Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Kolín (4. 10. 2020)

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(Sun, 4.10.2020 - 15:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 19 12.21 11.3511.9311.6511.9311.9712.2112.09
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 20 11.56 11.3811.56x11.5611.4010.0310.27
3 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 17 11.08 11.0810.5810.1811.0808.6109.7309.86
4 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 15 10.81 10.5710.3810.8110.8110.4910.6410.23
5 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 18 10.74 xx10.3010.30x10.74x
6 Veronika MackovčinováVeronika Mackovčinová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 16 10.61 10.0210.1210.6110.6110.30xx
7 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ASK BlanskoASK Blansko
05 10 10.52 x09.7710.5210.5209.7909.72x
8 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 14 10.39 10.2709.5609.6010.2709.7309.9010.39
9 Julie DurychováJulie Durychová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 8 10.20 x10.20x10.200.00.00.0
10 Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 9 10.10 10.1009.6009.7610.100.00.00.0
11 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 4 09.68 09.6809.3709.2209.680.00.00.0
12 Laura BrodilováLaura Brodilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 6 09.65 08.9609.0509.6509.650.00.00.0
13 Petra SkalníkováPetra Skalníková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3 09.62 09.4809.6209.3809.620.00.00.0
14 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 13 09.46 09.46xx09.460.00.00.0
15 Anna SýkorováAnna Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 12 09.29 09.0409.2909.2909.290.00.00.0
16 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 7 08.93 08.5908.93x08.930.00.00.0
17 Tereza NěmečkováTereza Němečková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 5 08.74 08.7407.74x08.740.00.00.0
18 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 11 08.62 08.4608.4908.6208.620.00.00.0
19 Daniela FadrnáDaniela Fadrná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 2 08.40 07.9207.9508.4008.400.00.00.0
Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 DNS
Total 20 racers