Back

 / Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (3. 10. 2020)

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (Sat, 3.10.2020 - 12:30) official Wind: -0.3 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.13
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 14.59
3 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.62
4 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 14.75
5 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.06
6 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.06
Total 6 racers
Běh 02 (Sat, 3.10.2020 - 12:30) official Wind: -2.4 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 14.75
2 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.35
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 15.51
4 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.89
5 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.82
Zina PindorováZina Pindorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Total 6 racers
Běh 03 (Sat, 3.10.2020 - 12:30) official Wind: -2.4 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 15.05
2 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 15.29
3 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 16.06
4 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 16.32
5 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 16.67
6 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 17.12
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.13
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 14.59
3 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.62
4 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 14.75
4 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 14.75
6 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 15.05
7 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.06
7 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.06
9 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 15.29
10 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.35
11 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 15.51
12 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.89
13 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 16.06
14 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 16.32
15 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 16.67
16 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.82
17 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 17.12
Zina PindorováZina Pindorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS