Back

 / Zahajovací závody

Ostrava - Vítkovice (4. 1. 2020)

600 m - Muži (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1:27.05
2 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:29.36
3 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1:31.07
4 Karol KawinskiKarol Kawinski 03 GKS START DlugolekaGKS START Dlugoleka 1:35.51
5 Piotr WalaPiotr Wala 05 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 1:40.34
Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DNS
Maciej HarężaMaciej Haręża 01 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice DNS
Celkem 7 závodníků

600 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1:23.09
2 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1:28.09
3 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:28.15
4 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1:28.79
5 Bazyli WidawskiBazyli Widawski 03 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 1:30.24
6 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:31.87
7 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1:42.03
8 Marek MalitsMarek Malits 04 ASK BlanskoASK Blansko 1:56.13
Celkem 8 závodníků

600 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natalia WidawskaNatalia Widawska 99 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 1:36.02
2 Milena ThammMilena Thamm 05 MKS-MOS KatowiceMKS-MOS Katowice 1:38.65
3 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:40.54
4 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:40.83
5 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1:41.23
6 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1:41.73
7 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:52.18
Celkem 7 závodníků

600 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1:35.93
2 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:37.67
3 Zofia KOKOSZKAZofia KOKOSZKA 04 "MKS ""ISKRA"" Pszczyna""MKS ""ISKRA"" Pszczyna" 1:39.63
4 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1:45.34
5 Patrycja StepkaPatrycja Stepka 03 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory 1:48.28
6 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1:49.59
7 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1:50.94
8 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1:51.80
9 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1:53.11
10 Katharina SchmidKatharina Schmid 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:02.50
Celkem 10 závodníků