Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Kolín (4. 10. 2020)

Skok vysoký - Žáci

(Sun, 4.10.2020 - 11:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.481.541.601.631.661.691.721.751.781.811.83
1 Pavel FroněkPavel Froněk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 12 1.81 ---o-o-ox-oxxx
2 David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 11 1.78 ----o-ox-ox-xx
3 Kryštof FišeraKryštof Fišera
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 10 1.66 oooxoxxoxxx
4 Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 6 1.63 ooxooxxx
5 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 7 1.63 ooxxooxxx
6 Tobiáš BočekTobiáš Boček
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 2 PB 1.63 oxooxoxxx
7 Jan ČápJan Čáp
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3 PB 1.63 ooxoxxoxxx
8 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4 PB 1.63 -xoxoxxoxxx
9 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 5 1.60 ooxoxxx
10 Adam DaněkAdam Daněk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 8 1.54 xooxxx
Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 9 NM
Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 1 NM
Total 12 racers

Skok vysoký - Žákyně

(Sun, 4.10.2020 - 13:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.371.421.461.501.541.571.601.631.661.691.72
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 20 1.69 ---oooooxooxxx
2 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 19 PB 1.69 -o-ooooooxxoxxx
3 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 18 1.60 o-oxoxoooxxx
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 14 PB 1.60 ooooxooxxoxxx
5 Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 16 1.57 --ooxooxxx
6 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 12 PB 1.54 xooxxoxxooxxx
7 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 17 1.54 -oooxoxxx
8 Tereza NěmečkováTereza Němečková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 13 PB 1.54 ooooxxoxxx
9= Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 8 1.50 ooooxxx
9= Veronika KouckáVeronika Koucká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 11 1.50 ooooxxx
9= Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 10 1.50 -oooxxx
12 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 15 1.50 ooxxooxxx
13 Adéla TurečkováAdéla Turečková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 5 SB 1.50 xooxoxxoxxx
14 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 1.46 oxooxxx
15 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 7 1.46 ooxxoxxx
16= Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 9 1.42 ooxxx
16= Sára KubíkováSára Kubíková
ASK BlanskoASK Blansko
05 4 1.42 ooxxx
18 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 1 1.42 oxoxxx
19 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 2 1.37 xoxxx
Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3 NM
Total 20 racers