Back

 / Kids Athletics Poruba 2020

Ostrava - Vítkovice (8. 2. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.2.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.48 q
2 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.32
3 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.41
4 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.04
5 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 ASK BlanskoASK Blansko 7 09.18
6 Ferdinand RotterFerdinand Rotter 06 Orel VyškovOrel Vyškov 2 09.23
Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.2.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.45 q
2 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.17
3 Kuba DutkiewiczKuba Dutkiewicz 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 08.45
4 Zdeněk DubZdeněk Dub 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.48
5 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 7 08.49
6 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 1 08.55
Jan ŽurovecJan Žurovec 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.2.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PorembskiMartin Porembski 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 07.71 q
2 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.96 q
3 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.30
4 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.47
5 Vojtěch HamplVojtěch Hampl 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 08.57
6 Michal VaněkMichal Vaněk 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 08.68
7 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.76
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 8.2.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.71 q
2 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.98 q
3 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.15 q
4 Rafal SzopniewskiRafal Szopniewski 05 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 3 08.17
5 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.27
6 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.37
7 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.93
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 8.2.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.98 q
2 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 08.28
3 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.42
4 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.54
Alex HurinaAlex Hurina 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.45 q
2 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.48 q
3 Martin PorembskiMartin Porembski 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 07.71 q
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.71 q
5 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.96 q
6 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.98 q
6 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.98 q
8 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.15 q
9 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.17
9 Rafal SzopniewskiRafal Szopniewski 05 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 3 08.17
11 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.27
12 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 08.28
13 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.30
14 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.32
15 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.37
16 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.41
17 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.42
18 Kuba DutkiewiczKuba Dutkiewicz 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 08.45
19 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.47
20 Zdeněk DubZdeněk Dub 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.48
21 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 7 08.49
22 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.54
23 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 1 08.55
24 Vojtěch HamplVojtěch Hampl 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 08.57
25 Michal VaněkMichal Vaněk 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 08.68
26 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.04
27 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 ASK BlanskoASK Blansko 7 09.18
28 Ferdinand RotterFerdinand Rotter 06 Orel VyškovOrel Vyškov 2 09.23
29 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.76
30 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.93
Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Jan ŽurovecJan Žurovec 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNS
Alex HurinaAlex Hurina 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 8.2.2020 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.42
2 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.48
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.64
4 Martin PorembskiMartin Porembski 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 07.72
5 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.76
6 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.92
7 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.01
8 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 08.24
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 8.2.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MajwskiDominik Majwski 07 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 5 07.87
2 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.95
3 Pavel HýblPavel Hýbl 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 08.18
4 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.19
5 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.19
6 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.50
7 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.57
8 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 08.77
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.98 q
2 Filip PopelářFilip Popelář 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.89
3 Adam MiadikAdam Miadik 07 ASK BlanskoASK Blansko 5 08.89
4 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 3 09.21
5 David BaderleDavid Baderle 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 09.37
6 Jakub RuszJakub Rusz 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.70
7 Matyáš RůžičkaMatyáš Růžička 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 8 10.35
Daniel DoležalDaniel Doležal 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.07 q
2 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.83
3 Jiří KoryčanskýJiří Koryčanský 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 08.92
4 Jáchym KišaJáchym Kiša 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.58
5 Tobias MelešTobias Meleš 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.05
Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Marek GrammerMarek Grammer 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MajwskiDominik Majwski 07 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 4 07.99 q
2 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.22
3 Dalibor JuříčekDalibor Juříček 08 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 5 09.34
4 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.37
5 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 09.61
6 Jakub JalůvkaJakub Jalůvka 07 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 10.06
7 Filip HrnčířFilip Hrnčíř 08 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 7 10.44
8 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.47
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 8.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HýblPavel Hýbl 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 08.23 q
2 Jiří ObšilJiří Obšil 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 09.04
3 František FadrnýFrantišek Fadrný 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.25
4 Vojtěch HofmanVojtěch Hofman 07 Atletika HolešovAtletika Holešov 5 09.39
5 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.63
6 Albert TomanAlbert Toman 08 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 7 09.68
7 Vít NavrátilVít Navrátil 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 10.29
8 Filip ŠandoFilip Šando 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 11.32
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 8.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.26 q
2 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 08.78
3 Jan MusálekJan Musálek 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 08.95
4 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.15
5 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 09.16
6 Lukáš WolfLukáš Wolf 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.28
7 Oliver KišaOliver Kiša 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.35
Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (so, 8.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.42 q
2 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.64
3 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 09.01
4 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 09.15
5 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 09.26
6 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.30
7 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.52
8 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 08 ASK BlanskoASK Blansko 7 11.51
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (so, 8.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.54 q
2 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.72
3 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 08.73
4 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 09.00
5 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 09.06
6 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.22
7 Ondřej FialaOndřej Fiala 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.84
8 Filip PopFilip Pop 08 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 10.45
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (so, 8.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 08.57 q
2 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.89
3 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.50
4 Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.98
5 Jaroslav JedelskýJaroslav Jedelský 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 8 10.37
6 Mark ČmielMark Čmiel 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.49
Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS
Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.98 q
2 Dominik MajwskiDominik Majwski 07 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 4 07.99 q
3 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.07 q
4 Pavel HýblPavel Hýbl 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 08.23 q
5 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.26 q
6 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.42 q
7 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.54 q
8 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 08.57 q
9 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.64
10 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.72
11 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 08.73
12 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 08.78
13 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.83
14 Filip PopelářFilip Popelář 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.89
14 Adam MiadikAdam Miadik 07 ASK BlanskoASK Blansko 5 08.89
14 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.89
17 Jiří KoryčanskýJiří Koryčanský 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 08.92
18 Jan MusálekJan Musálek 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 08.95
19 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 09.00
20 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 09.01
21 Jiří ObšilJiří Obšil 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 09.04
22 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 09.06
23 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.15
23 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 09.15
25 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 09.16
26 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 3 09.21
27 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.22
27 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.22
29 František FadrnýFrantišek Fadrný 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.25
30 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 09.26
31 Lukáš WolfLukáš Wolf 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.28
32 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.30
33 Dalibor JuříčekDalibor Juříček 08 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 5 09.34
34 Oliver KišaOliver Kiša 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.35
35 David BaderleDavid Baderle 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 09.37
35 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.37
37 Vojtěch HofmanVojtěch Hofman 07 Atletika HolešovAtletika Holešov 5 09.39
38 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.50
39 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.52
40 Jáchym KišaJáchym Kiša 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.58
41 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 09.61
42 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.63
43 Albert TomanAlbert Toman 08 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 7 09.68
44 Jakub RuszJakub Rusz 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.70
45 Ondřej FialaOndřej Fiala 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.84
46 Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.98
47 Tobias MelešTobias Meleš 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.05
48 Jakub JalůvkaJakub Jalůvka 07 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 10.06
49 Vít NavrátilVít Navrátil 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 10.29
50 Matyáš RůžičkaMatyáš Růžička 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 8 10.35
51 Jaroslav JedelskýJaroslav Jedelský 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 8 10.37
52 Filip HrnčířFilip Hrnčíř 08 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 7 10.44
53 Filip PopFilip Pop 08 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 10.45
54 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.47
55 Mark ČmielMark Čmiel 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.49
56 Filip ŠandoFilip Šando 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 11.32
57 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 08 ASK BlanskoASK Blansko 7 11.51
Daniel DoležalDaniel Doležal 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Marek GrammerMarek Grammer 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 DNS
Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS
Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.2.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.96 q
2 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.64
3 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 08.70
4 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.79
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.14
6 Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 09.22
7 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 7 09.23
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.2.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klaudia ChrostekKlaudia Chrostek 06 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 4 08.09 q
2 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.53
3 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.80
4 Markéta SkalkováMarkéta Skalková 05 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1 08.87
5 Anna EmmertAnna Emmert 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.93
6 Aneta PorubováAneta Porubová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.08
7 Anna MarkováAnna Marková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.08
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.2.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.20 q
2 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.21 q
3 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 08.57
4 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.62
5 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.27
6 Štěpánka ŽemlováŠtěpánka Žemlová 06 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 2 09.54
7 Lucie TarackezyLucie Tarackezy 06 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1 09.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 8.2.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.13 q
2 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.25 q
3 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.50
4 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.82
5 Klára MatyášováKlára Matyášová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.07
6 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.07
7 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 8.2.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 08.39
2 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.54
3 Karolína VečeřováKarolína Večeřová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.64
4 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.93
5 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.14
6 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.79
7 Natálie BartošováNatálie Bartošová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 10.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 8.2.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 08.54
2 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 6 08.76
3 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.17
4 Martina LeberováMartina Leberová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.28
5 Daniela BláhováDaniela Bláhová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.48
6 Nela KozumplíkováNela Kozumplíková 05 Orel VyškovOrel Vyškov 2 09.51
Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (so, 8.2.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.29 q
2 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.38
3 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 08.45
4 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.73
5 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.01
6 Natálie HruzíkováNatálie Hruzíková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.50
7 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.56
8 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.59
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (so, 8.2.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.42
2 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.60
3 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.88
4 Aneta DočekalováAneta Dočekalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 09.20
5 Anna KavalcováAnna Kavalcová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.32
6 Ida KostkováIda Kostková 06 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 7 09.37
7 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.67
8 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.69
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (so, 8.2.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 08.38
2 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.39
3 Rozálie CickováRozálie Cicková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 6 08.82
4 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.05
5 Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.10
6 Anna KalinAnna Kalin 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.89
7 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.60
Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (so, 8.2.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.21 q
2 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.50
3 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.89
4 Vivian PospíšilováVivian Pospíšilová 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 6 09.07
5 Marie KorvinyováMarie Korvinyová 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 09.24
6 Jana FialováJana Fialová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.93
Adéla KeberlováAdéla Keberlová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.96 q
2 Klaudia ChrostekKlaudia Chrostek 06 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 4 08.09 q
3 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.13 q
4 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.20 q
5 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.21 q
5 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.21 q
7 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.25 q
8 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.29 q
