Back

 / Kids Athletics Poruba 2020

Ostrava - Vítkovice (8. 2. 2020)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 8.2.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 30 12.38 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 31 12.09 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Viktorie KnedlováViktorie Knedlová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 29 10.33 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 28 10.10 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Nikola KarbašováNikola Karbašová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 27 09.38 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 1 09.33 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 26 09.30 0.00.00.00.00.00.00.0
8= Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 3 08.80 0.00.00.00.00.00.00.0
8= Lucie HeřmanováLucie Heřmanová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 6 08.80 0.00.00.00.00.00.00.0
8= Dominika GrussováDominika Grussová
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
07 21 08.80 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 24 08.75 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 25 08.65 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Andrea HamříkováAndrea Hamříková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 20 08.25 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Nela KomínkováNela Komínková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 23 08.24 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 7 07.69 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 15 07.57 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 12 07.43 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Aneta TaušováAneta Taušová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 16 07.12 0.00.00.00.00.00.00.0
19= Stella StuchlíkováStella Stuchlíková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 10 06.98 0.00.00.00.00.00.00.0
19= Klára BrodskáKlára Brodská
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 4 06.98 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 18 06.84 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Bára SkleničkováBára Skleničková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 19 06.78 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Anika ŽandováAnika Žandová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 13 06.68 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Adéla SzkorupováAdéla Szkorupová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 11 06.55 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Veronika PlevováVeronika Plevová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 17 06.53 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 9 06.45 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Nikol DavidováNikol Davidová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 5 06.38 0.00.00.00.00.00.00.0
28 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 14 06.30 0.00.00.00.00.00.00.0
29 Karolína KorábováKarolína Korábová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 8 05.95 0.00.00.00.00.00.00.0
30 Laura MatuszekLaura Matuszek
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
08 2 05.72 0.00.00.00.00.00.00.0
Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 22 DNS
Celkem 31 závodníků