Back

 / Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (3. 10. 2020)

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (Sat, 3.10.2020 - 15:15) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 38.44
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 38.69
3 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 39.64
4 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 39.70
5 Jan BartoňJan Bartoň 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 40.20
6 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 40.75
7 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 40.77
Total 7 racers
Běh 02 (Sat, 3.10.2020 - 15:15) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 39.89
2 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 40.17
3 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 40.38
4 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 40.39
5 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 40.99
6 Petr StránskýPetr Stránský 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 42.00
Total 6 racers
Běh 03 (Sat, 3.10.2020 - 15:15) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 39.54
2 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 42.14
3 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 42.26
4 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 SB 42.81
Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNF
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 38.44
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 38.69
3 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 39.54
4 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 39.64
5 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 39.70
6 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 39.89
7 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 40.17
8 Jan BartoňJan Bartoň 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 40.20
9 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 40.38
10 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 40.39
11 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 40.75
12 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 40.77
13 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 40.99
14 Petr StránskýPetr Stránský 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 42.00
15 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 42.14
16 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 42.26
17 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 SB 42.81
Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNF

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (Sat, 3.10.2020 - 15:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 43.08
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 43.82
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 45.13
4 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 45.47
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 SB 45.91
6 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 46.26
7 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 48.03
Zina PindorováZina Pindorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Total 8 racers
Běh 02 (Sat, 3.10.2020 - 15:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 47.13
2 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 SB 47.55
3 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 SB 48.34
4 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 49.13
5 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.72
6 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 50.59
Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNF
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 43.08
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 43.82
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 45.13
4 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 45.47
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 SB 45.91
6 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 46.26
7 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 47.13
8 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 SB 47.55
9 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 48.03
10 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 SB 48.34
11 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 49.13
12 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.72
13 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 50.59
Zina PindorováZina Pindorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNF