Back

 / Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (3. 10. 2020)

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(Sat, 3.10.2020 - 15:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 20 46.01 46.0145.2543.1646.0145.8744.9044.85
2 Jakub DaněkJakub Daněk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 17 PB 45.67 45.67x43.0745.67x45.11x
3 Jan SvozilJan Svozil
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 19 45.18 x41.57x41.57x40.1345.18
4 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 18 44.59 36.9341.5844.5944.59x43.96x
5 Marek JanásMarek Janás
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 16 PB 42.57 x40.01x40.0142.57x37.53
6 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 12 PB 40.00 37.9238.5537.2238.5538.2239.6740.00
7 Petr StránskýPetr Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 15 39.32 35.1939.32x39.32xxx
8 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 13 36.42 32.2833.9935.5735.5736.42x33.65
9 Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 11 34.79 34.7934.47x34.790.00.00.0
10 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 14 34.46 xx34.4634.460.00.00.0
11 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 9 34.25 34.25x30.4434.250.00.00.0
12 Radek PazderaRadek Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 10 33.44 33.44xx33.440.00.00.0
13 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 PB 32.10 26.6632.1030.1932.100.00.00.0
14 Martin FrýzaMartin Frýza
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 4 PB 31.49 28.5031.49x31.490.00.00.0
15 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 6 30.83 x30.83x30.830.00.00.0
16 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 5 30.82 29.1329.8030.8230.820.00.00.0
17 Radim EliášRadim Eliáš
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 8 29.77 25.87x29.7729.770.00.00.0
18 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 3 27.95 27.9527.29x27.950.00.00.0
19 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 1 24.12 24.1223.19x24.120.00.00.0
20 Lukáš VeselýLukáš Veselý
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 7 23.22 22.7123.22x23.220.00.00.0
Total 20 racers