9 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.38
9 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 08.38
11 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 08.39
11 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.39
13 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.42
14 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 08.45
15 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.50
15 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.50
17 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.53
18 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.54
18 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 08.54
20 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 08.57
21 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.60
22 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.62
23 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.64
23 Karolína VečeřováKarolína Večeřová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.64
25 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 08.70
26 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.73
27 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 6 08.76
28 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.79
29 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.80
30 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.82
30 Rozálie CickováRozálie Cicková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 6 08.82
32 Markéta SkalkováMarkéta Skalková 05 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1 08.87
33 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.88
34 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.89
35 Anna EmmertAnna Emmert 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.93
35 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.93
37 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.01
38 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.05
39 Klára MatyášováKlára Matyášová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.07
39 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.07
39 Vivian PospíšilováVivian Pospíšilová 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 6 09.07
42 Aneta PorubováAneta Porubová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.08
42 Anna MarkováAnna Marková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.08
44 Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.10
45 Kateřina HájkováKateřina Hájková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.14
45 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.14
47 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.17
48 Aneta DočekalováAneta Dočekalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 09.20
49 Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 09.22
50 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 7 09.23
51 Marie KorvinyováMarie Korvinyová 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 09.24
52 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.27
53 Martina LeberováMartina Leberová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.28
54 Anna KavalcováAnna Kavalcová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.32
55 Ida KostkováIda Kostková 06 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 7 09.37
56 Daniela BláhováDaniela Bláhová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.48
57 Natálie HruzíkováNatálie Hruzíková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.50
58 Nela KozumplíkováNela Kozumplíková 05 Orel VyškovOrel Vyškov 2 09.51
59 Štěpánka ŽemlováŠtěpánka Žemlová 06 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 2 09.54
60 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.56
61 Lucie TarackezyLucie Tarackezy 06 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1 09.57
62 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.59
63 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.67
64 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.68
65 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.69
66 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.79
67 Anna KalinAnna Kalin 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.89
68 Jana FialováJana Fialová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.93
69 Natálie BartošováNatálie Bartošová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 10.16
70 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.60
Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 DNS
Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNS
Adéla KeberlováAdéla Keberlová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 8.2.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.86
2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.09
3 Klaudia ChrostekKlaudia Chrostek 06 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 5 08.12
4 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.20
5 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.20
6 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 08.24
7 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.24
8 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.32
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 8.2.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.19
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.35
3 Vendula ValíčkováVendula Valíčková 07 Orel VyškovOrel Vyškov 2 08.41
4 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.41
5 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 08.43
6 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 08.63
7 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.70
8 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.84
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.2.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.28 q
2 Julie KaspříkováJulie Kaspříková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 08.94
3 Ellen MikulováEllen Mikulová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.32
4 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 09.40
5 Hana KantorováHana Kantorová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.67
6 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.87
7 Anna PaličkováAnna Paličková 08 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 7 10.35
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.2.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.48 q
2 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 08.73
3 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 08.95
4 Anna JurováAnna Jurová 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 09.55
5 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.82
6 Anika ŽandováAnika Žandová 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 8 10.26
7 Sofie SpurnáSofie Spurná 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.34
Tereza MatulováTereza Matulová 08 ASBASB 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.2.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.90
2 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.00
3 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.46
4 Hana VávrůHana Vávrů 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 09.62
5 Tereza VykydalováTereza Vykydalová 08 ASK BlanskoASK Blansko 3 09.77
6 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.84
7 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 10.20
Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 8.2.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 08.44 q
2 Veronika KostihováVeronika Kostihová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 7 09.17
3 Maombi JílkováMaombi Jílková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 09.34
4 Ester KretkováEster Kretková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.40
5 Karolina MaslowskaKarolina Maslowska 07 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 5 09.40
6 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.60
7 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.67
Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 8.2.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.55 q
2 Veronika ŠípováVeronika Šípová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 09.05
3 Miluše BrukováMiluše Bruková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.26
4 Ema KroupováEma Kroupová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.28
5 Marie HuczalováMarie Huczalová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.57
6 Jana ŠikulováJana Šikulová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.68
7 Tara SchindlerováTara Schindlerová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 09.96
Eliška NevludováEliška Nevludová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (so, 8.2.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula ValíčkováVendula Valíčková 07 Orel VyškovOrel Vyškov 4 08.53 q
2 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.97
3 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.25
4 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.33
5 Tereza HaitlováTereza Haitlová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 09.46
6 Anežka KubalíkováAnežka Kubalíková 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 09.74
7 Stella StuchlíkováStella Stuchlíková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.92
8 Michaela NěmcováMichaela Němcová 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 10.79
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (so, 8.2.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.54 q
2 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.15
3 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.18
4 Nikol PavlicováNikol Pavlicová 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 09.49
5 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.58
6 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 10.13
7 Karolína RajcováKarolína Rajcová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.84
8 Wiktoria BralichWiktoria Bralich 07 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 6 13.03
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (so, 8.2.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.42 q
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.72
3 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.09
4 Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 09.23
5 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 8 09.72
6 Dominika GrussováDominika Grussová 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 09.73
7 Pavlína HašováPavlína Hašová 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 09.76
8 Adéla SzkorupováAdéla Szkorupová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 10.29
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (so, 8.2.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.93
2 Tereza ŠotolováTereza Šotolová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 09.15
3 Klára UrbánkováKlára Urbánková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 8 09.27
4 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.38
5 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.56
6 Nikol DavidováNikol Davidová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 10.07
7 Tatiana HrůzkováTatiana Hrůzková 08 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 7 10.69
Nela KomínkováNela Komínková 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (so, 8.2.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.92
2 Dorota MikołajczakDorota Mikołajczak 07 WLKS Kids WrocławWLKS Kids Wrocław 4 08.95
3 Julie BurešováJulie Burešová 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 09.36
4 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.47
5 Nela SlámováNela Slámová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.52
6 Vendula AmbrožováVendula Ambrožová 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 09.87
7 Sabina MalaníkováSabina Malaníková 08 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 7 10.09
8 Tereza TicháTereza Tichá 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 10.26
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (so, 8.2.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.67 q
2 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 08.78
3 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.14
4 Eliška PříleskáEliška Příleská 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.35
5 Barbora ŽemlováBarbora Žemlová 08 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 7 09.65
6 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.80
7 Eliška KomínkováEliška Komínková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 10.00
8 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 07 ASK BlanskoASK Blansko 8 10.47
Celkem 8 závodníků
Rozběh 12 (so, 8.2.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie MachalováJulie Machalová 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 08.70
2 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 08.85
3 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.87
4 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.24
5 Michaela TakáčováMichaela Takáčová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.37
6 Natálie SikorováNatálie Sikorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.70
7 Laura MatuszekLaura Matuszek 08 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 7 11.07
Amelia WojnaAmelia Wojna 07 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 13 (so, 8.2.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana HorniakováHana Horniaková 07 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 08.77
2 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 5 08.96
3 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.30
4 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.37
5 Andrea HamříkováAndrea Hamříková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 09.49
6 Karolína KorábováKarolína Korábová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 09.63
7 Ola JaroszekOla Jaroszek 08 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 2 10.33
8 Ema SpilkováEma Spilková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.44
Celkem 8 závodníků
Rozběh 14 (so, 8.2.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.78
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.84
3 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.37
4 Lucie FryčováLucie Fryčová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.41
5 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 09.46
6 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 09.50
7 Valentýna ByrtusováValentýna Byrtusová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.63
8 Stella StrohnerováStella Strohnerová 08 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 09.87
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.28 q
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.42 q
3 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 08.44 q
4 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.48 q
5 Vendula ValíčkováVendula Valíčková 07 Orel VyškovOrel Vyškov 4 08.53 q
6 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.54 q
7 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.55 q
8 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.67 q
9 Julie MachalováJulie Machalová 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 08.70
10 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.72
11 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 08.73
12 Hana HorniakováHana Horniaková 07 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 08.77
13 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 08.78
13 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.78
15 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.84
16 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 08.85
17 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.87
18 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.90
19 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.92
20 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.93
21 Julie KaspříkováJulie Kaspříková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 08.94
22 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 08.95
22 Dorota MikołajczakDorota Mikołajczak 07 WLKS Kids WrocławWLKS Kids Wrocław 4 08.95
24 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 5 08.96
25 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.97
26 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.00
27 Veronika ŠípováVeronika Šípová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 09.05
28 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.09
29 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.14
30 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.15
30 Tereza ŠotolováTereza Šotolová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 09.15
32 Veronika KostihováVeronika Kostihová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 7 09.17
33 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.18
34 Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 09.23
35 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.24
36 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.25
37 Miluše BrukováMiluše Bruková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.26
38 Klára UrbánkováKlára Urbánková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 8 09.27
39 Ema KroupováEma Kroupová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.28
40 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.30
41 Ellen MikulováEllen Mikulová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.32
42 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.33
43 Maombi JílkováMaombi Jílková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 09.34
44 Eliška PříleskáEliška Příleská 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.35
45 Julie BurešováJulie Burešová 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 09.36
46 Michaela TakáčováMichaela Takáčová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.37
46 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.37
46 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.37
49 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.38
50 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 09.40
50 Ester KretkováEster Kretková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.40
50 Karolina MaslowskaKarolina Maslowska 07 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 5 09.40
53 Lucie FryčováLucie Fryčová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.41
54 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.46
54 Tereza HaitlováTereza Haitlová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 09.46
54 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 09.46
57 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.47
58 Nikol PavlicováNikol Pavlicová 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 09.49
58 Andrea HamříkováAndrea Hamříková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 09.49
60 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 09.50
61 Nela SlámováNela Slámová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.52
62 Anna JurováAnna Jurová 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 09.55
63 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.56
64 Marie HuczalováMarie Huczalová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.57
65 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.58
66 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.60
67 Hana VávrůHana Vávrů 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 09.62
68 Karolína KorábováKarolína Korábová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 09.63
68 Valentýna ByrtusováValentýna Byrtusová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.63
70 Barbora ŽemlováBarbora Žemlová 08 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 7 09.65
71 Hana KantorováHana Kantorová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.67
71 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.67
73 Jana ŠikulováJana Šikulová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.68
74 Natálie SikorováNatálie Sikorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.70
75 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 8 09.72
76 Dominika GrussováDominika Grussová 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 09.73
77 Anežka KubalíkováAnežka Kubalíková 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 09.74
78 Pavlína HašováPavlína Hašová 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 09.76
79 Tereza VykydalováTereza Vykydalová 08 ASK BlanskoASK Blansko 3 09.77
80 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.80
81 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.82
82 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.84
