Back

 / Zahajovací závody

Ostrava - Vítkovice (4. 1. 2020)

Skok daleký - Muži

(so, 4.1.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
96 12 6.76 xx6.766.76xxx
2 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 11 6.39 6.166.135.936.166.156.216.39
3 Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 10 6.36 6.366.106.206.360.00.00.0
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 4 6.31 5.855.946.096.096.146.106.31
5 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5 6.30 6.195.976.116.196.226.306.24
6 Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 9 6.25 x6.256.236.255.95x6.03
7 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 2 6.01 5.525.266.016.01x5.876.01
8 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 1 5.62 x5.585.625.623.963.574.44
9 Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 8 5.57 x5.57x5.570.00.00.0
10 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC BrnoJAC Brno
02 7 5.42 4.954.685.425.420.00.00.0
11 Šimon ZukalŠimon Zukal
ASK BlanskoASK Blansko
02 6 4.90 4.894.804.904.900.00.00.0
12 Patrik MegelaPatrik Megela
SlovenskoSlovensko
00 3 0.00 xxx0.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 4.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2 6.03 6.034.795.966.035.814.795.93
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 13 5.93 x5.935.785.935.56xx
3 Szymon BochynskiSzymon Bochynski
PolandPoland
04 15 5.82 5.42x5.825.82x5.73x
4 Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 5 5.64 x5.645.425.64xx5.24
5 Pavel PeksaPavel Peksa
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 12 5.56 5.015.185.285.284.835.375.56
6 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4 5.51 5.445.135.185.445.305.515.21
7 Krzysztof LudwiczakKrzysztof Ludwiczak
TL ROW RybnikTL ROW Rybnik
04 1 5.35 5.155.355.205.355.255.355.13
8 Michal NovotnýMichal Novotný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 7 5.31 5.145.135.315.314.155.235.16
9 Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 9 5.28 x5.285.005.280.00.00.0
10 Václav KrauerVáclav Krauer
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 14 5.24 4.755.185.245.240.00.00.0
11 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček
JAC BrnoJAC Brno
03 6 5.19 5.165.19x5.190.00.00.0
12 Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 11 5.19 5.105.195.105.190.00.00.0
13 Filip ŽitnýFilip Žitný
JAC BrnoJAC Brno
04 3 5.14 4.725.075.145.140.00.00.0
14 Sebastian RausSebastian Raus
JAC BrnoJAC Brno
03 8 5.09 5.023.865.095.090.00.00.0
15 Štěpán HanekŠtěpán Hanek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 10 5.08 4.954.975.085.080.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 4.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 12 5.49 5.434.094.455.435.49xx
2 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 8 5.34 5.343.40x5.345.33-5.22
3 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 10 5.32 5.325.224.175.32xx5.17
4 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová
SlovenskoSlovensko
99 11 5.08 4.805.035.085.084.624.154.87
5 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 9 5.04 x4.944.954.954.76x5.04
6 Tereza ZemánkováTereza Zemánková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 6 4.60 4.304.604.424.60-3.304.12
7 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 2 4.57 x4.57x4.57x4.54x
8 Petra FritschováPetra Fritschová
JAC BrnoJAC Brno
99 1 4.43 4.434.09x4.434.344.14-
9 MARTYNA KRUCZEKMARTYNA KRUCZEK
KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała
06 5 4.37 3.614.37x4.370.00.00.0
10 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 7 3.96 x3.843.963.960.00.00.0
Eliška MarszalekEliška Marszalek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 3 DNS
ŚWISTUN NINAŚWISTUN NINA
KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała
05 4 NM
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 4.1.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 22 5.54 5.45x5.515.515.51x5.54
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 13 5.30 x5.304.575.30xxx
3 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
04 18 5.10 x4.955.105.104.54-5.03
4 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 12 5.07 4.833.804.854.854.915.035.07
5 JULIA ŚLIWAJULIA ŚLIWA
KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała
03 20 5.04 x4.875.045.04x4.88x
6 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 21 4.99 4.97xx4.974.92x4.99
7 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 2 4.96 4.774.724.964.964.96x4.84
8 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 16 4.82 4.644.784.584.784.824.794.82
9 Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 17 4.72 x4.674.724.720.00.00.0
10 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 8 4.68 4.334.314.684.680.00.00.0
11 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 11 4.59 4.59x4.474.590.00.00.0
12 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 5 4.56 xx4.564.560.00.00.0
13 Jolana HašováJolana Hašová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 9 4.48 4.334.482.844.480.00.00.0
14 Natalia BlokNatalia Blok
KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW
04 14 4.48 4.324.484.294.480.00.00.0
15 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
ASK BlanskoASK Blansko
04 10 4.23 3.68x4.234.230.00.00.0
16 Anetta ŠimoníkováAnetta Šimoníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 7 4.23 x4.23x4.230.00.00.0
17 Anna GrzesiakowskaAnna Grzesiakowska
KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW
03 4 4.09 x4.093.914.090.00.00.0
18 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová
ASK BlanskoASK Blansko
03 6 4.03 4.004.033.164.030.00.00.0
19 Tola NowakTola Nowak
KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW
04 3 3.87 3.87xx3.870.00.00.0
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 19 DNS
Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 DNS
Sabina VantuchováSabina Vantuchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 15 DNS
Celkem 22 závodníků