Back

 / Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (3. 10. 2020)

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (Sat, 3.10.2020 - 12:45) official Wind: -3.3 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.83
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.95
3 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 13.96
4 Jan TürkJan Türk 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 15.38
5 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 15.52
6 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 15.71
7 Petr SedlářPetr Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 15.77
Jan BartoňJan Bartoň 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DQ
Notes:
Jan Bartoň DQ dle TP 16.8 (162.8).
Total 8 racers
Běh 02 (Sat, 3.10.2020 - 12:45) official Wind: -3.2 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 15.04
2 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 15.49
3 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 15.53
4 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.60
5 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 16.06
6 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 16.61
7 Tomáš GerlaTomáš Gerla 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 17.11
Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 DQ
Notes:
Kristián Kulhánek DQ dle TP 16.8 (162.8).
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.83
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.95
3 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 13.96
4 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 15.04
5 Jan TürkJan Türk 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 15.38
6 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 15.49
7 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 15.52
8 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 15.53
9 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.60
10 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 15.71
11 Petr SedlářPetr Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 15.77
12 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 16.06
13 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 16.61
14 Tomáš GerlaTomáš Gerla 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 17.11
Jan BartoňJan Bartoň 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DQ
Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 DQ