83 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.87
83 Vendula AmbrožováVendula Ambrožová 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 09.87
83 Stella StrohnerováStella Strohnerová 08 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 09.87
86 Stella StuchlíkováStella Stuchlíková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.92
87 Tara SchindlerováTara Schindlerová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 09.96
88 Eliška KomínkováEliška Komínková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 10.00
89 Nikol DavidováNikol Davidová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 10.07
90 Sabina MalaníkováSabina Malaníková 08 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 7 10.09
91 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 10.13
92 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 10.20
93 Anika ŽandováAnika Žandová 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 8 10.26
93 Tereza TicháTereza Tichá 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 10.26
95 Adéla SzkorupováAdéla Szkorupová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 10.29
96 Ola JaroszekOla Jaroszek 08 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 2 10.33
97 Sofie SpurnáSofie Spurná 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.34
98 Anna PaličkováAnna Paličková 08 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 7 10.35
99 Ema SpilkováEma Spilková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.44
100 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 07 ASK BlanskoASK Blansko 8 10.47
101 Tatiana HrůzkováTatiana Hrůzková 08 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 7 10.69
102 Michaela NěmcováMichaela Němcová 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 10.79
103 Karolína RajcováKarolína Rajcová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.84
104 Laura MatuszekLaura Matuszek 08 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 7 11.07
105 Wiktoria BralichWiktoria Bralich 07 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 6 13.03
Tereza MatulováTereza Matulová 08 ASBASB 6 DNS
Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 DNS
Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNS
Eliška NevludováEliška Nevludová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Nela KomínkováNela Komínková 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 DNS
Amelia WojnaAmelia Wojna 07 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 2 DNS

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.2.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 08.91 q
2 Vojtěch VrablicVojtěch Vrablic 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 09.58
3 Tadeáš HraběTadeáš Hrabě 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 09.99
4 Ondřej PopOndřej Pop 10 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 10.29
5 Jan UnzeitigJan Unzeitig 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 10.57
6 Matěj DobišMatěj Dobiš 09 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 3 11.12
Andrzej GociekAndrzej Gociek 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.2.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 3 09.51
2 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.64
3 Jakub VečeřaJakub Večeřa 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.89
4 Ondřej HaškaOndřej Haška 09 Orel VyškovOrel Vyškov 7 10.17
5 Viktor StrnadelViktor Strnadel 10 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 5 10.70
6 Jacek SzopniewskiJacek Szopniewski 09 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 6 10.73
7 Jan StackeJan Stacke 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 11.26
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.2.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor PelcViktor Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.46
2 Matěj BranichMatěj Branich 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.61
3 Jan HajtmarJan Hajtmar 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 10.20
4 Radek HeczkoRadek Heczko 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.47
5 Tomáš RaszkaTomáš Raszka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.61
6 Jakub OlšinaJakub Olšina 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 10.73
7 Adam DoležalAdam Doležal 10 Orel VyškovOrel Vyškov 7 11.97
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 8.2.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 4 09.12 q
2 Sebastian HudecSebastian Hudec 09 ASK BlanskoASK Blansko 6 09.36
3 Sebastian BogdaSebastian Bogda 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.49
4 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.77
5 Sebastian ErbenSebastian Erben 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.80
6 David TykvaDavid Tykva 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.16
7 Lukáš DašekLukáš Dašek 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.32
8 Petr MorvayPetr Morvay 10 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 2 10.77
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 8.2.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.84 q
2 Tobiáš KohoutekTobiáš Kohoutek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.65
3 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.67
4 Matěj MusilMatěj Musil 10 ASK BlanskoASK Blansko 5 10.19
5 Samuel KřivánekSamuel Křivánek 10 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 6 10.47
6 Jiří HudecJiří Hudec 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.58
7 Ondřej SanakOndřej Sanak 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.89
Ladislav HráčekLadislav Hráček 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (so, 8.2.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandr PelcAlexandr Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.19 q
2 Kryštof HolubKryštof Holub 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.04
3 Michal KozielekMichal Kozielek 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.21
4 Radek StrnadelRadek Strnadel 10 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 5 10.65
5 Jakub SzlaurJakub Szlaur 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.78
6 Daniel VaryšDaniel Varyš 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.80
7 Jakub KovářJakub Kovář 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 11.15
Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (so, 8.2.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.98 q
2 Patrik LištvanPatrik Lištvan 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.26 q
3 Radim GorgošRadim Gorgoš 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.11
4 Milosz SzombaraMilosz Szombara 10 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 5 10.39
5 Radek SamohylRadek Samohyl 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.97
6 Matěj HorvátMatěj Horvát 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.08
7 Matyáš DubMatyáš Dub 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.33
8 Jakub VolekJakub Volek 10 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 6 11.46
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (so, 8.2.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof PupíkKryštof Pupík 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.42
2 Vojtěch MaršálekVojtěch Maršálek 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.43
3 Jan StanislavJan Stanislav 09 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 4 09.66
4 Josef ŠimončíkJosef Šimončík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.72
5 Kevin ŠustrKevin Šustr 09 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 5 10.19
6 Ondřej HlatkýOndřej Hlatký 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.39
7 Roman KulhánekRoman Kulhánek 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.40
Hubert HajduczekHubert Hajduczek 12 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (so, 8.2.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ČechDaniel Čech 09 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 5 09.37
2 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.52
3 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.85
4 Šimon PátekŠimon Pátek 10 Atletika HolešovAtletika Holešov 4 09.99
5 Štěpán PaweraŠtěpán Pawera 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.00
6 Adam RybaříkAdam Rybařík 09 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 7 11.58
Jaroslav MarekJaroslav Marek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Antonín PajdlaAntonín Pajdla 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (so, 8.2.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MarekJan Marek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.33 q
2 Karol JaroszekKarol Jaroszek 09 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 5 09.36
3 Dan TvrdýDan Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.36
4 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika HolešovAtletika Holešov 4 09.71
5 Jakub JasanskýJakub Jasanský 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 10.09
6 Matyáš ŽákMatyáš Žák 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 8 10.74
7 Lukáš KuncLukáš Kunc 10 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 3 11.05
Kryštof KožušníkKryštof Kožušník 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (so, 8.2.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.40
2 Matyáš BrettlerMatyáš Brettler 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.73
3 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.76
4 Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 09.91
5 Matouš KoláčekMatouš Koláček 10 ASBASB 5 09.98
6 Alexandr PečonkaAlexandr Pečonka 10 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2 10.29
7 Fabian DékanyFabian Dékany 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 11.02
8 Richard LebedaRichard Lebeda 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 11.52
Celkem 8 závodníků
Rozběh 12 (so, 8.2.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VorelMartin Vorel 09 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 7 09.26 q
2 Šimon BajcarŠimon Bajcar 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.56
3 Metoděj KraisMetoděj Krais 09 Orel VyškovOrel Vyškov 4 09.73
4 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09.99
5 Filip TvrdýFilip Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.17
6 Ondřej MatýsekOndřej Matýsek 10 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 6 10.24
