Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Kolín (4. 10. 2020)

800 m - Žáci

(Sun, 4.10.2020 - 12:15) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 1:57.94
2 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 2:02.40
3 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 2:03.19
4 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 2:04.40
5 František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 2:10.67
6 Adam SkalickýAdam Skalický 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:12.75
7 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 2:15.03
8 Jan BečvaříkJan Bečvařík 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 2:16.37
9 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:18.44
Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 DNF
Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNF
Albert SkalaAlbert Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DQ
Notes:
Závodník Skala Albert SKPLZ vyšlápl z dráhy (DQ 17.3.1). Vandírek Marek, 2.3.2005, SLAPR: Úraz PDK - natažený sval ve stehně.
Total 12 racers

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (Sun, 4.10.2020 - 12:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 2:21.19
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:24.07
3 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:24.30
4 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 2:24.90
5 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:29.17
6 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 2:30.04
7 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 2:30.89
8 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:32.13
Total 8 racers
Běh 02 (Sun, 4.10.2020 - 12:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 SB 2:26.74
2 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 2:32.47
3 Eliška MichálkováEliška Michálková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:33.09
4 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:36.68
5 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 2:38.05
6 Lucie KniesováLucie Kniesová 07 ASK BlanskoASK Blansko 6 2:45.76
7 Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BlanskoASK Blansko 8 SB 2:55.02
Ema PiklováEma Piklová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 DQ
Notes:
Závodnice Piklová Ema (SNLIB) vyšlápla z dráhy (DQ 17.3.1).
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 2:21.19
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:24.07
3 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:24.30
4 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 2:24.90
5 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 SB 2:26.74
6 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:29.17
7 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 2:30.04
8 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 2:30.89
9 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:32.13
10 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 2:32.47
11 Eliška MichálkováEliška Michálková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:33.09
12 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:36.68
13 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 2:38.05
14 Lucie KniesováLucie Kniesová 07 ASK BlanskoASK Blansko 6 2:45.76
15 Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BlanskoASK Blansko 8 SB 2:55.02
Ema PiklováEma Piklová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 DQ