Back

 / Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (3. 10. 2020)

Skok daleký - Dorostenci

(Sat, 3.10.2020 - 11:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 17 7.53 +4.9 m/s 7.35 +2.0 m/s 7.03  +2.76.94  +2.27.53  +4.97.537.35  +2.07.50  +3.77.08  +4.3
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 16 7.19 +5.8 m/s 6.90  +2.77.04  +3.8-7.047.19  +5.8--
3 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 14 6.85 +4.1 m/s 6.53  +2.34.28  +2.1 +4.56.536.74  +4.76.85  +4.1 +2.9
4 Petr StránskýPetr Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 6.78 +2.9 m/s 6.41  +2.16.27  +3.06.21  +4.96.416.23  +2.2 +2.86.78  +2.9
5 Petr SedlářPetr Sedlář
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 15 6.58 +1.8 m/s 6.35  +2.06.52  +5.66.58  +1.86.586.41  +2.46.53  +1.2 +3.2
6 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 13 6.54 +4.5 m/s 6.31 +2.0 m/s 6.20  +3.36.30  +3.36.31  +2.06.316.51  +5.06.36  +2.26.54  +4.5
7 Karel BrychtaKarel Brychta
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 11 6.39 +3.1 m/s 5.96 +1.4 m/s 6.23  +5.06.39  +3.16.26  +3.76.395.96  +1.46.02  +4.16.18  +2.5
8 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 8 6.31 +3.2 m/s 6.07  +2.86.05  +3.16.31  +3.26.316.27  +3.2--
9 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 12 6.27 +3.3 m/s 6.27  +3.36.07  +4.36.12  +3.66.270.00.00.0
10 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 9 6.27 +0.7 m/s  +2.3 +3.96.27  +0.76.270.00.00.0
11 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 6 6.12 +3.8 m/s 6.08  +3.56.03  +3.96.12  +3.86.120.00.00.0
12 Jan KořénekJan Kořének
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1 6.07 +3.3 m/s  +2.15.74  +3.26.07  +3.36.070.00.00.0
13 Matěj DvořákMatěj Dvořák
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 5 6.00 +4.5 m/s 5.53 +1.4 m/s 6.00  +4.55.53  +1.4 +0.66.000.00.00.0
14 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4 5.98 +2.4 m/s 5.98  +2.45.30  +4.05.84  +4.05.980.00.00.0
15 Daniel ČervášekDaniel Červášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 5.75 +1.9 m/s 5.75  +1.95.26  +2.65.65  +1.95.750.00.00.0
16 Boleslav LukášBoleslav Lukáš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 5.53 +3.1 m/s 4.85  +2.25.53  +3.15.06  +3.85.530.00.00.0
17 David JurkevičDavid Jurkevič
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 3 5.52 +2.6 m/s 5.52  +2.65.45  +2.3-5.520.00.00.0
Total 17 racers

Skok daleký - Dorostenky

(Sat, 3.10.2020 - 12:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 20 5.81 +4.7 m/s 5.77 +1.9 m/s  +1.15.81  +4.74.03  +4.55.815.66  +2.2x5.77  +1.9
2 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 19 5.78 +2.4 m/s 5.37  +2.45.73  +5.95.78  +2.45.785.67  +3.55.78  +2.2 +3.8
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 16 5.57 +4.4 m/s 5.42 +1.6 m/s  +3.05.48  +3.2x5.485.42  +1.65.57  +4.4x
4 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 15 5.55 +3.5 m/s 5.46 +1.1 m/s 5.55  +3.55.39  +4.25.32  +2.35.555.46  +1.1x5.54  +5.2
5 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 18 5.47 +2.2 m/s 5.44 +0.5 m/s  +2.95.44  +0.55.47  +2.25.475.43  +2.53.94  +2.0 +1.9
6 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 17 5.40 +1.8 m/s 5.33  +0.65.40  +1.85.11  +4.05.405.00  +2.74.28  +3.5 +3.9
7 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 13 5.39 +5.1 m/s 5.26 +1.0 m/s 5.26  +1.05.25  +3.05.39  +5.15.395.34  +2.2 +1.55.30  +4.0
8 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 5 5.26 +2.9 m/s 4.90 +0.1 m/s 5.26  +2.94.99  +3.34.90  +0.15.26xx5.24  +3.8
9 Denisa PeričováDenisa Peričová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
03 14 5.18 +6.4 m/s 5.10  +3.3 +2.35.18  +6.45.180.00.00.0
10 Antonie TesařováAntonie Tesařová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 3 5.16 +2.6 m/s 5.13  +2.45.16  +2.6x5.160.00.00.0
11 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 8 5.16 +1.2 m/s  +1.74.95  +1.35.16  +1.25.160.00.00.0
12 Daniela KučerováDaniela Kučerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 12 5.11 +2.2 m/s 5.11  +2.2 +5.04.91  +2.95.110.00.00.0
13 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 5.06 +2.9 m/s 5.06  +2.9 +5.04.88  +2.85.060.00.00.0
14 Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 9 5.04 +2.3 m/s  +2.44.87  +2.75.04  +2.35.040.00.00.0
15 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 6 5.00 +2.3 m/s 4.96 +2.0 m/s 4.65  +1.94.96  +2.05.00  +2.35.000.00.00.0
16 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4 4.91 +1.3 m/s 4.67  +3.34.81  +2.14.91  +1.34.910.00.00.0
17 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1 4.88 +2.4 m/s 4.85 +1.7 m/s 4.85  +1.74.55  +2.44.88  +2.44.880.00.00.0
Zina PindorováZina Pindorová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 10 DNS
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 11 NM
Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 7 NM
Total 20 racers