7 Jakub NavrátilJakub Navrátil 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 10.69
8 Jakub ŠimečekJakub Šimeček 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 11.13
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.84 q
2 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 08.91 q
3 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.98 q
4 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 4 09.12 q
5 Alexandr PelcAlexandr Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.19 q
6 Patrik LištvanPatrik Lištvan 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.26 q
6 Martin VorelMartin Vorel 09 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 7 09.26 q
8 Jan MarekJan Marek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.33 q
9 Sebastian HudecSebastian Hudec 09 ASK BlanskoASK Blansko 6 09.36
9 Karol JaroszekKarol Jaroszek 09 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 5 09.36
9 Dan TvrdýDan Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.36
12 Daniel ČechDaniel Čech 09 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 5 09.37
13 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.40
14 Kryštof PupíkKryštof Pupík 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.42
15 Vojtěch MaršálekVojtěch Maršálek 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.43
16 Viktor PelcViktor Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.46
17 Sebastian BogdaSebastian Bogda 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.49
18 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 3 09.51
19 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.52
20 Šimon BajcarŠimon Bajcar 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.56
21 Vojtěch VrablicVojtěch Vrablic 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 09.58
22 Matěj BranichMatěj Branich 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.61
23 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.64
24 Tobiáš KohoutekTobiáš Kohoutek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.65
25 Jan StanislavJan Stanislav 09 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 4 09.66
26 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.67
27 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika HolešovAtletika Holešov 4 09.71
28 Josef ŠimončíkJosef Šimončík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.72
29 Matyáš BrettlerMatyáš Brettler 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.73
29 Metoděj KraisMetoděj Krais 09 Orel VyškovOrel Vyškov 4 09.73
31 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.76
32 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.77
33 Sebastian ErbenSebastian Erben 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.80
34 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.85
35 Jakub VečeřaJakub Večeřa 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.89
36 Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 09.91
37 Matouš KoláčekMatouš Koláček 10 ASBASB 5 09.98
38 Tadeáš HraběTadeáš Hrabě 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 09.99
38 Šimon PátekŠimon Pátek 10 Atletika HolešovAtletika Holešov 4 09.99
38 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09.99
41 Štěpán PaweraŠtěpán Pawera 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.00
42 Kryštof HolubKryštof Holub 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.04
43 Jakub JasanskýJakub Jasanský 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 10.09
44 Radim GorgošRadim Gorgoš 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.11
45 David TykvaDavid Tykva 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.16
46 Ondřej HaškaOndřej Haška 09 Orel VyškovOrel Vyškov 7 10.17
46 Filip TvrdýFilip Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.17
48 Matěj MusilMatěj Musil 10 ASK BlanskoASK Blansko 5 10.19
48 Kevin ŠustrKevin Šustr 09 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 5 10.19
50 Jan HajtmarJan Hajtmar 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 10.20
51 Michal KozielekMichal Kozielek 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.21
52 Ondřej MatýsekOndřej Matýsek 10 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 6 10.24
53 Ondřej PopOndřej Pop 10 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 10.29
53 Alexandr PečonkaAlexandr Pečonka 10 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2 10.29
55 Lukáš DašekLukáš Dašek 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.32
56 Milosz SzombaraMilosz Szombara 10 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 5 10.39
56 Ondřej HlatkýOndřej Hlatký 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.39
58 Roman KulhánekRoman Kulhánek 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.40
59 Radek HeczkoRadek Heczko 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.47
59 Samuel KřivánekSamuel Křivánek 10 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 6 10.47
61 Jan UnzeitigJan Unzeitig 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 10.57
62 Jiří HudecJiří Hudec 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.58
63 Tomáš RaszkaTomáš Raszka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.61
64 Radek StrnadelRadek Strnadel 10 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 5 10.65
65 Jakub NavrátilJakub Navrátil 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 10.69
66 Viktor StrnadelViktor Strnadel 10 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 5 10.70
67 Jacek SzopniewskiJacek Szopniewski 09 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 6 10.73
67 Jakub OlšinaJakub Olšina 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 10.73
69 Matyáš ŽákMatyáš Žák 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 8 10.74
70 Petr MorvayPetr Morvay 10 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 2 10.77
71 Jakub SzlaurJakub Szlaur 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.78
72 Daniel VaryšDaniel Varyš 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.80
73 Ondřej SanakOndřej Sanak 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.89
74 Radek SamohylRadek Samohyl 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.97
75 Fabian DékanyFabian Dékany 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 11.02
76 Lukáš KuncLukáš Kunc 10 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 3 11.05
77 Matěj HorvátMatěj Horvát 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.08
78 Matěj DobišMatěj Dobiš 09 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 3 11.12
79 Jakub ŠimečekJakub Šimeček 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 11.13
80 Jakub KovářJakub Kovář 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 11.15
81 Jan StackeJan Stacke 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 11.26
82 Matyáš DubMatyáš Dub 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.33
83 Jakub VolekJakub Volek 10 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 6 11.46
84 Richard LebedaRichard Lebeda 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 11.52
85 Adam RybaříkAdam Rybařík 09 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 7 11.58
86 Adam DoležalAdam Doležal 10 Orel VyškovOrel Vyškov 7 11.97
Andrzej GociekAndrzej Gociek 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Ladislav HráčekLadislav Hráček 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 DNS
Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS
Hubert HajduczekHubert Hajduczek 12 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 6 DNS
Jaroslav MarekJaroslav Marek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Antonín PajdlaAntonín Pajdla 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Kryštof KožušníkKryštof Kožušník 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 8.2.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.71
2 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.76
3 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 08.81
4 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 3 09.01
5 Alexandr PelcAlexandr Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.30
6 Patrik LištvanPatrik Lištvan 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.33
7 Martin VorelMartin Vorel 09 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 1 09.33
Jan MarekJan Marek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 8.2.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lena ZawadzkaLena Zawadzka 09 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 6 08.54
2 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 ASK BlanskoASK Blansko 5 08.71
3 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.73
4 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 08.78
5 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 7 09.06
6 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.09
7 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.10
8 Kristýna BastováKristýna Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.10
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.2.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lena ZawadzkaLena Zawadzka 09 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 4 08.81 q
2 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.72
3 Lucie KermesováLucie Kermesová 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.95
4 Tereza JarošováTereza Jarošová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.17
5 Valerie PoláškováValerie Polášková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.43
6 Amálie KavalcováAmálie Kavalcová 09 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 6 10.68
7 Aneta TomaštíkováAneta Tomaštíková 09 Orel VyškovOrel Vyškov 8 10.74
8 Ani VarosjanAni Varosjan 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.60
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.2.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.83 q
2 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.51
3 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.72
4 Lucie ŠteinigerováLucie Šteinigerová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.97
5 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.07
6 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel VyškovOrel Vyškov 8 10.14
7 Klára ŽižkováKlára Žižková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 10.33
8 Anna HrazdirováAnna Hrazdirová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 10.75
