Back

 / Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (3. 10. 2020)

Skok vysoký - Dorostenci

(Sat, 3.10.2020 - 11:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.561.641.721.781.821.851.881.911.941.972.00
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 16 1.97 -----ooxoooxxx
2 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 11 PB 1.94 -ooooooxooxxx
3 Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 14 1.88 ---xooooxxx
4 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 10 PB 1.85 --ooxooxxx
5 David JurkevičDavid Jurkevič
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 15 1.82 -o-ooxxx
6= František BuchaFrantišek Bucha
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 13 1.82 -xooooxxx
6= Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 5 PB 1.82 -ooxooxxx
8 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 9 PB 1.82 -ooxxooxxx
9 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 8 PB 1.82 -oooxxoxxx
10 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 7 PB 1.82 --xoxxoxxoxxx
11 Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 12 1.78 --xxoxoxxx
12 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 1 PB 1.72 oooxxx
13 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2 SB 1.72 -oxxoxxx
14 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4 1.64 oxoxxx
15 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 3 1.64 xxoxoxxx
16 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 6 1.56 oxxx
Total 16 racers

Skok vysoký - Dorostenky

(Sat, 3.10.2020 - 13:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.401.451.501.531.561.591.621.641.661.70
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 20 PB 1.66 ----oooooxxx
2 Sabina TomečkováSabina Tomečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 14 PB 1.64 o-oooxoooxxx
3 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 17 PB 1.59 --o-ooxxx
4 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 13 PB 1.59 ooxooxooxxx
5 Jessica NechanickáJessica Nechanická
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 18 PB 1.59 -xoxoxoxxooxxx
6 Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 15 PB 1.56 oooooxxx
7 Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 16 PB 1.56 -ooxoxoxxx
8 Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 9 PB 1.53 ooooxxx
9 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 11 PB 1.50 -ooxxx
10 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 10 PB 1.50 oxooxxx
11= Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 8 PB 1.50 -oxoxxx
11= Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 12 PB 1.50 ooxoxxx
13= Tereza ŠefrováTereza Šefrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 6 PB 1.45 ooxxx
13= Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4 PB 1.45 ooxxx
13= Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 PB 1.45 ooxxx
16= Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 3 PB 1.40 oxxx
16= Kristina CachováKristina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 5 PB 1.40 oxxx
Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 7 NM
Marcela ČadkováMarcela Čadková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 NM
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 19 NM
Total 20 racers