Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Kolín (4. 10. 2020)

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (Sun, 4.10.2020 - 12:45) official Wind: +0.7 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 13.14
2 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.45
3 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 13.94
4 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.95
5 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 14.13
6 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 14.73
7 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 14.89
8 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 14.90
Total 8 racers
Běh 02 (Sun, 4.10.2020 - 12:45) official Wind: +2.7 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.72
2 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 14.77
3 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.89
4 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 15.15
5 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.21
6 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15.89
7 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 17.50
8 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 18.72
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 13.14
2 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.45
3 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 13.94
4 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.95
5 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 14.13
6 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.72
7 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 14.73
8 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 14.77
9 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 14.89
9 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.89
11 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 14.90
12 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 15.15
13 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.21
14 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15.89
15 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 17.50
16 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 18.72

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (Sun, 4.10.2020 - 12:30) official Wind: +1.0 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.34
2 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 14.55
3 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.61
4 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 14.79
5 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 15.00
6 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 15.38
7 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.29
8 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 20.67
Total 8 racers
Běh 02 (Sun, 4.10.2020 - 12:30) official Wind: +1.4 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 15.23
2 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 15.72
3 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 16.00
4 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 17.28
5 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 17.50
6 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 18.22
7 Anna KopalováAnna Kopalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 20.66
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.34
2 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 14.55
3 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.61
4 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 14.79
5 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 15.00
6 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 15.23
7 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 15.38
8 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 15.72
9 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 16.00
10 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.29
11 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 17.28
12 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 17.50
13 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 18.22
14 Anna KopalováAnna Kopalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 20.66
15 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 20.67