Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Kolín (4. 10. 2020)

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (Sun, 4.10.2020 - 15:00) official Wind: +0.4 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 25.79
2 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 26.33
3 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.42
4 David KožíšekDavid Kožíšek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 SB 27.61
5 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 28.29
Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Total 6 racers
Běh 02 (Sun, 4.10.2020 - 15:00) official Wind: +0.1 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 26.97
2 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 28.35
3 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 28.36
4 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.84
5 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 29.44
Total 5 racers
Běh 03 (Sun, 4.10.2020 - 15:00) official Wind: -0.3 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 27.89
2 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 29.11
3 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 29.44
4 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 29.78
5 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 29.91
Total 5 racers
Běh 04 (Sun, 4.10.2020 - 15:00) official Wind: +0.0 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 30.90
2 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 32.49
3 Josef KolářJosef Kolář 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 32.76
4 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 33.69
5 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 35.07
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 25.79
2 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 26.33
3 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.42
4 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 26.97
5 David KožíšekDavid Kožíšek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 SB 27.61
6 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 27.89
7 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 28.29
8 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 28.35
9 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 28.36
10 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.84
11 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 29.11
12 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 29.44
12 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 29.44
14 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 29.78
15 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 29.91
16 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 30.90
17 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 32.49
18 Josef KolářJosef Kolář 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 32.76
19 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 33.69
20 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 35.07
Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (Sun, 4.10.2020 - 14:45) official Wind: +0.9 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 28.34
2 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 30.02
3 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 30.09
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 30.28
5 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 30.58
Total 5 racers
Běh 02 (Sun, 4.10.2020 - 14:45) official Wind: +0.3 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 30.42
2 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 31.30
3 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 31.60
4 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 32.75
Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS
Total 5 racers
Běh 03 (Sun, 4.10.2020 - 14:45) official Wind: +1.0 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 31.04
2 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 31.55
3 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 32.49
4 Sára KubíkováSára Kubíková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 32.92
5 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 33.37
Total 5 racers
Běh 04 (Sun, 4.10.2020 - 14:45) official Wind: -0.8 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 33.14
2 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 34.95
3 Tereza AndrlováTereza Andrlová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 35.53
Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 28.34
2 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 30.02
3 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 30.09
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 30.28
5 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 30.42
6 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 30.58
7 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 31.04
8 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 31.30
9 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 31.55
10 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 31.60
11 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 32.49
12 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 32.75
13 Sára KubíkováSára Kubíková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 32.92
14 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 33.14
15 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 33.37
16 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 34.95
17 Tereza AndrlováTereza Andrlová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 35.53
Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS
Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS