Back

 / Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (3. 10. 2020)

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(Sat, 3.10.2020 - 15:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 20 16.99 15.9516.99x16.99xxx
2 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 19 12.84 12.8412.4312.2812.84---
3 Jessica NechanickáJessica Nechanická
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 17 12.28 12.0312.28x12.2811.9012.0111.71
4 Simona KubouškováSimona Kuboušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 PB 12.26 11.8510.7412.0012.0012.2612.21x
5 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 12 12.19 xx11.6311.6311.7112.19x
6 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 9 SB 12.11 11.4310.3912.1112.11x11.1410.81
7 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 16 11.96 11.6911.76x11.76x11.9611.68
8 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 13 11.87 11.1411.2311.8711.8711.5911.3711.63
9 Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 15 11.28 x11.2811.2511.280.00.00.0
10 Petra SičakováPetra Sičaková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 8 11.21 11.2111.0909.7511.210.00.00.0
11 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 6 11.01 09.8611.0110.5511.010.00.00.0
12 Denisa HruškováDenisa Hrušková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 14 10.73 x10.6710.7310.730.00.00.0
13 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 11 10.50 10.5010.44-10.500.00.00.0
14 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 2 10.47 10.4710.3709.9010.470.00.00.0
15 Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 10 10.36 x09.9110.3610.360.00.00.0
16 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 3 10.32 10.3208.9809.8610.320.00.00.0
17 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4 10.09 10.0909.3009.3910.090.00.00.0
18 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 5 10.05 09.7909.7710.0510.050.00.00.0
19 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 09.85 09.8509.7709.3609.850.00.00.0
Total 19 racers