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.2.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.75 q
2 Kristýna BastováKristýna Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.07 q
3 Natálie ŘuchovskáNatálie Řuchovská 09 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 7 10.28
4 Valérie LaníkováValérie Laníková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.53
5 Sára SeidlováSára Seidlová 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 10.58
6 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 8 10.75
7 Lucie KajzarováLucie Kajzarová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.13
8 Sára KollegováSára Kollegová 10 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 11.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 8.2.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 08.74 q
2 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 10 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 5 09.66
3 Bára KahánkováBára Kahánková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.86
4 Pavlína LískováPavlína Lísková 09 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 6 09.96
5 Karla ApriasováKarla Apriasová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.01
6 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 10.80
7 Markéta ZukalováMarkéta Zukalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 3 11.13
8 Eliška KoupilováEliška Koupilová 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 11.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 8.2.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.09 q
2 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.85
3 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.88
4 Anežka HankováAnežka Hanková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 10.37
5 Sabina NesrstováSabina Nesrstová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.37
6 Eliška SehnalováEliška Sehnalová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.50
7 Anežka SmetanováAnežka Smetanová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.54
8 Adéla TrávničkováAdéla Trávničková 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 10.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (so, 8.2.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 09.34
2 Marie SoučkováMarie Součková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 09.49
3 Anna LisztwanováAnna Lisztwanová 09 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 2 09.86
4 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.29
5 Nela HasalováNela Hasalová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.41
6 Tereza NetopilováTereza Netopilová 10 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 5 10.48
7 Natali KlouparováNatali Klouparová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 10.49
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (so, 8.2.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Trombiková LenkaTrombiková Lenka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.46
2 Sofie LisoňováSofie Lisoňová 09 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 5 09.91
3 Radka FoltýnováRadka Foltýnová 09 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 6 10.35
4 Janika NovotnáJanika Novotná 09 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 10.37
5 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.43
6 Adél SzücsAdél Szücs 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.85
7 Amálie PalováAmálie Palová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 10.88
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (so, 8.2.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika HolešovAtletika Holešov 4 09.52
2 Tereza KeprtováTereza Keprtová 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 09.91
3 Patrycja SpilokPatrycja Spilok 09 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 5 10.43
4 Tereza MaryšlerováTereza Maryšlerová 09 Orel VyškovOrel Vyškov 8 10.45
5 Alexandra ChybíkováAlexandra Chybíková 09 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2 10.61
6 Elen BártkováElen Bártková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.90
7 Lucie MaňákováLucie Maňáková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 11.07
8 Ema HavlíčkováEma Havlíčková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 16.22
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (so, 8.2.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ProcházkováSára Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 7 09.36
2 Karolína ŽidlíkováKarolína Židlíková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 09.53
3 Tereza JuráskováTereza Jurásková 09 SK Atletika HraniceSK Atletika Hranice 4 09.60
4 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.44
5 Anežka KrejčiříkováAnežka Krejčiříková 10 ASK BlanskoASK Blansko 5 10.48
6 Karolína JavorskáKarolína Javorská 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.50
7 Tereza StonáčkováTereza Stonáčková 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 10.71
8 Kateřina SwaczynováKateřina Swaczynová 09 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 3 10.72
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (so, 8.2.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna LisoňováAnna Lisoňová 09 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 5 09.44
2 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.46
3 Aneta BitomskáAneta Bitomská 09 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 6 09.72
4 Nela DrozdováNela Drozdová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 10.03
5 Nela PavlicováNela Pavlicová 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 10.21
6 Barbora ProkopováBarbora Prokopová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.28
7 Hana ŽákováHana Žáková 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 8 10.32
8 Barbora PosmykováBarbora Posmyková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.71
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (so, 8.2.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 09 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 4 09.52
2 Natálie JasanskáNatálie Jasanská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 09.95
3 Sofie HaburčákováSofie Haburčáková 09 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 6 09.98
4 Michaela MatušováMichaela Matušová 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 10.20
5 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.26
6 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.44
7 Tereza KozlováTereza Kozlová 10 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 3 10.54
8 Klára OdstrčilováKlára Odstrčilová 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 10.68
Celkem 8 závodníků
Rozběh 12 (so, 8.2.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta HrubáMarkéta Hrubá 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 09.29
2 Stella SukupováStella Sukupová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.38
3 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 09.84
4 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 10.08
5 Anna JankůAnna Janků 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 10.21
6 Karolína KašpárkováKarolína Kašpárková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.54
7 Tereza KrausováTereza Krausová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.60
8 Tereza KovalováTereza Kovalová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.93
Celkem 8 závodníků
Rozběh 13 (so, 8.2.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PagáčováKateřina Pagáčová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.55
2 Sofie BarošováSofie Barošová 09 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 6 09.97
3 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.12
4 Nela BrzobohatáNela Brzobohatá 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 10.14
5 Alžběta BujokováAlžběta Bujoková 10 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 3 10.17
6 Tina HorákováTina Horáková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.44
7 Veronika VítkováVeronika Vítková 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 10.90
Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 14 (so, 8.2.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela PetrováGabriela Petrová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.42
2 Adéla NevrlováAdéla Nevrlová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 09.45
3 Mariana Ballon-MiernáMariana Ballon-Mierná 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.65
4 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 09.77
5 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 10.18
6 Natálie HaščinováNatálie Haščinová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.53
7 Vendula ČápováVendula Čápová 10 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 6 11.07
8 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.33
Celkem 8 závodníků
Rozběh 15 (so, 8.2.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 09.59
2 Albína VlašicováAlbína Vlašicová 09 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 5 09.77
3 Veronika BuryVeronika Bury 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.21
4 Marie RummelováMarie Rummelová 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 10.64
5 Anna RettováAnna Rettová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.36
6 Libuše OdstrčilíkováLibuše Odstrčilíková 10 Atletika HolešovAtletika Holešov 6 11.37
7 Ella HelsteinováElla Helsteinová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 12.40
Ema JámborováEma Jámborová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 16 (so, 8.2.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.14 q
2 Natálie ŠkrochováNatálie Škrochová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.80
3 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.81
4 Julia SzombaraJulia Szombara 09 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 5 10.19
5 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 10.52
6 Eliška HorákováEliška Horáková 09 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 6 10.74
7 Martéta RummelováMartéta Rummelová 10 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 11.74
Klára KáňováKlára Káňová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 17 (so, 8.2.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.47
2 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.50
