Back

 / Kids Athletics Poruba 2020

Ostrava - Vítkovice (8. 2. 2020)

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 8.2.2020 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš DašekLukáš Dašek 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 1:57.72
2 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 15 2:01.05
3 Josef ŠimončíkJosef Šimončík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 2:01.69
4 Vojtěch VrablicVojtěch Vrablic 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 11 2:02.66
5 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 6 2:02.96
6 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 2:06.98
7 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:07.15
8 Radim GorgošRadim Gorgoš 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16 2:07.16
9 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 17 2:10.45
10 Šimon BajcarŠimon Bajcar 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 2:13.12
11 Michal KozielekMichal Kozielek 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:13.50
12 Kevin ŠustrKevin Šustr 09 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 8 2:16.02
13 Matouš KoláčekMatouš Koláček 10 ASBASB 7 2:23.72
14 Tomáš RaszkaTomáš Raszka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:27.40
15 Radek SamohylRadek Samohyl 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:27.88
Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14 DNF
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (so, 8.2.2020 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:06.64
2 Metoděj KraisMetoděj Krais 09 Orel VyškovOrel Vyškov 14 2:06.77
3 Viktor StrnadelViktor Strnadel 10 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 9 2:11.13
4 Samuel KřivánekSamuel Křivánek 10 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 10 2:14.64
5 Kryštof HolubKryštof Holub 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 2:14.95
6 Štěpán PaweraŠtěpán Pawera 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:15.36
7 Vojtěch MaršálekVojtěch Maršálek 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:15.94
8 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:17.26
9 David NovákDavid Novák 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:18.76
10 Jan HajtmarJan Hajtmar 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 2:20.48
11 Radek StrnadelRadek Strnadel 10 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 13 2:21.63
12 Matěj MusilMatěj Musil 10 ASK BlanskoASK Blansko 3 2:24.43
13 Jakub OlšinaJakub Olšina 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15 2:25.07
14 Matyáš ŽákMatyáš Žák 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 7 2:27.46
15 Jakub VolekJakub Volek 10 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 16 2:27.99
16 Jakub KovářJakub Kovář 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 2:34.55
Celkem 16 závodníků
Běh 03 (so, 8.2.2020 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel ČechDaniel Čech 09 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 2 1:59.80
2 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 13 2:00.67
3 Jan StanislavJan Stanislav 09 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 17 2:04.50
4 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15 2:06.76
5 Radek HeczkoRadek Heczko 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:11.24
6 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika HolešovAtletika Holešov 14 2:13.47
7 Ondřej MatýsekOndřej Matýsek 10 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 10 2:14.71
8 Ondřej HlatkýOndřej Hlatký 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:21.50
9 Alexandr PečonkaAlexandr Pečonka 10 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 12 2:26.72
10 Matěj DobišMatěj Dobiš 09 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 3 2:30.63
11 Jan UnzeitigJan Unzeitig 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 2:32.57
12 Roman KulhánekRoman Kulhánek 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:42.89
13 Matěj HorvátMatěj Horvát 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:44.66
14 Ondřej SanakOndřej Sanak 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 2:50.47
Jaroslav MarekJaroslav Marek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 DNS
Andrzej GociekAndrzej Gociek 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Antonín PajdlaAntonín Pajdla 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 DNS
Celkem 17 závodníků
Běh 04 (so, 8.2.2020 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktor PelcViktor Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 11 1:57.34
2 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 1:58.65
3 Alexandr PelcAlexandr Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 12 2:04.69
4 David TykvaDavid Tykva 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 17 2:07.64
5 Rafael ProvazníkRafael Provazník 10 Orel VyškovOrel Vyškov 14 2:08.69
6 Vojtěch ZonekVojtěch Zonek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:08.99
7 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:11.71
8 Ondřej PopOndřej Pop 10 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 13 2:14.50
9 Jakub ŠimečekJakub Šimeček 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:18.23
10 Lukáš KuncLukáš Kunc 10 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 18 2:18.51
11 Daniel VaryšDaniel Varyš 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:19.23
12 Jan StackeJan Stacke 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 16 2:19.89
13 Martin VorelMartin Vorel 09 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4 2:20.98
14 Kryštof PupíkKryštof Pupík 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 15 2:23.39
15 Jiří HudecJiří Hudec 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:25.65
16 Jakub SzlaurJakub Szlaur 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:26.96
17 Jaroslav PalátJaroslav Palát 10 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 10 2:43.29
Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNS
Celkem 18 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Viktor PelcViktor Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 11 1:57.34
