Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Kolín (4. 10. 2020)

1500 m překážek - Žáci

(Sun, 4.10.2020 - 14:15) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:38.70
2 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4:42.59
3 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:45.45
4 Petr ČadaPetr Čada 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4:47.88
5 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. SB 5:02.91
6 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 5:07.52
7 Václav DlabačVáclav Dlabač 05 SK JeseniovaSK Jeseniova SB 5:16.36
8 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5:16.47
9 Tomáš VorelTomáš Vorel 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5:27.14
10 Josef SvobodaJosef Svoboda 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha SB 5:28.98
11 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno SB 5:31.88
12 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. SB 5:32.28
13 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno SB 5:57.43
Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNF
Total 14 racers

1500 m překážek - Žákyně

(Sun, 4.10.2020 - 14:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 5:40.63
2 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 SB 5:42.47
3 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 5:42.63
4 Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 5:49.13
5 Tereza PeckováTereza Pecková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 SB 5:58.63
6 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 6:03.85
7 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 6:07.77
8 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 6:09.67
9 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 SB 6:13.52
10 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 SB 6:25.40
11 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 6:36.17
12 Kateřina KrupkováKateřina Krupková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 SB 6:49.48
13 Veronika ChlumováVeronika Chlumová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 6:55.60
14 Aneta BekrováAneta Bekrová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12 7:16.59
Hristiana AtanasováHristiana Atanasová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 DNS
Total 15 racers