáš Veselý
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 7 23.22 22.7123.22x23.220.00.00.0
Total 20 racers

Hod kladivem 3kg - Dorostenky

(Sat, 3.10.2020 - 12:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 16 PB 58.81 57.0658.81x58.8157.2555.33x
2 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 18 56.84 x56.6255.4656.6256.84xx
3 Simona KubouškováSimona Kuboušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 17 56.35 52.46x56.3556.3553.38x51.09
4 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 14 PB 51.93 46.52xx46.5251.93--
5 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 13 49.54 46.8149.5449.5049.5448.5547.9247.33
6 Denisa HruškováDenisa Hrušková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 10 PB 45.41 x45.4143.3045.41xx-
7 Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 11 43.34 41.9743.3436.4143.34x36.14x
8 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 12 43.20 43.20x41.5743.20xxx
9 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 9 40.45 x40.45x40.450.00.00.0
10 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 8 PB 40.02 x40.02-40.020.00.00.0
11 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 7 35.53 35.53xx35.530.00.00.0
12 Andrea HnátkováAndrea Hnátková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 5 PB 35.24 34.1635.2432.3835.240.00.00.0
13 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 6 33.80 33.8033.56x33.800.00.00.0
14 Martina ŠmídováMartina Šmídová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4 PB 32.83 27.9632.8329.4432.830.00.00.0
15 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 2 PB 26.31 26.3124.9825.7926.310.00.00.0
16 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3 25.35 xx25.3525.350.00.00.0
17 Terezie JanečkováTerezie Janečková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 PB 21.59 21.5921.17x21.590.00.00.0
Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 15 NM
Total 18 racers

Hod kladivem 5kg - Dorostenci

(Sat, 3.10.2020 - 10:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 17 PB 63.28 55.7360.3861.3561.3559.7563.2860.33
2 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 15 PB 59.31 57.64xx57.64xx59.31
3 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 14 PB 57.09 56.1956.4454.9756.44xx57.09
4 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 16 PB 56.17 56.17xx56.17xxx
5 Radim EliášRadim Eliáš
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 11 PB 45.68 45.6145.3044.0545.6145.68x43.91
6 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 12 PB 42.97 42.9742.62x42.97xxx
7 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 10 PB 42.31 x41.6542.3142.3141.94xx
8 Jakub DaněkJakub Daněk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 9 PB 40.81 37.77x40.8140.8136.92x40.78
9 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 13 PB 38.23 x38.23x38.230.00.00.0
10 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 7 PB 37.66 xx37.6637.660.00.00.0
11 Radek PazderaRadek Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5 PB 36.46 x36.46x36.460.00.00.0
12 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 PB 32.90 31.40x32.9032.900.00.00.0
13 Michal BačůvkaMichal Bačůvka
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 3 PB 32.12 32.12xx32.120.00.00.0
14 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4 PB 30.52 30.3030.52x30.520.00.00.0
15 David KarolDavid Karol
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 2 PB 30.24 30.2429.9430.0130.240.00.00.0
Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 NM
Total 16 racers

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(Sat, 3.10.2020 - 10:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra SičakováPetra Sičaková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 19 PB 47.75 47.7543.51x47.75x43.7347.07
2 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 18 PB 46.75 43.45x42.1643.4542.5142.4646.75
3 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 17 PB 46.55 42.1343.0743.9843.9844.0743.9146.55
4 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 16 PB 42.80 31.7438.7542.8042.8042.1239.1540.11
5 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 12 PB 39.80 38.04--38.0439.8030.3137.30
6 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 8 PB 36.35 36.3533.25x36.35xx32.49
7 Jessica NechanickáJessica Nechanická
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 15 PB 36.05 28.7736.0532.0236.0533.6533.1136.05
8 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 10 PB 33.85 x33.8519.4333.85x30.75x
9 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 9 PB 32.59 27.67x32.5932.590.00.00.0
10 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 14 PB 32.58 31.18x32.5832.580.00.00.0
11 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 7 PB 31.32 27.9230.6131.3231.320.00.00.0
12 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 13 PB 31.08 31.08xx31.080.00.00.0
13 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 4 PB 30.52 xx30.5230.520.00.00.0
14 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 6 PB 28.52 27.4128.52x28.520.00.00.0
15 Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3 PB 28.23 26.2028.2326.1328.230.00.00.0
16 Sabina TomečkováSabina Tomečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 5 PB 26.71 22.5325.4526.7126.710.00.00.0
17 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1 PB 20.21 20.21--20.210.00.00.0
Martina ŠmídováMartina Šmídová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 2 NM
Klára HalíkováKlára Halíková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 11 NM
Total 19 racers

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(Sat, 3.10.2020 - 12:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek JanásMarek Janás
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 13 PB 61.72 57.7358.8954.8058.8959.1461.7255.38
2 František BuchaFrantišek Bucha
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 12 PB 60.64 55.5749.96x55.5755.6059.0860.64
3 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 11 PB 58.41 x57.4252.9457.4258.4157.71x
4 Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 52.95 49.4852.9549.1652.95x-x
5 Lukáš VeselýLukáš Veselý
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 9 50.46 50.46xx50.4647.29xx
6 Boleslav LukášBoleslav Lukáš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 7 PB 48.12 48.1245.2443.0148.12xx45.05
7 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2 PB 46.43 44.8941.0539.1144.8937.7142.0346.43
8 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 6 43.66 43.6642.2937.4343.6643.1540.6840.90
9 Jan TürkJan Türk
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 8 42.29 42.29x40.4042.290.00.00.0
10 Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 1 SB 40.50 40.5039.15x40.500.00.00.0
11 Martin KračekMartin Kraček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5 39.16 x39.16x39.160.00.00.0
12 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 3 PB 30.84 28.8030.6430.8430.840.00.00.0
Jakub TalašJakub Talaš
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4 NM
Total 13 racers

Chůze dráha 3000 m - Dorostenci

(Sat, 3.10.2020 - 11:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Max PsotiakMax Psotiak 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 19:10.00
2 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 SB 19:22.89
3 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 SB 19:58.72
4 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 20:04.35
5 Jan ŠvachJan Švach 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 20:07.55
6 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 21:10.83
7 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 SB 22:27.17
8 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 SB 22:30.79
9 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 22:33.03
10 Ondřej MatajOndřej Mataj 05