3 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.51
4 Lucie KošuličováLucie Košuličová 10 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 5 09.74
5 Andrea LeberováAndrea Leberová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 10.15
6 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.21
7 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 10.79
8 Michaela SvákováMichaela Sváková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 12.32
Celkem 8 závodníků
Rozběh 18 (so, 8.2.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.24
2 Petra GabčanováPetra Gabčanová 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 09.48
3 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.77
4 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.17
5 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 10.40
6 Eliška HornačkováEliška Hornačková 10 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 6 10.71
7 Tatiana HejčováTatiana Hejčová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 10.79
8 Veronika MališováVeronika Mališová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 12.04
Celkem 8 závodníků
Rozběh 19 (so, 8.2.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.18 q
2 Nina StonavskáNina Stonavská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.85
3 Anna OmachelováAnna Omachelová 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 10.08
4 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.31
5 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.40
6 Adéla KříbíkováAdéla Kříbíková 10 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 10.56
Ellen DanemarkováEllen Danemarková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Martina KřívováMartina Křívová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 20 (so, 8.2.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie KrálováValerie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.70
2 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.75
3 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 5 09.81
4 Emma ZápotockáEmma Zápotocká 09 Orel VyškovOrel Vyškov 4 10.08
5 Leontýna CuhováLeontýna Cuhová 09 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 6 11.28
6 Bára PětvalskáBára Pětvalská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 21 (so, 8.2.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.26
2 Klára HrubáKlára Hrubá 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 09.73
3 Ema JámborováEma Jámborová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 10.05
4 Nela FridrichováNela Fridrichová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.26
5 Stella GorkováStella Gorková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.42
6 Patrycja SpilokPatrycja Spilok 09 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 8 11.82
Veronika KrásnáVeronika Krásná 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 08.74 q
2 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.75 q
3 Lena ZawadzkaLena Zawadzka 09 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 4 08.81 q
4 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.83 q
5 Kristýna BastováKristýna Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.07 q
6 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.09 q
7 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.14 q
8 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.18 q
9 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.24
10 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.26
11 Markéta HrubáMarkéta Hrubá 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 09.29
12 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 09.34
13 Sára ProcházkováSára Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 7 09.36
14 Stella SukupováStella Sukupová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.38
15 Gabriela PetrováGabriela Petrová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.42
16 Anna LisoňováAnna Lisoňová 09 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 5 09.44
17 Adéla NevrlováAdéla Nevrlová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 09.45
18 Trombiková LenkaTrombiková Lenka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.46
18 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.46
20 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.47
21 Petra GabčanováPetra Gabčanová 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 09.48
22 Marie SoučkováMarie Součková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 09.49
23 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.50
24 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.51
24 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.51
26 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika HolešovAtletika Holešov 4 09.52
26 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 09 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 4 09.52
28 Karolína ŽidlíkováKarolína Židlíková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 09.53
29 Kateřina PagáčováKateřina Pagáčová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.55
30 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 09.59
31 Tereza JuráskováTereza Jurásková 09 SK Atletika HraniceSK Atletika Hranice 4 09.60
32 Mariana Ballon-MiernáMariana Ballon-Mierná 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.65
33 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 10 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 5 09.66
34 Valerie KrálováValerie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.70
35 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.72
35 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.72
35 Aneta BitomskáAneta Bitomská 09 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 6 09.72
38 Klára HrubáKlára Hrubá 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 09.73
39 Lucie KošuličováLucie Košuličová 10 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 5 09.74
40 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.75
41 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 09.77
41 Albína VlašicováAlbína Vlašicová 09 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 5 09.77
41 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.77
44 Natálie ŠkrochováNatálie Škrochová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.80
45 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.81
45 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 5 09.81
47 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 09.84
48 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.85
48 Nina StonavskáNina Stonavská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.85
50 Bára KahánkováBára Kahánková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.86
50 Anna LisztwanováAnna Lisztwanová 09 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 2 09.86
52 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.88
53 Sofie LisoňováSofie Lisoňová 09 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 5 09.91
53 Tereza KeprtováTereza Keprtová 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 09.91
55 Lucie KermesováLucie Kermesová 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.95
55 Natálie JasanskáNatálie Jasanská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 09.95
57 Pavlína LískováPavlína Lísková 09 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 6 09.96
58 Lucie ŠteinigerováLucie Šteinigerová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.97
58 Sofie BarošováSofie Barošová 09 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 6 09.97
60 Sofie HaburčákováSofie Haburčáková 09 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 6 09.98
61 Karla ApriasováKarla Apriasová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.01
62 Nela DrozdováNela Drozdová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 10.03
63 Ema JámborováEma Jámborová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 10.05
64 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.07
65 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 10.08
65 Anna OmachelováAnna Omachelová 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 10.08
65 Emma ZápotockáEmma Zápotocká 09 Orel VyškovOrel Vyškov 4 10.08
68 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.12
69 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel VyškovOrel Vyškov 8 10.14
69 Nela BrzobohatáNela Brzobohatá 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 10.14
71 Andrea LeberováAndrea Leberová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 10.15
72 Tereza JarošováTereza Jarošová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.17
72 Alžběta BujokováAlžběta Bujoková 10 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 3 10.17
72 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.17
75 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 10.18
76 Julia SzombaraJulia Szombara 09 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 5 10.19
77 Michaela MatušováMichaela Matušová 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 10.20
78 Nela PavlicováNela Pavlicová 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 10.21
78 Anna JankůAnna Janků 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 10.21
78 Veronika BuryVeronika Bury 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.21
78 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.21
82 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.26
82 Nela FridrichováNela Fridrichová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.26
84 Natálie ŘuchovskáNatálie Řuchovská 09 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 7 10.28
84 Barbora ProkopováBarbora Prokopová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.28
86 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.29
87 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.31
88 Hana ŽákováHana Žáková 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 8 10.32
89 Klára ŽižkováKlára Žižková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 10.33
90 Radka FoltýnováRadka Foltýnová 09 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 6 10.35
91 Anežka HankováAnežka Hanková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 10.37
91 Sabina NesrstováSabina Nesrstová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.37
91 Janika NovotnáJanika Novotná 09 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 10.37