Back

 / Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (3. 10. 2020)

Skok o tyči - Dorostenci

(Sat, 3.10.2020 - 13:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 2.602.803.003.203.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.60
1 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 15 4.50 ------xo-o-oxoxxoxxoxooxxx
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 16 4.40 -----------oxoooxxx
3 Jan TürkJan Türk
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 13 PB 4.30 ------xo-ooxoxxooxoxxx
4 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 14 4.30 -----------xooxxoxxx
5 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 11 PB 4.00 -----ooxoxxoxooxxx
6 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 10 PB 3.70 --oooxoooxxx
7 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 8 PB 3.60 -ooooooxxx
8 Petr Karel VobořilPetr Karel Vobořil
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 6 PB 3.50 -oooxoxoxxx
9 Patrik MarkoPatrik Marko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.20 -oooxxx
10 Adam ČernýAdam Černý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 9 3.20 --xooxxx
11 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 PB 3.20 xooxoxxoxxx
12 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5 3.00 -xooxxx
13 Jiří BurešJiří Bureš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3 2.80 xoxoxxx
14 Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1 PB 2.60 xxoxxx
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4 NM
Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 12 NM
Total 16 racers

Skok o tyči - Dorostenky

(Sat, 3.10.2020 - 10:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 2.202.402.602.702.802.903.003.103.203.303.40
1 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 17 3.40 ------xxo-xxo-xxo
2 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 16 3.30 ----o-o-oxoxxx
3 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 15 3.20 ---xoooxooxoxxx
4 Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 12 PB 3.10 ---oooooxxx
5 Kristina CachováKristina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 14 3.00 -oo-oxoxxoxxx
6 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 11 2.90 ooooooxxx
7 Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 13 2.90 --oxoxooxxx
8 Denisa PeričováDenisa Peričová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
03 8 2.80 oooooxxx
9 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 9 2.80 -ooxooxxx
10 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 10 2.70 xoxxoooxxx
11 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 2.70 ooxoxxoxxx
12 Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 6 2.60 ooxoxxx
13= Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 2.40 ooxxx
13= Kristýna NávesníkováKristýna Návesníková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 5 2.40 ooxxx
15 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1 2.20 oxxx
16 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2 2.20 xoxxx
17 Kamila CvrčkováKamila Cvrčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4 2.20 xxoxxx
Total 17 racers