2 Lukáš DašekLukáš Dašek 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 1:57.72
3 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 1:58.65
4 Daniel ČechDaniel Čech 09 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 2 1:59.80
5 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 13 2:00.67
6 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 15 2:01.05
7 Josef ŠimončíkJosef Šimončík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 2:01.69
8 Vojtěch VrablicVojtěch Vrablic 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 11 2:02.66
9 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 6 2:02.96
10 Jan StanislavJan Stanislav 09 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 17 2:04.50
11 Alexandr PelcAlexandr Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 12 2:04.69
12 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:06.64
13 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15 2:06.76
14 Metoděj KraisMetoděj Krais 09 Orel VyškovOrel Vyškov 14 2:06.77
15 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 2:06.98
16 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:07.15
17 Radim GorgošRadim Gorgoš 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16 2:07.16
18 David TykvaDavid Tykva 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 17 2:07.64
19 Rafael ProvazníkRafael Provazník 10 Orel VyškovOrel Vyškov 14 2:08.69
20 Vojtěch ZonekVojtěch Zonek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:08.99
21 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 17 2:10.45
22 Viktor StrnadelViktor Strnadel 10 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 9 2:11.13
23 Radek HeczkoRadek Heczko 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:11.24
24 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:11.71
25 Šimon BajcarŠimon Bajcar 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 2:13.12
26 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika HolešovAtletika Holešov 14 2:13.47
27 Michal KozielekMichal Kozielek 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:13.50
28 Ondřej PopOndřej Pop 10 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 13 2:14.50
29 Samuel KřivánekSamuel Křivánek 10 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 10 2:14.64
30 Ondřej MatýsekOndřej Matýsek 10 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 10 2:14.71
31 Kryštof HolubKryštof Holub 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 2:14.95
32 Štěpán PaweraŠtěpán Pawera 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:15.36
33 Vojtěch MaršálekVojtěch Maršálek 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:15.94
34 Kevin ŠustrKevin Šustr 09 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 8 2:16.02
35 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:17.26
36 Jakub ŠimečekJakub Šimeček 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:18.23
37 Lukáš KuncLukáš Kunc 10 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 18 2:18.51
38 David NovákDavid Novák 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:18.76
39 Daniel VaryšDaniel Varyš 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:19.23
40 Jan StackeJan Stacke 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 16 2:19.89
41 Jan HajtmarJan Hajtmar 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 2:20.48
42 Martin VorelMartin Vorel 09 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4 2:20.98
43 Ondřej HlatkýOndřej Hlatký 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:21.50
44 Radek StrnadelRadek Strnadel 10 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 13 2:21.63
45 Kryštof PupíkKryštof Pupík 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 15 2:23.39
46 Matouš KoláčekMatouš Koláček 10 ASBASB 7 2:23.72
47 Matěj MusilMatěj Musil 10 ASK BlanskoASK Blansko 3 2:24.43
48 Jakub OlšinaJakub Olšina 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15 2:25.07
49 Jiří HudecJiří Hudec 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:25.65
50 Alexandr PečonkaAlexandr Pečonka 10 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 12 2:26.72
51 Jakub SzlaurJakub Szlaur 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:26.96
52 Tomáš RaszkaTomáš Raszka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:27.40
53 Matyáš ŽákMatyáš Žák 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 7 2:27.46
54 Radek SamohylRadek Samohyl 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:27.88
55 Jakub VolekJakub Volek 10 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 16 2:27.99
56 Matěj DobišMatěj Dobiš 09 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 3 2:30.63
57 Jan UnzeitigJan Unzeitig 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 2:32.57
58 Jakub KovářJakub Kovář 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 2:34.55
59 Roman KulhánekRoman Kulhánek 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:42.89
60 Jaroslav PalátJaroslav Palát 10 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 10 2:43.29
61 Matěj HorvátMatěj Horvát 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:44.66
62 Ondřej SanakOndřej Sanak 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 2:50.47
Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14 DNF
Jaroslav MarekJaroslav Marek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 DNS
Andrzej GociekAndrzej Gociek 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Antonín PajdlaAntonín Pajdla 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 DNS
Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNS

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 8.2.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára ProcházkováSára Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 1:55.55
2 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 17 1:57.36
3 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 13 1:59.75
4 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 10 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 8 2:00.14
5 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 ASK BlanskoASK Blansko 12 2:01.03
6 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 9 2:03.90
7 Nela PavlicováNela Pavlicová 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 11 2:04.00
