Back

 / Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (3. 10. 2020)

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (Sat, 3.10.2020 - 12:15) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 1:58.99
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 1:59.21
3 Petr BachanPetr Bachan 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:00.18
4 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:01.43
5 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:03.90
6 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:04.41
7 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:05.04
8 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:08.06
Total 8 racers
Běh 02 (Sat, 3.10.2020 - 12:15) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 SB 2:03.93
2 Matěj KotalaMatěj Kotala 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 2:06.28
3 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:10.32
4 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:15.31
Matěj HápMatěj Háp 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNF
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 1:58.99
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 1:59.21
3 Petr BachanPetr Bachan 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:00.18
4 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:01.43
5 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:03.90
6 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 SB 2:03.93
7 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:04.41
8 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:05.04
9 Matěj KotalaMatěj Kotala 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 2:06.28
10 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:08.06
11 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:10.32
12 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:15.31
Matěj HápMatěj Háp 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNF

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (Sat, 3.10.2020 - 12:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:16.07
2 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 2:17.01
3 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 SB 2:19.52
4 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:21.11
5 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 2:21.20
6 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 2:21.72
7 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:23.99
8 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:28.26
Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNF
Total 9 racers
Běh 02 (Sat, 3.10.2020 - 12:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 SB 2:24.12
2 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:30.00
3 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 2:30.40
4 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 2:30.85
5 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 2:34.09
6 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:35.94
7 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 2:38.86
8 Barbora JagschováBarbora Jagschová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 2:40.83
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:16.07
2 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 2:17.01
3 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 SB 2:19.52
4 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:21.11
5 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 2:21.20
6 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 2:21.72
7 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:23.99
8 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 SB 2:24.12
9 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:28.26
10 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:30.00
11 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 2:30.40
12 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 2:30.85
13 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 2:34.09
14 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:35.94
15 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 2:38.86
16 Barbora JagschováBarbora Jagschová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 2:40.83
Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNF