Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Kolín (4. 10. 2020)

Chůze dráha 3000 m - Žáci

(Sun, 4.10.2020 - 11:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 18:44.23
2 Filip JordánFilip Jordán 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 20:32.50
3 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 20:55.88
4 Josef KolářJosef Kolář 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 21:33.51
5 Tomáš VizingrTomáš Vizingr 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 SB 21:34.96
6 Marek RöslerMarek Rösler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 9 22:39.88
7 Ondřej UmlaufOndřej Umlauf 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11 22:43.90
8 Matěj CigánekMatěj Cigánek 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 23:20.50
9 Jan RýdlJan Rýdl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 23:26.49
10 Denis BergerDenis Berger 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24:46.58
Matěj NeduchalMatěj Neduchal 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 DQ
Total 11 racers

Chůze dráha 3000 m - Žákyně

(Sun, 4.10.2020 - 10:30) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 18:54.42
2 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 18:54.44
3 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 18:54.93
4 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 19:11.93
5 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 19:36.44
6 Julie KracíkováJulie Kracíková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 PB 19:37.51
7 Hana TaušováHana Taušová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13 19:37.59
8 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 SB 19:53.69
9 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 20:38.72
10 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 20:58.22
11 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10 21:12.65
12 Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11 21:29.98
13 Anna ŠikolováAnna Šikolová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12 22:01.59
Total 13 racers