8 Kristýna BastováKristýna Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:04.46
9 Mariana Ballon-MiernáMariana Ballon-Mierná 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14 2:04.88
10 Ema JámborováEma Jámborová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 2:05.13
11 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 10 2:05.16
12 Trombiková LenkaTrombiková Lenka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:05.89
13 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:06.77
14 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:08.75
15 Gabriela PetrováGabriela Petrová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18 2:12.26
16 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 16 2:14.55
Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 DNS
Zofia ZichlarzZofia Zichlarz 10 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 15 DNS
Celkem 18 závodníků
Běh 02 (so, 8.2.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marie SoučkováMarie Součková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 9 1:59.20
2 Karolína ŽidlíkováKarolína Židlíková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 2:07.05
3 Tereza KeprtováTereza Keprtová 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 8 2:08.13
4 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 09 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 6 2:08.37
5 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel VyškovOrel Vyškov 15 2:12.86
6 Nela DrozdováNela Drozdová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11 2:13.81
7 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:14.28
8 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 2:16.04
9 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:16.65
10 Nina StonavskáNina Stonavská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:19.23
11 Albína VlašicováAlbína Vlašicová 09 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 14 2:20.02
12 Veronika BuryVeronika Bury 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:20.84
13 Markéta HrubáMarkéta Hrubá 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 2:21.92
14 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 16 2:22.52
15 Tereza StonáčkováTereza Stonáčková 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 18 2:24.21
16 Tereza NetopilováTereza Netopilová 10 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 13 2:24.49
Nela BrzobohatáNela Brzobohatá 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 10 DNS
Klaudia GajdaKlaudia Gajda 10 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 17 DNS
Celkem 18 závodníků
Běh 03 (so, 8.2.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 11 2:06.85
2 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:09.33
3 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 2:11.22
4 Anna HrazdirováAnna Hrazdirová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 2:13.16
5 Nela FridrichováNela Fridrichová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:14.94
6 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:16.65
7 Klára OdstrčilováKlára Odstrčilová 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 9 2:16.70
8 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 2:19.58
9 Lucie MaňákováLucie Maňáková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:20.93
10 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:21.67
11 Tatiana HejčováTatiana Hejčová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:23.67
12 Andrea LeberováAndrea Leberová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:25.05
13 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 15 2:25.90
14 Markéta ZukalováMarkéta Zukalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 14 2:26.00
15 Stella GorkováStella Gorková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16 2:31.91
16 Klára ŽižkováKlára Žižková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:32.82
17 Amálie PalováAmálie Palová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 17 2:33.35
18 Ella HelsteinováElla Helsteinová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18 2:39.87
Celkem 18 závodníků
Běh 04 (so, 8.2.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie DundrováNatálie Dundrová 09 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 13 2:10.72
2 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 18 2:14.18
3 Adéla KříbíkováAdéla Kříbíková 10 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 2:14.28
4 Sofie BarošováSofie Barošová 09 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 10 2:15.36
5 Karla ApriasováKarla Apriasová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:15.52
6 Tina HorákováTina Horáková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17 2:19.49
7 Karolína GolkováKarolína Golková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 2:20.18
8 Adéla TrávničkováAdéla Trávničková 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 2:23.11
9 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:23.56
10 Anna JankůAnna Janků 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 2:25.10
11 Eliška HorákováEliška Horáková 09 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 16 2:27.42
12 Sára KollegováSára Kollegová 10 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 2:30.28
13 Elen BártkováElen Bártková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:32.69
14 Michaela SvákováMichaela Sváková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:33.19
15 Dorota HodaňováDorota Hodaňová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 15 2:36.28
16 Sára SeidlováSára Seidlová 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 2:38.71
17 Vendula ČápováVendula Čápová 10 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 12 2:43.54
18 Veronika MališováVeronika Mališová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:45.42
Celkem 18 závodníků
Běh 05 (so, 8.2.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:02.41
2 Adéla NevrlováAdéla Nevrlová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 12 2:04.04
3 Valerie KrálováValerie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:07.32
4 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:12.97
