Back

 / Zahajovací závody

Ostrava - Vítkovice (4. 1. 2020)

Skok o tyči - Muži

(so, 4.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.192.342.492.642.742.842.943.043.143.243.443.54
1 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 1 3.44 ---------oxxoxxx
2 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
00 4 3.14 ---ooxoooxxoxxx
3 Vojtěch ŘehaVojtěch Řeha
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 2 2.64 --ooxxx
4 Marek MalitsMarek Malits
ASK BlanskoASK Blansko
04 3 2.19 xoxxx
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 4.1.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.952.152.352.552.752.852.953.053.153.253.353.453.603.703.753.85
1 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 19 3.60 ---------ooooxxx
2 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 20 3.25 --------oxoxxx
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 3 3.25 -------oxoxoxxx
4 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 17 2.75 ---ooxxx
5 Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 14 2.75 --xoxxooxxx
6 Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 18 2.75 ---oxxoxxx
7 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 15 2.55 --xooxxx
8 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 16 2.55 --oxoxxx
9 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 13 2.35 -xooxxx
10 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 11 2.35 --xoxxx
11 Tereza PicmausováTereza Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 10 2.35 -xoxoxxx
12 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 1 2.35 -xoxxoxxx
13= Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 12 2.15 ooxxx
13= Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 8 2.15 ooxxx
Gabriela PilnáGabriela Pilná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 6 NM
Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 5 NM
Amálie ŠinkováAmálie Šinková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 7 NM
Tereza ZemánkováTereza Zemánková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 4 DNS
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 2 DNS
Lucie KermesováLucie Kermesová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 9 DNS
Celkem 20 závodníků