Back

 / Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (3. 10. 2020)

2000 m překážek - Dorostenci

(Sat, 3.10.2020 - 14:15) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 6:24.14
2 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 6:32.05
3 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 6:43.27
4 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 6:51.79
5 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 6:59.88
6 Caleb John ŠolcCaleb John Šolc 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12 PB 7:09.45
7 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 7:16.42
8 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14 7:21.13
9 Michal VacekMichal Vacek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13 7:24.30
10 Jan SedlářJan Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11 7:34.91
11 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 7:59.08
12 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 8:16.19
13 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 8:29.27
14 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 8:37.17
Total 14 racers

2000 m překážek - Dorostenky

(Sat, 3.10.2020 - 14:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 8:00.22
2 Veronika UhříčkováVeronika Uhříčková 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 8:14.70
3 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 8:52.69
4 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 8:58.62
5 Klára BábíčkováKlára Bábíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 9:12.79
6 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 9:13.36
7 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 12 9:14.62
8 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 9:17.31
9 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 9:17.42
10 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 10:21.09
Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNF
Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 DNF
Total 12 racers