Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Kolín (4. 10. 2020)

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (Sun, 4.10.2020 - 17:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jehlička, Dusil, Malý, Hübner Jehlička, Dusil, Malý, Hübner TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:40.24
2 Bečvařík, Pošusta, Čada, Krubert Bečvařík, Pošusta, Čada, Krubert AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:40.41
3 Szabo, Škarban, Froněk, Soukup Szabo, Škarban, Froněk, Soukup AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:40.65
4 Podveský, Hrbáček, Kubesa, Dvořák Podveský, Hrbáček, Kubesa, Dvořák SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:41.73
5 Solský, Kindl, Janovský, Duroň Solský, Kindl, Janovský, Duroň SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:43.84
6 Kowala, Bojko, Morcinek, Böhm Kowala, Bojko, Morcinek, Böhm TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:48.28
Total 6 racers
Běh 02 (Sun, 4.10.2020 - 17:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Beseda, Procházka, Kopenec, Zajíček Beseda, Procházka, Kopenec, Zajíček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:38.49
2 Dostal, Herbs, Šašek, Mráček Dostal, Herbs, Šašek, Mráček A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:44.54
3 Špinár, Odehnal, Skalický, Růža Špinár, Odehnal, Skalický, Růža VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:48.13
4 Pavinger, Kheil, Burian, Pořízek Pavinger, Kheil, Burian, Pořízek SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:50.06
Skala, Honl, Fric, Zajíc Skala, Honl, Fric, Zajíc AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DQ
Böhm, Wills, Sládek, Spálenka Böhm, Wills, Sládek, Spálenka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DQ
Notes:
4. dráha DQ dle pravidla 24.7 5. dráha DQ dle pravidla 17.3.1
Total 6 racers
Běh 03 (Sun, 4.10.2020 - 17:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vodička, Rozkovec, Rýdl, Turek Vodička, Rozkovec, Rýdl, Turek TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:50.45
2 Babiuch, Jordán, Kubík, Zdražil Babiuch, Jordán, Kubík, Zdražil SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:51.20
3 Bednář, Bakus, Novotný, Augusta Bednář, Bakus, Novotný, Augusta ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:53.82
4 Škarda, Štěpánek, Šašek, Polák Škarda, Štěpánek, Šašek, Polák A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:57.98
5 Polášek, Stoszek, Sedlář, Karas Polášek, Stoszek, Sedlář, Karas SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:01.54
6 Boček, Hurdálek, Pekárek, Blatný Boček, Hurdálek, Pekárek, Blatný SK JeseniovaSK Jeseniova 1 3:02.14
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Beseda, Procházka, Kopenec, Zajíček Beseda, Procházka, Kopenec, Zajíček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:38.49
2 Jehlička, Dusil, Malý, Hübner Jehlička, Dusil, Malý, Hübner TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:40.24
3 Bečvařík, Pošusta, Čada, Krubert Bečvařík, Pošusta, Čada, Krubert AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:40.41
4 Szabo, Škarban, Froněk, Soukup Szabo, Škarban, Froněk, Soukup AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:40.65
5 Podveský, Hrbáček, Kubesa, Dvořák Podveský, Hrbáček, Kubesa, Dvořák SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:41.73
6 Solský, Kindl, Janovský, Duroň Solský, Kindl, Janovský, Duroň SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:43.84
7 Dostal, Herbs, Šašek, Mráček Dostal, Herbs, Šašek, Mráček A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:44.54
8 Špinár, Odehnal, Skalický, Růža Špinár, Odehnal, Skalický, Růža VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:48.13
9 Kowala, Bojko, Morcinek, Böhm Kowala, Bojko, Morcinek, Böhm TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:48.28
10 Pavinger, Kheil, Burian, Pořízek Pavinger, Kheil, Burian, Pořízek SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:50.06
11 Vodička, Rozkovec, Rýdl, Turek Vodička, Rozkovec, Rýdl, Turek TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:50.45
12 Babiuch, Jordán, Kubík, Zdražil Babiuch, Jordán, Kubík, Zdražil SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:51.20
13 Bednář, Bakus, Novotný, Augusta Bednář, Bakus, Novotný, Augusta ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:53.82
14 Škarda, Štěpánek, Šašek, Polák Škarda, Štěpánek, Šašek, Polák A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:57.98
15 Polášek, Stoszek, Sedlář, Karas Polášek, Stoszek, Sedlář, Karas SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:01.54
16 Boček, Hurdálek, Pekárek, Blatný Boček, Hurdálek, Pekárek, Blatný SK JeseniovaSK Jeseniova 1 3:02.14
Skala, Honl, Fric, Zajíc Skala, Honl, Fric, Zajíc AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DQ
Böhm, Wills, Sládek, Spálenka Böhm, Wills, Sládek, Spálenka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DQ

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (Sun, 4.10.2020 - 16:45) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matoušková, Böhmová, Dzurová, Černá Matoušková, Böhmová, Dzurová, Černá AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:53.07
2 Zemánková, Kohoutková, Krutilová, Dorazinová Zemánková, Kohoutková, Krutilová, Dorazinová SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:53.73
3 Plecháčová, Hýblová, Plecháčová, Markalousová Plecháčová, Hýblová, Plecháčová, Markalousová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:53.76
4 Vodová, Němečková, Franková, Marková Vodová, Němečková, Franková, Marková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:54.60
5 Součková, Havlíčková, Černovská, Polívková Součková, Havlíčková, Černovská, Polívková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:57.86
6 Kuřilová, Hájková, Bystřičanová, Výmolová Kuřilová, Hájková, Bystřičanová, Výmolová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:57.87
Total 6 racers
Běh 02 (Sun, 4.10.2020 - 16:45) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Fojtová, Sadílková, Šťastná, Vacková Fojtová, Sadílková, Šťastná, Vacková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 2:57.94
2 Bojková, Václavíková, Vilčková, Kolčářová Bojková, Václavíková, Vilčková, Kolčářová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 3:00.93
3 Beránková, Franková, Ivasienková, Benešová Beránková, Franková, Ivasienková, Benešová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:04.27
4 Dobrovská, Jandáková, Kubíková, Matušková Dobrovská, Jandáková, Kubíková, Matušková ASK BlanskoASK Blansko 6 3:08.47
5 Šestáková, Lanková, Jandejsková, Dušková Šestáková, Lanková, Jandejsková, Dušková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 3:10.55
6 Čížková, Mádlová, Krevňáková, Šikolová Čížková, Mádlová, Krevňáková, Šikolová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 3:16.09
Total 6 racers
Běh 03 (Sun, 4.10.2020 - 16:45) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Šorbanová, Jarošová, Matoušková, Hofmanová Šorbanová, Jarošová, Matoušková, Hofmanová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:04.69
2 Veverková, Matoušková, Jaroušková, Havelková Veverková, Matoušková, Jaroušková, Havelková SK JeseniovaSK Jeseniova 2 3:07.63
3 Čechová, Thiele, Šubrtová, Součková Čechová, Thiele, Šubrtová, Součková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 3:09.84
4 Tůmová, Ubry, Chaloupková, Mitlenerová Tůmová, Ubry, Chaloupková, Mitlenerová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 3:17.60
5 Vrzalová, Seďová, Knéblová, Humpolíková Vrzalová, Seďová, Knéblová, Humpolíková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 3:20.85
Total 5 racers
Běh 04 (Sun, 4.10.2020 - 16:45) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Grecmanová, Růžičková, Chvátalová, Markgráfová Grecmanová, Růžičková, Chvátalová, Markgráfová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:05.43
2 Míčková, Ermisová, Bartoňová, Maštalířová Míčková, Ermisová, Bartoňová, Maštalířová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 3:07.96
3 Kokořová, Kožuchová, Zahradníková, Boboková Kokořová, Kožuchová, Zahradníková, Boboková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 3:17.37
4 Bezová, Moravcová, Kracíková, Jelínková Bezová, Moravcová, Kracíková, Jelínková SK JeseniovaSK Jeseniova 3 3:21.29
5 Pecková, Heczková, Lajtkepová, Chlumová Pecková, Heczková, Lajtkepová, Chlumová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 3:26.78
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Matoušková, Böhmová, Dzurová, Černá Matoušková, Böhmová, Dzurová, Černá AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:53.07
2 Zemánková, Kohoutková, Krutilová, Dorazinová Zemánková, Kohoutková, Krutilová, Dorazinová SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:53.73
3 Plecháčová, Hýblová, Plecháčová, Markalousová Plecháčová, Hýblová, Plecháčová, Markalousová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:53.76
4 Vodová, Němečková, Franková, Marková Vodová, Němečková, Franková, Marková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:54.60
5 Součková, Havlíčková, Černovská, Polívková Součková, Havlíčková, Černovská, Polívková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:57.86
6 Kuřilová, Hájková, Bystřičanová, Výmolová Kuřilová, Hájková, Bystřičanová, Výmolová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:57.87
7 Fojtová, Sadílková, Šťastná, Vacková Fojtová, Sadílková, Šťastná, Vacková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 2:57.94
8 Bojková, Václavíková, Vilčková, Kolčářová Bojková, Václavíková, Vilčková, Kolčářová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 3:00.93
9 Beránková, Franková, Ivasienková, Benešová Beránková, Franková, Ivasienková, Benešová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:04.27
10 Šorbanová, Jarošová, Matoušková, Hofmanová Šorbanová, Jarošová, Matoušková, Hofmanová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:04.69
11 Grecmanová, Růžičková, Chvátalová, Markgráfová Grecmanová, Růžičková, Chvátalová, Markgráfová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:05.43
12 Veverková, Matoušková, Jaroušková, Havelková Veverková, Matoušková, Jaroušková, Havelková SK JeseniovaSK Jeseniova 2 3:07.63
13 Míčková, Ermisová, Bartoňová, Maštalířová Míčková, Ermisová, Bartoňová, Maštalířová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 3:07.96
14 Dobrovská, Jandáková, Kubíková, Matušková Dobrovská, Jandáková, Kubíková, Matušková ASK BlanskoASK Blansko 6 3:08.47
15 Čechová, Thiele, Šubrtová, Součková Čechová, Thiele, Šubrtová, Součková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 3:09.84
16 Šestáková, Lanková, Jandejsková, Dušková Šestáková, Lanková, Jandejsková, Dušková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 3:10.55
17 Čížková, Mádlová, Krevňáková, Šikolová Čížková, Mádlová, Krevňáková, Šikolová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 3:16.09
18 Kokořová, Kožuchová, Zahradníková, Boboková Kokořová, Kožuchová, Zahradníková, Boboková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 3:17.37
19 Tůmová, Ubry, Chaloupková, Mitlenerová Tůmová, Ubry, Chaloupková, Mitlenerová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 3:17.60
20 Vrzalová, Seďová, Knéblová, Humpolíková Vrzalová, Seďová, Knéblová, Humpolíková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 3:20.85
21 Bezová, Moravcová, Kracíková, Jelínková Bezová, Moravcová, Kracíková, Jelínková SK JeseniovaSK Jeseniova 3 3:21.29
22 Pecková, Heczková, Lajtkepová, Chlumová Pecková, Heczková, Lajtkepová, Chlumová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 3:26.78