5 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17 2:15.44
6 Karolína JavorskáKarolína Javorská 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:15.57
7 Klára KáňováKlára Káňová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:19.61
8 Karolína KašpárkováKarolína Kašpárková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:19.92
9 Marianna PavlováMarianna Pavlová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14 2:20.07
10 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika HolešovAtletika Holešov 15 2:20.45
11 Tereza KozlováTereza Kozlová 10 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 6 2:20.89
12 Bára KahánkováBára Kahánková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:21.36
13 Barbora ProkopováBarbora Prokopová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 18 2:24.22
14 Lucie KajzarováLucie Kajzarová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:27.19
15 Karolína MichlováKarolína Michlová 09 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 11 2:29.11
16 Barbora PosmykováBarbora Posmyková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16 2:30.55
17 Valérie LaníkováValérie Laníková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:31.58
18 Libuše OdstrčilíkováLibuše Odstrčilíková 10 Atletika HolešovAtletika Holešov 13 2:32.17
Celkem 18 závodníků
Běh 06 (so, 8.2.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zofia ZichlarzZofia Zichlarz 10 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 20 2:01.83
2 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 2:01.89
3 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:05.81
4 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 16 2:09.88
5 Petra GabčanováPetra Gabčanová 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12 2:13.15
6 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14 2:13.92
7 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 2:14.01
8 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 17 2:15.36
9 Lucie ŠteinigerováLucie Šteinigerová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:17.78
10 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:19.57
11 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:21.29
12 Klára HrubáKlára Hrubá 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 13 2:23.59
13 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:24.18
14 Eliška KoupilováEliška Koupilová 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 15 2:25.28
15 Eliška SehnalováEliška Sehnalová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:25.32
16 Anna RettováAnna Rettová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:29.22
17 Klaudia GajdaKlaudia Gajda 10 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 19 2:29.31
18 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:29.51
19 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:31.57
Anna OmachelováAnna Omachelová 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 18 DNS
Celkem 20 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Sára ProcházkováSára Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 1:55.55
2 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 17 1:57.36
3 Marie SoučkováMarie Součková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 9 1:59.20
4 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 13 1:59.75
5 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 10 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 8 2:00.14
6 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 ASK BlanskoASK Blansko 12 2:01.03
7 Zofia ZichlarzZofia Zichlarz 10 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 20 2:01.83
8 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 2:01.89
9 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:02.41
10 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 9 2:03.90
11 Nela PavlicováNela Pavlicová 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 11 2:04.00
12 Adéla NevrlováAdéla Nevrlová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 12 2:04.04
13 Kristýna BastováKristýna Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:04.46
14 Mariana Ballon-MiernáMariana Ballon-Mierná 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14 2:04.88
15 Ema JámborováEma Jámborová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 2:05.13
16 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 10 2:05.16
17 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:05.81
18 Trombiková LenkaTrombiková Lenka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:05.89
19 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:06.77
20 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 11 2:06.85
21 Karolína ŽidlíkováKarolína Židlíková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 2:07.05
22 Valerie KrálováValerie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:07.32
23 Tereza KeprtováTereza Keprtová 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 8 2:08.13
24 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 09 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 6 2:08.37
25 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:08.75
26 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:09.33
27 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 16 2:09.88
28 Natálie DundrováNatálie Dundrová 09 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 13 2:10.72
29 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 2:11.22
30 Gabriela PetrováGabriela Petrová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18 2:12.26
31 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel VyškovOrel Vyškov 15 2:12.86
32 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:12.97
33 Petra GabčanováPetra Gabčanová 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12 2:13.15
34 Anna HrazdirováAnna Hrazdirová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 2:13.16
35 Nela DrozdováNela Drozdová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11 2:13.81
36 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14 2:13.92
37 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 2:14.01
38 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 18 2:14.18
39 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:14.28
