Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Kolín (4. 10. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (Sun, 4.10.2020 - 11:45) official Wind: +1.2 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.25 QA
2 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 07.44 QA
3 Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.47 QB
4 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.70 QB
5 Josef KuklíkJosef Kuklík 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.79
6 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 07.95
7 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.03
8 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.32
Total 8 racers
Rozběh 02 (Sun, 4.10.2020 - 11:45) official Wind: +2.0 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.41 QA
2 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.48 QA
3 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 SB 07.63 QB
4 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.74 QB
5 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 SB 07.75
6 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 07.88
7 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 08.28
Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNF
Notes:
Marinov Patrik, 22.3.2005, SLAPR: Úraz PDK - natažený sval ve stehně.
Total 8 racers
Rozběh 03 (Sun, 4.10.2020 - 11:45) official Wind: +0.9 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 07.33 QA
2 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 07.44 QA
3 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 07.57 QB
4 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 SB 07.69 QB
5 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 SB 07.81
6 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 07.91
7 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 SB 07.97
Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNF
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.25 QA
2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 07.33 QA
3 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.41 QA
4 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 07.44 QA
4 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 07.44 QA
6 Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.47 QB
7 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.48 QA
8 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 07.57 QB
9 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 SB 07.63 QB
10 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 SB 07.69 QB
11 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.70 QB
12 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.74 QB
13 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 SB 07.75
14 Josef KuklíkJosef Kuklík 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.79
15 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 SB 07.81
16 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 07.88
17 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 07.91
18 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 07.95
19 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 SB 07.97
20 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.03
21 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 08.28
22 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.32
Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNF
Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNF

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (Sun, 4.10.2020 - 13:15) official Wind: -0.6 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.27
2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 07.28
3 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.43
4 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.49
5 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.51
6 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 07.63
Total 6 racers
Finále B (Sun, 4.10.2020 - 13:15) official Wind: -0.3 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.57
2 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.60
3 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 07.66
4 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 07.69
5 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 07.75
6 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.78
Total 6 racers

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (Sun, 4.10.2020 - 11:30) official Wind: -0.1 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.95 QA
2 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 08.15 QA
3 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.20 QB
4 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 08.21 QB
5 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 08.34
6 Renata KubaljakováRenata Kubaljaková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 PB 08.63
7 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.89
Total 7 racers
Rozběh 02 (Sun, 4.10.2020 - 11:30) official Wind: +0.5 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.85 QA
2 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 08.07 QA
3 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.08 QB
4 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 PB 08.13 QB
5 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 7 08.43
6 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.47
7 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.73
Total 7 racers
Rozběh 03 (Sun, 4.10.2020 - 11:30) official Wind: +0.8 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 07.88 QA
2 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.14 QA
3 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 08.20 QB
4 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.39 QB
5 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.49
6 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.60
7 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 08.83
8 Kristýna RočkováKristýna Ročková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 SB 08.99
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.85 QA
2 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 07.88 QA
3 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.95 QA
4 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 08.07 QA
5 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.08 QB
6 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 PB 08.13 QB
7 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.14 QA
8 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 08.15 QA
9 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.20 QB
9 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 08.20 QB
11 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 08.21 QB
12 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 08.34
13 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.39 QB
14 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 7 08.43
15 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.47
16 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.49
17 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.60
18 Renata KubaljakováRenata Kubaljaková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 PB 08.63
19 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.73
20 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 08.83
21 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.89
22 Kristýna RočkováKristýna Ročková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 SB 08.99

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (Sun, 4.10.2020 - 13:00) official Wind: +2.3 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.79
2 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.83
3 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.85
4 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.01
5 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.15
Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 DNS
Total 6 racers
Finále B (Sun, 4.10.2020 - 13:00) official Wind: +2.9 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.96
2 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.01
3 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 08.02
4 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.13
5 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.15
6 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.31
Total 6 racers