Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Kolín (4. 10. 2020)

Skok daleký - Žáci

(Sun, 4.10.2020 - 13:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 20 6.33 +0.2 m/s 6.33  +0.26.14  +1.76.12  -0.86.336.14  -0.46.11  +0.3 -0.2
2 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 19 6.26 -0.5 m/s 6.26  -0.56.24  +1.06.13  +0.96.26 +0.16.11  -0.36.24  -0.2
3 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 17 6.13 +0.1 m/s 6.13  +0.15.92  +0.2 +1.06.135.86  -0.3 +0.05.87  +0.8
4 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 18 6.10 +0.1 m/s  -0.55.97  +0.0-5.976.10  +0.15.55  -0.5 +0.8
5 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 16 PB 6.01 -0.3 m/s 6.01  -0.35.87  -1.25.97  +0.66.015.62  +0.75.84  +0.15.69  +0.2
6 David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 14 SB 6.01 -0.6 m/s 5.72  +2.1 +0.85.86  +1.25.866.01  -0.65.61  +0.45.90  +0.2
7 Josef KuklíkJosef Kuklík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 12 PB 5.96 -0.2 m/s 5.96  -0.25.61  -0.1 -0.15.96 +0.65.58  +0.3x
8 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 15 5.88 -0.1 m/s 5.45  -0.45.64  +0.05.88  -0.15.88---
9 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 13 5.78 +0.7 m/s 5.60  +0.95.78  +0.7 +0.55.780.00.00.0
10 Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 11 5.69 -0.9 m/s x5.52  +1.55.69  -0.95.690.00.00.0
11 Petr MalýPetr Malý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4 PB 5.69 -0.8 m/s  -0.15.69  -0.85.42  +0.05.690.00.00.0
12 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 10 5.54 +1.1 m/s 5.37  -0.54.75  +1.85.54  +1.15.540.00.00.0
13 Kryštof FišeraKryštof Fišera
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 5.47 -0.4 m/s 5.47  -0.45.19  +0.05.15  +0.35.470.00.00.0
14 Tobiáš FricTobiáš Fric
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 5 5.46 -0.6 m/s 5.46  -0.65.42  +0.75.39  +0.25.460.00.00.0
15 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 7 5.45 +2.7 m/s 5.25 -0.6 m/s 5.45  +2.75.25  -0.65.22  -0.75.450.00.00.0
16 Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 8 5.33 +0.3 m/s 5.33  +0.3 +0.13.88  -1.65.330.00.00.0
17 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 9 5.26 +0.1 m/s 5.02  -0.7 +1.35.26  +0.15.260.00.00.0
18 Václav DlabačVáclav Dlabač
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3 5.16 +1.0 m/s 5.16  +1.0--5.160.00.00.0
19 Filip ŠpinárFilip Špinár
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
05 2 4.85 +1.1 m/s 4.56  -2.34.85  +1.14.70  -1.04.850.00.00.0
Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 1 NM
Total 20 racers

Skok daleký - Žákyně

(Sun, 4.10.2020 - 12:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 16 5.40 -2.1 m/s 5.30  +1.75.23  +0.1 +0.95.305.29  +1.05.26  +2.75.40  -2.1
2 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 17 5.34 +1.1 m/s 5.20  +0.55.12  +0.85.25  +0.55.255.00  -1.25.28  +2.35.34  +1.1
3 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 19 5.33 -0.3 m/s  +0.15.33  -0.35.30  -0.15.33 +1.3 -0.65.19  +0.7
4 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 20 5.33 -0.2 m/s 5.10  +0.05.33  -0.25.17  +0.45.334.97  +0.15.14  +1.95.17  -1.9
5 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 18 5.32 +0.2 m/s 5.32  +0.25.26  -1.6 +1.55.325.18  +3.55.00  -0.4-
6 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 11 PB 5.29 -1.2 m/s 5.22  +0.35.29  -1.25.04  -1.65.295.05  +1.4 +0.3 +0.5
7 Tereza VodováTereza Vodová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 8 5.22 +2.2 m/s 5.15 +1.2 m/s 4.95  -0.15.15  +1.23.56  -0.65.155.22  +2.25.04  -0.74.99  +0.1
8 Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 14 5.10 +2.2 m/s 5.07 -0.6 m/s 4.76  -1.24.95  +0.65.07  -0.65.074.59  +0.54.86  -0.45.10  +2.2
9 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 12 5.06 +1.1 m/s  +0.3 +0.95.06  +1.15.060.00.00.0
10 Eliška GrzybováEliška Grzybová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 10 5.04 +1.7 m/s 5.01  -0.15.04  +1.74.88  -2.45.040.00.00.0
11 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 15 5.00 -0.7 m/s  +1.35.00  -0.74.99  +0.25.000.00.00.0
12 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 7 4.93 -0.7 m/s 4.62  +0.84.82  +0.34.93  -0.74.930.00.00.0
13 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 6 4.93 -1.4 m/s  -0.94.77  -0.54.93  -1.44.930.00.00.0
14 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 4 4.90 -0.3 m/s  +0.64.90  -0.34.75  -2.24.900.00.00.0
15 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 13 4.80 -0.7 m/s 4.80  -0.74.80  +0.44.75  -0.54.800.00.00.0
16 Nela FrankováNela Franková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 1 4.80 -0.9 m/s 4.52  -0.54.80  -0.94.61  +2.44.800.00.00.0
17 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 5 4.80 -0.8 m/s 4.80  -0.8 +1.7 -2.04.800.00.00.0
18 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 9 4.76 -0.5 m/s 4.70  -0.64.76  -0.5x4.760.00.00.0
19 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 2 4.64 -1.9 m/s  +0.54.52  -0.14.64  -1.94.640.00.00.0
20 Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3 4.56 -0.1 m/s 4.48  +0.24.56  -0.14.45  +0.94.560.00.00.0
Total 20 racers