39 Adéla KříbíkováAdéla Kříbíková 10 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 2:14.28
41 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 16 2:14.55
42 Nela FridrichováNela Fridrichová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:14.94
43 Sofie BarošováSofie Barošová 09 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 10 2:15.36
43 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 17 2:15.36
45 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17 2:15.44
46 Karla ApriasováKarla Apriasová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:15.52
47 Karolína JavorskáKarolína Javorská 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:15.57
48 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 2:16.04
49 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:16.65
49 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:16.65
51 Klára OdstrčilováKlára Odstrčilová 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 9 2:16.70
52 Lucie ŠteinigerováLucie Šteinigerová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:17.78
53 Nina StonavskáNina Stonavská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:19.23
54 Tina HorákováTina Horáková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17 2:19.49
55 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:19.57
56 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 2:19.58
57 Klára KáňováKlára Káňová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:19.61
58 Karolína KašpárkováKarolína Kašpárková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:19.92
59 Albína VlašicováAlbína Vlašicová 09 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 14 2:20.02
60 Marianna PavlováMarianna Pavlová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14 2:20.07
61 Karolína GolkováKarolína Golková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 2:20.18
62 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika HolešovAtletika Holešov 15 2:20.45
63 Veronika BuryVeronika Bury 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:20.84
64 Tereza KozlováTereza Kozlová 10 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 6 2:20.89
65 Lucie MaňákováLucie Maňáková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:20.93
66 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:21.29
67 Bára KahánkováBára Kahánková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:21.36
68 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:21.67
69 Markéta HrubáMarkéta Hrubá 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 2:21.92
70 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 16 2:22.52
71 Adéla TrávničkováAdéla Trávničková 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 2:23.11
72 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:23.56
73 Klára HrubáKlára Hrubá 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 13 2:23.59
74 Tatiana HejčováTatiana Hejčová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:23.67
75 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:24.18
76 Tereza StonáčkováTereza Stonáčková 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 18 2:24.21
77 Barbora ProkopováBarbora Prokopová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 18 2:24.22
78 Tereza NetopilováTereza Netopilová 10 ZŠ VALTICEZŠ VALTICE 13 2:24.49
79 Andrea LeberováAndrea Leberová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:25.05
80 Anna JankůAnna Janků 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 2:25.10
81 Eliška KoupilováEliška Koupilová 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 15 2:25.28
82 Eliška SehnalováEliška Sehnalová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:25.32
83 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 15 2:25.90
84 Markéta ZukalováMarkéta Zukalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 14 2:26.00
85 Lucie KajzarováLucie Kajzarová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:27.19
86 Eliška HorákováEliška Horáková 09 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 16 2:27.42
87 Karolína MichlováKarolína Michlová 09 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 11 2:29.11
88 Anna RettováAnna Rettová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:29.22
89 Klaudia GajdaKlaudia Gajda 10 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 19 2:29.31
90 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:29.51
91 Sára KollegováSára Kollegová 10 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 2:30.28
92 Barbora PosmykováBarbora Posmyková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16 2:30.55
93 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:31.57
94 Valérie LaníkováValérie Laníková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:31.58
95 Stella GorkováStella Gorková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16 2:31.91
96 Libuše OdstrčilíkováLibuše Odstrčilíková 10 Atletika HolešovAtletika Holešov 13 2:32.17
97 Elen BártkováElen Bártková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:32.69
98 Klára ŽižkováKlára Žižková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:32.82
99 Michaela SvákováMichaela Sváková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:33.19
100 Amálie PalováAmálie Palová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 17 2:33.35
101 Dorota HodaňováDorota Hodaňová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 15 2:36.28
102 Sára SeidlováSára Seidlová 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 2:38.71
103 Ella HelsteinováElla Helsteinová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18 2:39.87
104 Vendula ČápováVendula Čápová 10 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 12 2:43.54
105 Veronika MališováVeronika Mališová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:45.42
Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 DNS
Zofia ZichlarzZofia Zichlarz 10 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 15 DNS
Nela BrzobohatáNela Brzobohatá 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 10 DNS
Klaudia GajdaKlaudia Gajda 10 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 17 DNS
Anna OmachelováAnna Omachelová 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 18 DNS