Back

 / Zahajovací závody

Ostrava - Vítkovice (4. 1. 2020)

1000 m - Muži

Muži 01 (so, 4.1.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:32.68
2 Radim KliglRadim Kligl 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:34.89
3 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:40.58
4 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 2:41.79
5 Paweł PiekorzPaweł Piekorz 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 5 2:41.90
6 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:47.72
7 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:49.09
JAKUB HUTNYJAKUB HUTNY 03 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 2 DNS
Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 9 závodníků
Muži 02 (so, 4.1.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:39.66
2 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 2:40.90
3 Patrik SlanýPatrik Slaný 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:41.07
4 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:42.37
5 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 9 2:50.90
6 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 2:51.09
7 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:51.81
8 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 2:55.63
9 Josef LoulaJosef Loula 01 ASK BlanskoASK Blansko 2 3:19.29
Celkem 9 závodníků

1000 m - Ženy

(so, 4.1.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 3:07.23
2 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 3:08.98
3 Julia MakuchJulia Makuch 04 PolandPoland 4 3:16.34
4 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 3:17.93
5 Tereza CharvátováTereza Charvátová 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 3:26.69
6 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 3:35.14
7 Julia JaśkaczekJulia Jaśkaczek 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 9 3:42.65
8 Natalia RutkowskaNatalia Rutkowska 04 PolandPoland 8 3:49.36
Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 DNS
Celkem 9 závodníků